Skip to content

اجاره دستگاه بسته بندی یا خرید دستگاه بسته بندی؟

خرید یا اجاره دستگاه بسته بندی

بسته بندی محصولات، بخش مهمی را در صنایع مختلف مانند تولید مواد غذایی، مواد شیمیایی، مواد دارویی و… تشکیل می دهد. در واقع می توان گفت، هر خط تولید به یک خط بسته بندی مناسب نیز نیاز دارد. برای مدیریت بهتر هزینه ها باید از دستگاه های باکیفیت و به روز استفاده کرد. برای به دست آوردن بیشترین میزان سود در کسب و کار، بهتر است با انواع دستگاه های بسته بندی و مناسب ترین مدل، برای کسب و کارتان آشنا شد. در ادامه سعی داریم موارد مهمی مانند نحوه خرید یا اجاره ماشین آلات بسته بندی، مزایا و معایب اجاره خط بسته بندی و… را مورد بررسی قرار دهیم.

خط بسته بندی مواد غذایی

یکی از پرسود ترین و مناسب ترین حوزه های کسب و کار، راه اندازی خط تولید و بسته بندی مواد غذایی است. این بخش می تواند شامل بسته بندی مواد غذایی خشک، انواع حبوبات، آجیل، غذای کنسروی و… باشد. اگر کسب و کار شما کوچک تا متوسط است و به تازگی کسب و کارتان را آغاز کرده اید، برای بسته بندی محصولات می توانید دو روش مختلف را در نظر بگیرید. روش اول، خرید دستگاه بسته بندی و راه اندازی خط تولید و بسته بندی است؛ و روش دوم اجاره دستگاه و خطوط بسته بندی است.

در روش اول، دستگاه و خطوط بسته بندی متناسب با کسب و کار شما، شخصی سازی خواهد شد. تمام نیاز کسب و کار شما در طراحی و ساخت دستگاه، رعایت خواهد شد. اگر زمان و هزینه مناسبی برای راه اندازی کسب و کارتان در اختیار دارید، خرید ماشین آلات بسته بندی بهترین گزینه است.

در روش دوم شما می توانید با کسب و کارهایی که خطوط بسته بندی مناسبی دارند، توافق کرده و برای مدت معینی، خطوط و ماشین آلات بسته بندی را اجاره کنید. در این روش محدودیت های بیشتری از نظر رعایت اصول بسته بندی خواهید داشت. این روش می تواند برای کسب و کارهای کارگاهی مناسب باشد. ولی برای داشتن یک کسب و کار موفق، بهترین راه، خرید و استفاده از دستگاه بسته بندی سفارشی سازی شده برای خط تولید خودتان است.

اجاره دستگاه بسته بندی به چه صورت است؟

برای اجاره انواع دستگاه های بسته بندی می توانید با تولیدکننده های دستگاه های بسته بندی و یا با کارگاه ها و کسب و کارهای مشابه با حوزه فعالیت خودتان ارتباط برقرار کنید. بعد از بررسی خطوط بسته بندی، کیفیت دستگاه، زمان و هزینه اجاره تعیین می شود و شما می توانید برای مدت معینی از خطوط و دستگاه های بسته بندی استفاده کنید.

سودآوری یک کسب و کار به کیفیت بسته بندی محصولات بستگی دارد و باید تمرکز خاصی بر این موضوع داشت. بر اساس تجربه و نظر اکثر کسب و کارهای موفق در زمینه تولید و بسته بندی محصولات، راه اندازی خط بسته بندی برای کسب و کارها مناسب تر از اجاره و یا خرید ماشین آلات بسته بندی دست دوم است.

برای انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب، بهتر است با تولیدکننده های برتر ماشین آلات بسته بندی و انواع دستگاه های تولید شده توسط این برندها، بیشتر آشنا شوید. برندهای برتر، تسهیلات خوبی را برای خریداران ماشین آلات صنعتی در نظر گرفته اند. یکی از بهترین برندهای تولید کننده انواع دستگاه های صنعتی و خطوط تولیدی، برند بهسازان صنعت تدبیر است. محصولات این برند ایرانی دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب است. از مهم ترین محصولات صنعتی این برند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انواع دستگاه پرکن
 •  انواع دستگاه خشک کن میوه
 • انواع دستگاه خشک کن سبزی
 • ماشین آلات قند و شکر
 • ماشین آلات بسته بندی نهایی
 • ماشین آلات سبزیجات و صیفی جات
 • ماشین آلات میوه جات و اسلایسرها
 • ماشین آلات آجیل و خشکبار
 • ماشین آلات کشمش و زرشک
 • دستگاه پوستگیر گندم و جو
 • دستگاه آسیاب ادویه جات
 • تولید و راه اندازی انواع خط تولید

برای آشنایی بیشتر با ویژگی های هر محصول، قیمت و نحوه سفارش، می توانید به سایت بهسازان صنعت تدبیر مراجعه بفرمایید.

خرید انواع دستگاه بسته بندی مواد غذایی

مزایای اجاره دستگاه بسته بندی چیست؟

در صورتی که کارگاه شما به دستگاه بسته بندی نیاز دارد و کسب و کار شما هزینه کافی برای خرید ماشین آلات بسته بندی را ندارد، می توانید از اجاره دستگاه های بسته بندی استفاده کنید. این کار می تواند به صورت مقطعی باعث کاهش هزینه ها شود. برای اجاره دستگاه، بهترین راه، دریافت مشاوره از کارگاه هایی است که تجربه استفاده از ماشین آلات و خطوط بسته بندی اجاره ای را داشته اند. شما می توانید با این کسب و کارها تماس گرفته و بهترین گزینه را برای اجاره، انتخاب کنید.

معایب اجاره دستگاه بسته بندی چیست؟

مهم ترین مسئله در اجاره دستگاه بسته بندی، پیدا کردن خط بسته بندی مناسب برای محصولات تولید شده توسط خط تولید شما است. در برخی موارد مانند بسته بندی حبوبات، آجیل، غلات و… می توان از اجاره خطوط بسته بندی استفاده کرد ولی در اکثر موارد، پیدا کردن خط بسته بندی مناسب، دشوار است.

اجاره دستگاه بسته بندی با صرفه تر است یا خرید دستگاه بسته بندی؟

به طور کلی می توان گفت؛ سود کارگاه بسته بندی به کیفیت دستگاه و ماشین آلات بستگی دارد. در خرید دستگاه بسته بندی، سازنده دستگاه، موظف است تمام خواسته های مشتری را برآورده کند و یک دستگاه با کیفیت تحویل خریدار دهد. مهم ترین دلیل برای خرید دستگاه بسته بندی، کیفیت بالا و سفارشی سازی شدن دستگاه طبق نیاز مشتری است.

با توجه به نیاز کسب و کارها در تولید و بسته بندی می توان گفت، خرید دستگاه بسته بندی باکیفیت و مدرن بهترین گزینه برای یک کسب و کار است. اولویت بعدی خرید دستگاه بسته بندی دست دوم است. ممکن است برخی از کارگاه ها تمایل به فروش ماشین آلات صنعتی داشته باشند، اگر دستگاه ها کیفیت خوبی داشته باشند، با تایید نظر یک متخصص، می توان دستگاه بسته بندی دست دوم خریداری کرد. و گزینه آخر برای بسته بندی محصولات، اجاره خطوط و ماشین آلات بسته بندی است.

اجاره دستگاه بسته بندی

تفاوت قیمت خرید دستگاه بسته بندی با اجاره دستگاه بسته بندی چیست؟

برای بررسی سودآوری یک کسب و کار باید به صورت کلی و همه جانبه به موضوع نگاه کرد. با خرید خط تولید و بسته بندی مناسب که با توجه به نیاز شما در کسب و کار، طراحی و راه اندازی شده باشد، کیفیت تولید و بسته بندی محصولات شما تضمین خواهد شد. این یعنی کسب رضایت مشتری، افزایش تولید و در نتیجه افزایش سوددهی کسب و کار شما. از بین دو گزینه خرید یا اجاره ماشین آلات بسته بندی، راه اندازی خط بسته بندی و خرید دستگاه باکیفیت، گزینه بهتری است.

سوالات متداول

پرفروش ترین و به روزترین دستگاه های بسته بندی موجود در ایران کدام است؟

از بهترین و مدرن ترین دستگاه های بسته بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
دستگاه بسته بندی تک توزین، دوتوزین، چهارتوزین در انواع مدل های بدون سکو و سکودار، دستگاه های بسته بندی مواد پودری، دستگاه بسته بندی نهایی، دستگاه های بسته بندی گرانول حجمی و…

مهم ترین ویژگی دستگاه های بسته بندی و انواع خط تولید برند بهسازان صنعت تدبیر چیست؟

رضایت مشتریان، نشان دهنده کیفیت بالای محصولات بهسازان صنعت تدبیر است. از مهم ترین ویژگی های محصولات این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد: کیفیت بالای محصولات، مطابقت با استانداردهای روز جهانی، قیمت مناسب محصولات، گارانتی معتبر، پشتیبانی و خدمات پس از فروش و مشاوره رایگان و تخصصی خرید محصول.

آیا شرایطی برای اجاره دستگاه های بسته بندی بهسازان صنعت تدبیر، وجود دارد؟

برای کسب آگاهی بیشتر درباره شرایط و تسهیلات خرید انواع ماشین آلات بسته بندی و خطوط تولید، می توانید با مشاورین ما در بهسازان صنعت تدبیر تماس حاصل فرمایید. مشاورین ما، تمام موارد مهم برای کسب و کار شما را در نظر گرفته و متناسب با نیاز شما، بهترین ماشین آلات را معرفی خواهند کرد. شما می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان و تخصصی، به صورت حضوری و یا غیر حضوری، برای خرید محصول مورد نظر خود، اقدام کنید.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *