Skip to content

درباره ما

مراحل خرید از شرکت بهسازان صنعت تدبیر

01

مشاهده محصولات در سایت

02

تماس با کارشناسان جهت دریافت مشاوره رایگان

ارسال اطلاعات محصول از واتساپ

03

تنظیم قرارداد حضوری و یا غیرحضوری

04

چرا بهسازان صنعت تدبیر

ماشین سازی بهسازان صنعت تدبیر از سال ۱۳۷۱ توسط سید مهدی میرهادی شروع به فعالیت کرده است. 

این شرکت از بدو آغاز تاکنون همچنان در حال پیشرفت، توسعه و پژوهش در رابطه با صنعت غذا می‌باشد.

ما این افتخار را داریم که طراح، سازنده و تولیدکننده محصولاتی همچون:

تمامی این محصولات صنعتی در صنایع غذایی، شیمیایی، دارویی و بسته‌بندی کاربرد دارند. همچنین شرکت ماشین‌سازی بهسازان تدبیر با توجه به نگاه و رویکرد خود تلاش مستمر خود را در راستای ارائه بهترین خدمات و تولید محصولات درجه یک به کار بسته است. 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

ما در بهسازان صنعت تدبیر در راستای کسب رضایت کامل مشتری به صورت کامل خدمات پشتیبانی به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.

قیمت مناسب محصولات

از آنجایی که با خرید از ماشین‌سازی بهسازان صنعت تدبیر شما به صورت مستقیم از تولیدکننده محصولات را بدون هیچ واسطه‌ای دریافت می‌کنید، قیمتهای بهسازان صنعت تدبیر به صورت تضمین شده و مناسب است.

قابلیت‌های فنی محصولات

یکی از مواردی که ما در بهسازان صنعت تدبیر به آن می‎بالیم، ایجاد محصولاتی با کیفیت و در سطح استانداردهای جهانی است.

مشاوره رایگان و تخصصی برای انتخاب بهتر

شرکت صنعتی ماشین‌سازی بهسازان صنعت تدبیر این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا بتوانند از طریق برقراری تماس با کارشناسان ما پاسخ سوالات خود را به دست آورند.

خدمات

شرکت ماشین‌سازی بهسازان صنعت تدبیر برای تمامی محصولات خود تا یک سال گارانتی فروش می‌دهد و همچنین تمامی محصولات این شرکت تا ده سال از خدمات پس از فروش برخوردارند. در ضمن شرکت بهسازان صنعت تدبیر برای استفاده تمامی محصولات خود آموزش رایگان استفاده از محصولات را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. 

ساخت دستگاه‌ها در بهسازان صنعت تدبیر

بهسازان صنعت تدبیر با توجه به نیازهای مشتریان دستگاههای خود را برای مصارف خانگی و صنعتی عرضه می‌کند. ما به شما تضمین کیفیت کالا را می‌دهیم، زیرا محصولات ما از نظر طراحی و ساخت کاملا پیشرفته و توسعه یافته هستند. 

شرکت بهسازان صنعت تدبیر در ساخت ماشین آلات تمام تلاش خود را به کار بسته است تا از بهترین آلیاژها، قطعات و بهترین نوع استیل‌ها استفاده کند. این کار با توجه به این موضوع صورت گرفته است تا طراحی دستگاه به صورت کاملا سبک باشد و محصولات دارای طول عمر مفید زیاد و عملکرد بهینه باشند. 

دستگاه کشمش و زرشک

صادرات دستگاه‌های بهسازان صنعت تدبیر

شرکت بهسازان صنعت تدبیر با گذشت ۲۷ سال از شروع فعالیت خود توانسته با عرضه محصولات با کیفیت وارد بازار جهانی صنایع شود و محصولات خود را به کشورهای مختلف همسایه صادر نماید.

محصولات ماشین‌سازی بهسازان صنعت تدبیر به کشورهایی چون ارمنستان، تاجیکستان، افغانستان، عراق، عمارات، نیجریه، آذربایجان و… صادر می‌شوند.

ما در ماشین‌سازی بهسازان صنعت تدبیر همواره در تلاش هستیم که به کشورهای بیشتری ورود نماییم. همچنین این افتخار را داریم که کیفیت را به مشتریان خود هدیه دهیم. 

بهسازان صنعت تدبیر

تخفیفات ویژه بهسازان

7% تخفیف