دستگاه سرخ کن سبزی

در حال بارگذاری

” برای دریافت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید دستگاه با شماره تلفن 09126934673 تماس بگیرید. “

دستگاه سرخ کن صنعتی سبزیجات

از دستگاه سرخ کن سبزیجات صنعتی برای سرخ کردن انواع سبزیجات و صیفی جات مختلف در بازه زمانی کوتاه استفاده می شود. شما می توانید با خرید دستگاه سبزی سرخ کن، حجم بالایی از سبزیجات را به طور همزمان سرخ کنید. با توجه به نوع و حجم سبزی میتوانید فرآیند مورد نظر خود را تنظیم کنید. بدنه دستگاه سرخ کن سبزی مانند یک وان شستشو بوده و از جنس استیل درجه یک است. از ویژگی های این دستگاه میتوان به تنظیم دمای سرخ کن و زمان سرخ کردن سبزیجات اشاره کرد. 

در هنگام خرید دستگاه سبزی خردکن به فاکتورهای مهم مانند دمای دستگاه سبزیجات سرخ کن، سرعت چرخش سبزی ها، سوخت دستگاه، ظرفیت دستگاه، نحوه کنترل دستگاه سرخ کن سبزیجات صنعتی، تعداد شعله های آن و دوجداره و تک جداره بودن دستگاه توجه کنید. قیمت دستگاه سبزی سرخ کن به ظرفیت آن بستگی دارد. هرچقدر ابعاد و ظرفیت دستگاه بالا باشد به همان اندازه قیمت دستگاه سرخ کن سبزی نیز افزایش می یابد.

کاربرد دستگاه سبزی سرخ کن

از دستگاه سبزی سرخ کن برای تفت و سرخ کردن انواع سبزیجات مختلف مانند سبزی آش و سبزی قورمه سبزی استفاده می شود. همچنین از این دستگاه برای پخت سمنو، رب و سس گوجه فرنگی نیز استفاده می شود. در این نوع دستگاه از مقدار کم روغن استفاده می شود به همین دلیل از محبوبیت بسیاری برخوردار است. 

دستگاه سرخ کن سبزی

انواع دستگاه سبزی سرخ کن بهسازان صنعت تدبیر

دستگاه سرخ کن سبزی متوسط BST 706 SS-M

این دستگاه که توسط شرکت بهسازان صنعت تدبیر طراحی و تولید شده است، دارای وزن 270 کیلوگرم می باشد که ظرفیت آن در هر پارت 100 کیلوگرم است. دستگاه سرخ کن سبزی در اندازه متوسط با برق تک فاز وسه فاز کار میکند و بدنه دیگ آن از جنس آلومینیوم گرانیت شده است. 

دستگاه سرخ کن سبزیجات و صیفی جات بزرگ، 200 کیلوگرم

این دستگاه که یکی از تولیدات شرکت بهسازان صنعت تدبیر است در وزن 300 کیلوگرم طراحی می شود و ظرفیت آن در هر پارت 200 کیلوگرم است است. بدنه دیگ این دستگاه از جنس آلومینیوم تفلون شده است. 

دستگاه سرخ کن سبزیجات و صیفی جات بزرگ، 200 تلسکوپی BST 706 SS-F

دستگاه سبزی سرخ کن 200 تلسکوپی ذکر شده که توسط شرکت بهسازان صنعت تدبیر طراحی و تولید شده است به وزن 250 کیلوگرم می باشد و توانایی سرخ کردن سبزی به اندازه 200 کیلوگرم را در هر پارت دارد. این دستگاه بدنه ای به جنس آلومینیوم گرانیت شده دارد.

دستگاه سبزی سرخ کن

قیمت و خرید دستگاه سرخ کن سبزیجات صنعتی

قیمت دستگاه سرخ کن سبزیجات به کیفیت دستگاه و بروز بودن آن، همچنین ابعاد و ظرفیت آن بستگی دارد. هرچقدر کیفیت دستگاه بالا باشد به همان اندازه قیمت خرید دستگاه سرخ کن سبزیجات نیز افزایش پیدا می کند. خرید دستگاه سرخ کن سبزی در مقیاس های بزرگ و کوچک رونق بسیاری دارد. به گونه ای که به یکی از بهترین صنایع جدید تبدیل شده است که سود بسیاری به همراه دارد. در هنگام خرید دستگاه سبزی سرخ کن به عوامل بسیاری مانند کیفیت دستگاه، ظرفیت آن و برند تولید کننده محصول توجه کنید. 

شرکت بهسازان صنعت تدبیر از بهترین تولید کنندگان انواع دستگاه های سبزی سرخ کن است که هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند. به همین دلیل باید در هنگام خرید دستگاه به برند تولید کننده و ویژگی های آن توجه کنید. دستگاه های تولید شده از برندهای شناخته شده، کیفیت لازم را داشته و طول عمر بالایی دارند.

دستگاه سرخ کردن سبزی

سوالات متداول

دستگاه سرخ کن سبزی دارای دو نوع دستگاه مبله و دستگاه سرخ کن رومیزی است. از انواع مبله این دستگاه برای کارخانجات و کارگاه های تولید سبزی استفاده می شود. دستگاه های رومیزی نیز در آشپزخانه های خانگی کاربرد دارند.

در هنگام خرید دستگاه سبزی سرخ کن باید به فاکتورهای مختلف مانند ابعاد دستگاه، ظرفیت آن، برند تولید کننده، تعداد سینک و حجم دستگاه، سرعت چرخش سبزی ها، نحوه کنترل، تک جداره و دوجداره بودن آن توجه کرد.

شما می توانید برای تمیز کردن دستگاه سبزی خردکن دائمی آن را با مقداری ماده شوینده بشویید. اما برای تمیز کردن دستگاه سبزی خردکن با فیلتر غیر دائم، باید نسبت به تعویض فیلتر آنها اقدام کنید. چرا که پس از مدتی کیفیت خود را از دست می دهند.