Skip to content

خط کامل تولید چای به همراه بسته بندی

بسته بندی چای داخل سلفون و پاکن

در حال بارگذاری

بسته بندی چای داخل قوطی

در حال بارگذاری

بسته بندی چای داخل قوطی

در حال بارگذاری

تصاویر دستگاه های خط تولید چایی

خط تولید چایی

 ماشین سازی بهسازان صنعت تدبیر سازنده 180 دستگاه متنوع می‌باشد و برای شرکت مقدور نیست تمام دستگاه‌ها از قبل ساخته شوند، به همین علت تمام دستگاه‌ها با توجه به سفارش شما مشتری عزیز ساخته می‌شود.

در صورتی که دچار محدودیت فضا هستید، باید در چیدمان دستگاه‌ها دقت کنید. اگر قرارگیری دستگاه‌ها به صورت پشت سر هم باشد طول 12 متر را اشغال می‌کند، منتهی چیدمان دستگاه‌ها را می‌توان به صورت L یا U انجام داد تا فضای کمتری را اشغال نماید.

اگر خط تولید تمام اتومات مدِ نظرتان است، نیاز به بالابر دارید در غیر این صورت می‌توانید بالابر را حذف کرده و کارگر محصول را از طریق سکوی پلکانی به صورت دستی، به دستگاه مورد نظر انتقال دهد.

در این صورت توصیه ما به شما دستگاه پرکن نیمه اتومات (بسته‌بندی نیمه اتومات) است، این دستگاه صفحه نمایشگر دیجیتال دارد و مزیت اصلی آن امکان ارتقا دستگاه به بسته‌بندی اتومات در آینده می‌باشد. 

با توجه به تغییرات قیمت، ما نمی‌توانیم قیمت انواع دستگاهها چون دستگاه های بسته بندی را در سایت قرار دهیم اما شما میتوانید با پر کردن فرم تماس یا برقراری تماس با کارشناسان ما اطلاعات کامل محصول مدنظرتان را از ما بخواهید. 

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *