دستگاه های خرد کن سبزی

در حال بارگذاری

دستگاه خرد کن سبزی چیست؟

دستگاه خردکن سبزی یکی از دستگاه های کاربردی است که در انواع مختلف صنعتی و خانگی به فروش می رسد. از این دستگاه برای خرد کردن محصولات مختلف مثل سیر، سبزی، پیاز، بادمجان، فلفل دلمه ای، کلم و غیره استفاده می شود. عمل با این دستگاه بسیار آسان است. برای این کار تنها کافیست که سبزیجات مورد نظر خود را به خوبی بشویید تا هیچ گونه آلودگی در روی سبزی وجود نداشته باشد. 

سبزی ها را پس از شستن، در یک محل پهن کنید تا به خوبی خشک شوند. سپس درون مخزن دستگاه سبزی خردکن بریزید و درب آن را بگذارید. خرید دستگاه سبزی خردکن برای افرادی که دارای مصارف بالایی از سبزیجات هستند بسیار مفید می باشد. این نوع کالا به دو نوع صنعتی و خانگی تقسیم می شود. هریک از آنها دارای ویژگی های مختلف هستند و از لحاظ قدرت موتور، تعداد دور و یا چرخش تیغه متفاوت از یکدیگر می باشند.

انواع دستگاه سبزی خردکن

خرید و قیمت دستگاه سبزی خرد کن با توجه به نوع آن و هدف استفاده از این دستگاه متفاوت است. این نوع کالا دارای سه نوع صنعتی، نیمه صنعتی و خانگی است. 

دستگاه سبزی خردکن خانگی نسبت به دستگاه سبزی خردکن صنعتی دارای اندازه کوچکتری است. معمولا از این نوع دستگاه برای خرد کردن حجم بالایی از سبزیجات استفاده می شود. دستگاه سبزی خردکن صنعتی دارای از لحاظ اندازه، بزرگتر بوده و میتواند حجم بالاتری از سبزیجات را در خود جای دهد. 

این دستگاه دارای طبقه بندی های دیگری نیز می باشد که از این میان می توان به انواع دستگاه های سبزی خردکن بشکه ای، سطلی، بشقابی اشاره کرد. این نوع طبقه بندی براساس کاربرد، ظرفیت تولید و نحوه استفاده صورت گرفته است.

دستگاه سبزی خردکن بشکه ای

دستگاه سبزی خردکن بشکه ای از معمول ترین انواع دستگاه هایی است که می توان از آن برای خرد کردن انواع سبزیجات مختلف استفاده کرد. این در حالی است که بسیاری از مصرف کنندگان از عملکرد آن راضی نیستند و معتقدند که سبزیجات به طور یکنواخت خرد نمی شوند. 

دستگاه سبزی خردکن سطلی

این نوع دستگاه خردکن سبزی دارای یک مخزن به شکل سطل است. چرخش تیغه های این دستگاه به گونه ای است که حتی سبزیجات کوچک را نیز به خوبی می تواند خرد کند. معمولا در رستوران ها و منازل از این نوع دستگاه استفاده می شود. قیمت دستگاه خردکن سبزی سطلی نسبت به انواع بشکه ای کمی بالاتر است. در حقیقت، دستگاه سطلی از دستگاه های خانگی به شمار می آید. برای خرید بهترین نوع دستگاه های سبزی خردکن به سایت شرکت بهسازان صنعت تدبیر مراجعه کنید و دستگاه مورد نظر خود را خریداری نمایید. 

دستگاه سبزی خردکن بشقابی

این دستگاه از انواع بهترین دستگاه های سبزی خردکن است. خرید دستگاه سبزی خردکن صنعتی معمولا برای رستوران ها و یا کارخانجات تولید سبزیجات بسته بندی شده کارایی دارد. مخزن این نوع دستگاه به شکل بشقاب است. چرخش تیغه های آن باعث خرد شدن تکه های کوچک سبزیجات نیز می شود. از مزایای دستگاه سبزی خردکن صنعتی بشقابی می توان به استفاده از یک پوشش اشاره کرد. 

این پوشش باعث افزایش ایمنی فرد مسئول کار با دستگاه خردکن می شود. علاوه بر این، مانع از بیرون ریخته شدن سبزیجات می گردد. از ویژگی های بارز دستگاه بشقابی می توان به وجود کلید میکروسوئیچ اشاره کرد. وجود این کلید باعث می شود که با باز کردن در دستگاه، به طور همزمان خاموش شود تا مانع از بروز هرگونه آسیب و کثیف کاری گردد. دستگاه سبزی خردکن بشقابی دارای ظرفیت های مختلف است. بهتر است قبل از خرید، به اندازه و ظرفیت دستگاه توجه کنید. 

دستگاه خرد کن سبزی در بهسازان صنعت تدبیر

 شرکت بهسازان صنعت تدبیر از بهترین شرکت های تولید کننده انواع دستگاه های خردکن سبزی صنعتی است که در ابعاد مختلف و وزن های متفاوت عرضه می شوند. در این بخش به بررسی انواع دستگاه خردکن سبزی خواهیم پرداخت:

دستگاه خرد کن سبزیجات و صیفی جات

دستگاه ذکر شده که توسط شرکت بهسازان صنعت تدبیر طراحی و تولید شده است، با وزن 300 کیلوگرم از جنس استنلس استیل می باشد که دارای برش های تیغه ای می باشد. دستگا خرد کن سبزیجات و صیفی جات توانایی تولید 300 الی 400 کیلوگرم سبزی خرد شده در هر ساعت را دارد. این دستگاه به دو صورت دستی و تمام اتوماتیک وارد بازار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دستگاه خرد کن سبزیجات و صیفی جات می توانید به صفحه مربوط به این محصول مراجعه کنید.

دستگاه خرد کن سبزی جات و صیفی جات دهنه 60

دستگاه مذکور از جنس آلومینیوم می باشد و بشقابی در ابعاد 60 سانتی متر دارد. همچنین ظرفیت دستگاه خرد کن سبزیجات و صیفی جات با دهنه 60، 7 کیلوگرم می باشد. برای مشاهده دیگر اطلاعات درباره این محصول می توانید به صفجه مرتبط به آن مراجعه کنید.

دستگاه خرد کن سبزی جات و صیفی جات دهنه 70

دستگاه سبزی خردکن با دهنه 70 با وزن 200 کیلوگرم و بدنه ای از جنس استیل ظرفیتی به اندازه 15 کیلوگرم در هر ساعت دارد. شما می توانید برای خرید این محصول و کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مرتبط با آن مراجعه کنید.

دستگاه خرد کن سبزی جات و صیفی جات دهنه 90

دستگاه خردکن سبزی با بشقابی در ابعاد 90 سانتی متر و جنس بدنه ای از جنس استیل دارای 240 کیلوگرم وزن است. این محصول در هر پارت حدود 30 کیلوگرم سبزی خرد میکند.

شما می توانید برای اطلاع از ویژگی های این محصول به صفحه مرتبط با آن مراجعه کنید.

 

خرد کردن سبزی

سوالات متداول

این دستگاه ها به سه دسته مختلف خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم می شوند. 

سبزی خردکن های بشکه ای و بشقابی از انواع دستگاه سبزی خردکن صنعتی هستند. 

از مزایای استفاده از دستگاه سبزی خردکن می توان به موارد مختلف مانند عدم آبدهی سبزیجات، کاهش مدت زمان خرد کردن سبزیجات، رعایت بهداشت، خرد کردن یکنواخت انواع سبزیجات مختلف و غیره اشاره کرد. 

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *