Skip to content

خط تولید چیپس

در حال بارگذاری

خط تولید چیپس سیب زمینی 

یکی از خطوط تولید که بهسازان صنعت تدبیر اقدام به تهیه محصولات آن کرده است، خط تولید چیپس سیب زمینی می باشد. ماشین آلات خط تولید چیپس سیب زمینی بهسازان صنعت تدبیر به نسبت رقبا دارای قیمت مناسب و در عین حال کیفیت بالایی است. 

خط تولید چیپس و خلال سیب زمینی جز محصولات پرفروش بهسازان صنعت تدبیر است و با وجود دستگاه های متنوع، نیازهای کارخانه شما در خط تولید چیپس را به خوبی مرتفع می کند. 

در تولید چیپس و خلال سیب زمینی کیفیت محصول از اهمیت زیادی برخوردار است، زیرا برای داشتن یک محصول فرآوری شده با طعمی دل پذیر، کیفیت و عملکرد دستگاه ها نقش مهم و حیاتی دارند. 

محصولات و مواد غذایی که از سیب زمینی تهیه می شوند عبارتند از چیپس سیب زمینی، چیپس خلالی، سیب زمینی نیمه آماده و… هستند، بنابراین راه اندازی خط تولید چیپس سیب زمینی بسیار خوب و پرسود است. در ادامه از راه اندازی خط تولید چیپس و شرایط آن سخن خواهیم گفت. 

راه اندازی خط تولید چیپس و خلال سیب زمینی

اگر به فکر راه اندازی خط تولید چیپس و خلال سیب زمینی افتاده اید، شاید این سوال برای تان پیش آمده باشد که از کجا اقدام به خرید ماشین آلات خط تولید چیپس کنیم؟ بهسازان صنعت تدبیر یکی از تولیدکنندگان قدیمی و باکیفیت انواع ماشین آلات، با وجود دستگاه های کامل خط چیپس سازی آماده ارائه خدمات به کارخانجات تولیدکننده چیپس است.

شرکت بهسازان صنعت تدبیر با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی، محصولاتی با کیفیت عالی عرضه می دارد و برای تمامی محصولات خود یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. 

بنابراین اگر به دنبال راه اندازی خط تولید چیپس هستید، حتما سعی کنید با خرید محصول با کیفیت و معتبر مسیر آسان و راحتی در راه اندازی خط تولیدتان داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا تجهیزات و دستگاه های خط تولید چیپس سیب زمینی صنعتی را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. 

ماشین آلات خط تولید چیپس و خلال سیب زمینی

در این بخش می خواهیم به معرفی تجهیزات و دستگاه های خط تولید چیپس سیب زمینی بپردازیم تا بتوانید با آگاهی هرچه بیشتر در خصوص ماشین آلات مربوط به این خط تولید، اقدام به خریداری دستگاه مورد نیاز خود کنید.

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

در بازار دستگاه های سورتینگ سیب زمینی زیادی وجود دارد و در حالت کلی به دو دسته اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شوند. دستگاه های اتوماتیک دارای تمامی مراحل شستشو، جداسازی ضایعات و گل، خشک کردن، جداسازی سیب زمینی های خراب همگی به صورت اتوماتیک انجام می شود، در حالیکه در دستگاه های سورت نیمه اتوماتیک بعضی از این بخش ها با دخالت نیروی انسانی انجام می شود. 

دستگاه بالابر نوار نقاله مورب

بالابر نوار نقاله مورب جهت انتقال مواد پودری، گرانولی و توزین وزنی در خطوط تولید کارخانجات و صنایع کاربرد دارد. این دستگاه سبب می شود تا محصولات به صورت منظم و پیوسته با قابلیت تنظیم سرعت و حجم مواد بدون اتلاف وقت جابجا شود. علت نامگذاری این دستگاه به مورب به علت حالت شیب دار آن است که بر اساس درخواست مشتری از ۳۰ درجه تا ۸۰ درجه توسط بهسازان صنعت تدبیر قابل سفارش و ساخت است. 

دستگاه نوار نقاله یا بالابر واسطه

نوار نقاله یا بالابر واسطه مناسب انتقال مواد پودری، گرانولی و توزین دار است و می توان از آن در خط تولید چیپس سیب زمینی استفاده کرد. این دستگاه دارای ظرفیت ۵۰۰ کیلوگرم در ساعت است و قابل کاربرد با هر دو برق تک فاز و سه فاز می باشد. جنس نوار از نوع پلاستیک ضد سایش است و برای انتقال سیب زمینی در خط تولید دستگاه مناسبی است. 

پوست گیر سیب زمینی

یکی از مراحل مهم در خط تولید چیپس سیب زمینی پوست گیری است که با استفاده از این دستگاه پوست سیب زمینی ها گرفته می شود و برای بقیه مراحل تولید آماده می شود. دستگاه پوست گیر سیب زمینی با وجود بدنه استیل و ابعاد آن مناسب برای کارخانجات و صنایع است. 

نوار استیل آبکشی

نوار استیل آبکشی همانطور که از نام آن بر می آید جهت آبکشی سیب زمینی به کار می رود. این محصول از جنس استیل ضد زنگ است تا دچار زنگ زدگی نشود. همچنین با وجود ظرفیت ۴۰۰ تا ۵۰۰ کیلوگرمی دستگاه برای استفاده در خط تولید چیپس سیب زمینی یک محصول ایده آل است. 

دستگاه اسلایسر

دستگاه اسلایسر سیب زمینی برای برش دادن سیب زمینی به اندازه مناسب به کار می رود. این دستگاه دارای ظرفیت ۵۰۰ کیلوگرم سیب زمینی در ساعت است که به نسبت رقبای خود حجم بسیار بیشتری دارد و با سرعت بیشتری سیب زمینی تهیه می شود. 

بلانچر

دستگاه بلانچر آنزیم و شستشو برای تنظیم آنزیم های موجود در محصول و حذف آنزیم در صورتی که نیاز نباشد به کار می رود. شما با دستگاه بلانچر آنزیم و شستشو می توانید یک چیپس خوشمزه و مناسب داشته باشید. عملکرد دستگاه بلانچر آنزیم سیب زمینی این گونه است که پس از نشاسته گیری سیب زمینی ها با استفاده از شوکرهایی که داخل دستگاه تعبیه شده است، آنزیم زدایی انجام می شود.

دستگاه آبگیر سانتریفیوژ

این دستگاه برای آب گیری سیب زمینی به کار می رود. دستگاه آبگیر سانتریفیوژ دارای یک محفظه استوانه ایی است که سبدهای حاوی سیب زمینی در آن قرار گرفته و از زیر محفظه آب اضافی محصول تخلیه می شود. 

دستگاه فر پخت اتوماتیک چیپس

دستگاه فر پخت اتوماتیک چیپس برای پخت چیپس به کار می رود و از مشخصات این دستگاه می توان به ظرفیت ۳۰ تا ۵۰ کیلوگرم در ساعت آن، جنس وان استیل و… اشاره کرد. این دستگاه با کیفیت بالا چیپس هایی خوشمزه و بدون سوختگی به شما تحویل می دهد. 

دستگاه تانک روغن گیر

در این مرحله پس از پختن چیپس باید روغن اضافی آن گرفته شود که برای این کار با استفاده از دستگاه تانک روغن گیر، روغن چیپس گرفته می شود. دستگاه روغن گیر با المنتی که در ساخت آن به کار رفته، حرارتی ایجاد می کند که همین حرارت باعث جدا شدن روغن می شود. 

دستگاه طعم پاش

دستگاه طعم پاش در فرآیند تولید چیپس نقش مهمی دارد، دستگاه طعم پاش مخزنی دارد که مواد طعم دهنده درون آن ریخته می شود و سپس به صورت یکنواخت سیب زمینی ها را طعم دار می کنند. 

مواد طعم دهنده به صورت پودری درون مخزن ریخته می شوند و براساس تنظیمات دستگاه کار طعم دهندگی را انجام می دهند.  

دستگاه طعم زن بهسازان صنعت تدبیر دارای ظرفیت ۱۰۰ الی ۲۰۰ کیلوگرم در ساعت است که برای کارخانجات تولید کننده چیپس و پاپ کورن بسیار مناسب است. بدنه و مخزن دستگاه تمام استیل است و شستشو و کار با آن را از لحاظ بهداشتی بسیار راحت کرده است. 

دستگاه بالابر کاسه ای

دستگاه بالابر کاسه ای مورب با مخزن استیل به صورت اتوماتیک مواد را برای بسته بندی آماده می کند. این دستگاه همانطور که از نام آن مشخص است حالت شیب دار دارد و از ۴۰ تا ۹۰ درجه ساخته می شود. 

عملکرد دستگاه بالابر کاسه ای به این صورت است که محصولات درون آن قرار می گیرد و به سمت مخازن تعبیه شده منتقل می شود. مخازن دستگاه به صورت زمان بندی شده با حجم تعیین شده توسط اپراتور مواد را به داخل کاسه ها و مخازن بر روی نوار نقاله متحرک بار گیری می کند و مواد درون مخازن به سمت بالا دستگاه حرکت می کنند تا به مرحله بعد منتقل شوند. 

دستگاه بسته بندی سلفونی توزین دار

از محصولات پایانی خط تولید خلال سیب زمینی می توان دستگاه بسته بندی سلفونی توزین دار را نام برد که جهت بسته بندی و آماده سازی محصول برای انتقال به بازار استفاده می شوند. دستگاه های بسته بندی توزین دار براساس تعداد توزین خود سرعت و دقت آنها بالاتر می رود. برای مثال دستگاه بسته بندی چهار توزین سرعت و دقت بالاتری نسبت به دستگاه بسته بندی دو توزین دار دارد. 

قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی

قیمت و هزینه های لازم برای راه اندازی خط تولید چیپس سیب زمینی با بهسازان صنعت تدبیر بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. تمامی دستگاه های موجود در سایت توسط شرکت بهسازان صنعت تدبیر طراحی و تولید شده است و شما به طور مستقیم می توانید محصول را از تولید کننده خریداری کنید. اگر تمایل به راه اندازی خط تولید چیپس و خلال سیب زمینی دارید می توانید با مشاورین بهسازان صنعت تدبیر تماس بگیرید تا اطلاعات لازم در رابطه با بهترین دستگاه ها و قیمت خط تولید چیپس سیب زمینی صنعتی کسب کنید. 

راهنمای خرید خط تولید چیپس

اگر شما به فکر راه اندازی خط تولید چیپس و خلال سیب زمینی هستید و اطلاعات دقیقی از انواع ماشین آلات تولید چیپس سیب زمینی ندارید، می توانید با کارشناسان فروش ما در بهسازان صنعت تدبیر در ارتباط باشید تا آنها به شما در مورد انتخاب دستگاه های مناسب برای خط تولید چیپس کارگاهی یا صنعتی با توجه به بودجه و نیازهایتان راهنمایی های لازم را برسانند. 

 ماشین سازی بهسازان صنعت تدبیر سازنده 180 دستگاه متنوع می‌باشد و برای شرکت مقدور نیست تمام دستگاه‌ها از قبل ساخته شوند، به همین علت تمام دستگاه‌ها با توجه به سفارش شما مشتری عزیز ساخته می‌شود.

در صورتی که دچار محدودیت فضا هستید، باید در چیدمان دستگاه‌ها دقت کنید. اگر قرارگیری دستگاه‌ها به صورت پشت سر هم باشد طول 12 متر را اشغال می‌کند، منتهی چیدمان دستگاه‌ها را می‌توان به صورت L یا U انجام داد تا فضای کمتری را اشغال نماید.

اگر خط تولید تمام اتومات مدِ نظرتان است، نیاز به بالابر دارید در غیر این صورت می‌توانید بالابر را حذف کرده و کارگر محصول را از طریق سکوی پلکانی به صورت دستی، به دستگاه مورد نظر انتقال دهد.

در این صورت توصیه ما به شما دستگاه پرکن نیمه اتومات (بسته‌بندی نیمه اتومات) است، این دستگاه صفحه نمایشگر دیجیتال دارد و مزیت اصلی آن امکان ارتقا دستگاه به بسته‌بندی اتومات در آینده می‌باشد. 

هنوز نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید.


ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *