Skip to content

دستگاه خشک کن سبزی

در حال بارگذاری

” برای دریافت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید دستگاه با شماره تلفن 09126934673 تماس بگیرید. “

دستگاه خشک کن سبزی

از پرکاربردترین و پرفروش ترین محصولات در صنایع می توان به خشک کن سبزی اشاره کرد. دستگاه خشک کن سبزی برای خشک کردن سبزیجات و گرفتن آب میان بافتی آنها ساخته شده است. از آنجایی که سبزی خشک بنا به دلایل و نیازهای مختلف کاربرد بالایی دارد، دستگاه خشک کن سبزی نیز برای تولید سبزیجات و گیاهان دارویی خشک حیاتی و ضروری است. 

دستگاه خشک کن سبزیجات صنعتی در اندازه ها و مدل های مختلف وجود دارد و شما می توانید با توجه به نیاز خط تولید خود دستگاه خشک کن سبزی صنعتی مناسب برای خط تولید خود را تهیه کنید.

 تمامی محصولات بهسازان صنعت تدبیر دارای خدمات پس از فروش و گارانتی هستند، بنابراین شما می توانید با توجه به نیازهای صنعت خود اقدام به خرید دستگاه خشک کن سبزی مدنظر خود کنید.

خشک کن سبزی

انواع دستگاه خشک کن سبزی در بهسازان صنعت تدبیر 

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، با توجه به نیازهای مختلف دستگاه های خشک کن متنوعی موجود است که شما می توانید از بین آنها انتخاب نمایید در اینجا قصد داریم تا تعدادی از دستگاه های خشک کن سبزی را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. 

دستگاه خشک کن تک کابین 

دستگاه تک کابین با وجود 37 عدد سینی و ورودی 70 تا 100 کیلو سبزی در هر پارت به همراه کالسکه یک محصول صنعتی مناسب است و شما می توانید با استفاده از این دستگاه سبزی های خشک یکنواخت و مناسبی به دست آورید. این دستگاه مجهز به سیستم تخلیه رطوبت است و بر روی درب دستگاه شیشه های نشکن سکوریت نصب شده است تا شما به راحتی بتوانید فرایند خشک کردن سبزیجات را مشاهده نموده و روی آن کنترل داشته باشید. 

مشعل دستگاه خشک کن تک کابین حرارت را به روش غیر مستقیم وارد کانال خشک کن می کند و به همین دلیل نتیجه کار سبزیجات خشک یکدست است. دستگاه خشک کن تک کابین ساده مجهز به تابلو برق مجزا و کوره خشک کن از نوع استیل و بدنه عایق از پشم سنگ است. شما می توانید با استفاده از برق، گاز و گازوئیل از این دستگاه استفاده کنید. در ضمن باید به این موضوع اشاره شود که سیستم خشک کن در این دستگاه از نوع سیل کوره یا گردش حرارت به صورت یکنواخت است. 

اگر مایل به خرید این دستگاه هستید، می توانید با مراجعه به صفحه محصول و مشاهده اطلاعات کامل این دستگاه را خریداری کنید. 

دستگاه خشک کن تک کابین فول اتوماتیک

دستگاه بعدی که در اینجا از ویژگی های فنی آن سخن خواهیم گفت، دستگاه خشک کن تک کابین فول اتوماتیک است. این دستگاه دارای ابعاد 40 سانتیمتر طول، 180 سانتیمتر عرض و 220 سانتیمتر ارتفاع است. ظرفیت دستگاه در هر بار استفاده 70 تا 100 کیلوگرم می باشد و شما می توانید با استفاده از برق تک فاز 220 ولت و سه فاز 380 ولت از این دستگاه استفاده کنید. رنگ بدنه دستگاه خشک کن تک کابین ساده از جنس الکترواستاتیک کوره ای است و شما به راحتی می توانید با استفاده از سوخت گازی یا گازوئیلی و همچنین برق از این دستگاه در واحد تولیدی خود استفاده نمایید. دستگاه در کل 37 عدد سینی بزرگ برای خشک کردن سبزی دارد و سیستم خشک کردن در این دستگاه به صورت ترولی گردان یعنی گردش یکنواخت حرارت است. در ضمن این دستگاه با وجود سیستم تخلیه رطوبت اتوماتیک به راحتی کار خشک کردن یکنواخت سبزیجات را انجام می دهد. 

دستگاه خشک کن دو کابین فول اتوماتیک

دستگاه خشک کن دو کابین فول اتوماتیک همانطور که از نام آن مشخص است یک دستگاه اتوماتیک است و در هر پارت می تواند بین 200 تا 300 کیلوگرم سبزی را خشک کند. این دستگاه دارای 74 سینی بزرگ برای خشک کردن سبزیجات است و ظرفیت این دستگاه دو تا سه برابر دستگاه خشک کن تک کابین می باشد. دستگاه با استفاده از انواع سوخت گازی، گازوئیلی و برقی مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه دستگاه خشک کن دو کابین از الکترواستاتیک کوره ای است و شما با استفاده از ترول گردان می توانید سبزیجات را به صورت یکنواخت در این دستگاه خشک کنید. این دستگاه نیز با وجود درب شیشه ای نشکن این امکان را برای شما فراهم آورده تا فرایند خشک کردن سبزیجات را مشاهده کنید و در صورت تمایل مدت زمان خشک کردن سبزیجات را بر این اساس تنظیم نمایید. 

دستگاه خشک کن سبزی سه کابین فول اتوماتیک

بین دستگاه های خشک کن کابین دار، دستگاه خشک کن سه کابین توانایی خشک کردن 300 تا 450 کیلوگرم سبزی در هر پارت را دارد و در نتیجه شما می توانید در مدت زمان کمتری حجم بیشتری محصول تولید کنید. این دستگاه دارای 111 سینی بزرگ جهت خشک کردن سبزیجات است و سیستم خشک کردن آن به صورت ترول گردان می باشد، همچنین سیستم کنترل دستگاه از نوع آنالوگ دیجیتال است. دستگاه خشک کن سه کابین با وجود سیستم تخلیه رطوبت اتوماتیک و شیشه های نشکن سکوریت که این امکان را به شما می دهد تا کاملا روی فرایند خشک کردن سبزیجات نظارت داشته باشید یک وسیله مناسب برای خط تولید سبزیجات است. این محصول برای خط تولید کارخانجات یک محصول ایده آل به حساب می آید چون هم حجم محصول تولید شده با این دستگاه بیشتر است و هم به واسطه اتوماتیک بدون آن نیازی به دخالت دست نیست و سرعت کار با این روش افزایش قابل توجهی دارد. 

دستگاه خشک کن پیوسته کانتینیوس 6 متری

روش کار دستگاه خشک کن کانتینیوس 6 متری به این صورت است که سبزیجات بر روی نوار نقاله قرار گرفته و حرکت می کنند و با دمیدن فشار هوای گرم عمل دفع رطوبت سبزیجات اتفاق می افتد. این دستگاه مجهز به چندین لایه عایق محافظ است و با ایجاد حرکات نامتناوب عمل خشک کردن را انجام می دهد. روش استفاده از این دستگاه به صورت دستی است و توسط اپراتور انجام می شود. در خشک کن ضد جریان، جریان هوا مخالف جهت حرکت محصول است. جریان هوایی دستگاه محصولات را در سیستم فشار مثبت هل می دهد و محصولات را مانند جاروبرقی درون سیستم فشار منفی می کشد. شما به راحتی با این دستگاه می توان در سریعترین زمان سبزیجات خشک را به صورت یکنواخت خشک کنید. ظرفیت تولید این دستگاه در هر ساعت 30 کیلوگرم سبزی است. 

دستگاه خشک کن پیوسته کانتینیوس 12 متری

دستگاه خشک کن پیوسته کانتینیوس که به عنوان تغلیظ کننده نیز از آنها یاد می شود جهت خشک کردن سبزیجات یک دستگاه مناسب است. این دستگاه دارای طبقاتی است که با گردش دما و رطوبت گیری پیوسته عمل خشک کردن سبزیجات به صورت یکنواخت را انجام می دهد. این دستگاه نیز مانند دستگاه کانتینیوس 6 متری با ایجاد جریان هوا و فشار هوای گرم عمل خشک کردن سبزیجات را انجام می دهد. 

دستگاه خشک کن پیوسته کانتینیوس 12 متری دارای ظرفیت 30 کیلوگرمی در هر ساعت است. رنگ بدنه دستگاه اپوکسی بوده و به وسیله سوخت گازی و گازوئیلی می توان از این دستگاه استفاده کرد.

دستگاه خشک کن سبزی

عملکرد و کاربرد دستگاه خشک کن سبزی

در دنیای امروز و با افزایش سرعت زندگی افراد زیادی اقدام به تهیه محصولات آماده می کنند، همین امر باعث شده تا راه اندازی خط تولید انواع محصولات به یک فرصت بی نظیر تبدیل شود. بنابراین شما می توانید با تهیه انواع دستگاه های خشک کن سبزیجات اقدام به راه اندازی خط تولید این محصولات کنید. 

دستگاه خشک کن سبزی با گردش یکنواخت حرارت عمل خشک کردن و رطوبت گیری سبزیجات را انجام می دهد.  دستگاه خشک کن سبزیجات صنعتی باعث حفظ مواد مغذی سبزیجات می شود و همچنین طعم و ماندگاری سبزیجات را افزایش می دهد. 

نوع سوختی مصرفی درماشین آلات خشک کن سبزی صنعتی گاز، گازوئیل و برق است. برق مصرفی در این دستگاه ها شامل برق تک فاز 220 ولت و سه فاز 380 ولت است. 

برای خشک کردن سبزیجات اغلب درجه حرارت 125 فارنهایتی نیاز است، همچنین برای ممانعت از خشک شدن بیش از حد سبزیجات و تغییر رنگ آنها می توان گیاهان را در دمای پایین تر 95 درجه فارنهایت نیز خشک کرد.

مزایای استفاده از دستگاه سبزی خشک کن صنعتی

در این بخش می خواهیم به اهمیت استفاده از دستگاه سبزی خشک کن در صنعت بپردازیم، در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که با تغییر سبک زندگی مردم از سنتی به مدرن استفاده از روش های سنتی به مرور کاهش یافت و بسیاری از افراد اقدام به تهیه سبزیجات خشک می کنند، بنابراین با تهیه سبزیجات خشک تولید شده توسط صنعت می توان به راحتی نیاز قشری بزرگی از جامعه را برآورده کرد. 

همچنین این دستگاه با آخرین اصول صنعتی و بهداشتی ساخته شده اند و به ما در داشتن محصولی بهداشتی در سریع ترین زمان ممکن بدون اتلاف انرژی کمک شایانی می کنند. 

از دیگر مزایای مهم سبزیجات خشک تولید شده توسط دستگاه های خشک کن حفظ خاصیت سبزیجات و خشک شدن یکنواخت آنها است. در ضمن با خشک کردن سبزیجات می توان برای مدت زمان طولانی تری از این مواد غذایی با حفظ خاصیت آنها استفاده کرد. 

نکات قابل توجه در هنگام خرید دستگاه خشک کن سبزیجات

 • نکات مهمی که باید در هنگام خرید دستگاه خشک کن سبزیجات به آنها توجه کامل داشته باشیم عبارتند از:
 • ظرفیت تولید دستگاه در هر ساعت (با توجه به حجم محصول تولیدی شما ظرفیت دستگاه باید چقدر باشد؟)
 • توان برقی مصرفی دستگاه
 • ابعاد دستگاه ( با توجه به فضای کارگاه یا کارخانه شما ابعاد دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.)
 • نوع سوخت مصرفی 
 • تعداد سینی های دستگاه 
 • نوع سیستم خشک کن دستگاه 
 • سیستم رطوبت گیری دستگاه
 • جنس بدنه دستگاه
 • خدمات پس از فروش تولیدکننده
 • گارانتی دستگاه

در بالا سعی کردیم به موضوعات و نکات فنی که باید در هنگام خرید دستگاه خشک کن به آنها توجه داشته باشیم را به صورت خلاصه بیان کنیم، در نهایت گفتن این موضوع اهمیت زیادی دارد که حتما در هنگام خرید انواع دستگاه خشک کن سبزی صنعتی به کیفیت، عملکرد دستگاه توجه کافی داشته باشید. تهیه محصولاتی با کیفیت برای خط تولید تان از اهمیت وافری برخوردار است، پس حتما در هنگام خرید به مشخصات فنی دستگاه و جنس مواد اولیه به کار رفته در تولید دستگاه توجه کامل داشته باشید.

شما می توانید برای خرید دستگاه بسته بندی در مدل های مختلف با کارشناسان فروش بهسازان صنعت تدبیر تماس بگیرید.

خشک کن سبزی

عوامل موثر در قیمت گذاری دستگاه سبزی خشک کن صنعتی

در تعیین قیمت دستگاه سبزی خشک کن صنعتی عوامل متعددی موثر است که عبارتند از ویژگی های فنی دستگاه، جنس مواد به کار رفته در تولید دستگاه و ظرفیت دستگاه و… که از مهمترین عواملی هستند که روی قیمت گذاری دستگاه سبزی خشک کن صنعتی نقش دارند. 

البته در اینجا باید به موضوع اشاره شود که قیمت مواد به کار رفته در تولید دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار هستند و با توجه به تورم و افزایش مداوم قیمتها نمی توان قیمت دستگاه ها را در سایت اعلام کرد و شما می توانید برای خرید دستگاه و اطلاع از قیمت محصولات با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا از قیمت دستگاه به همراه ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه مطلع شوید.

فروش دستگاه خشک کن سبزی

یکی از تولیدکنندگان محصولات صنعتی، شرکت بهسازان صنعت تدبیر با وجود دستگاه های متنوع برای خشک کردن سبزیجات به شما این امکان را می دهد که از بین محصولات متنوع شرکت بهسازان صنعت تدبیر ماشین آلات خشک کن سبزی مدنظر خود را تهیه کنید. 

این شرکت با بیش از 20 سال سابقه در تولید دستگاه های متنوع همچون خشک کن سبزیجات آماده ارائه خدمات به واحدهای تولیدی کارگاهی و کارخانه ای است. 

ویژگی های کلی ماشین آلات خشک کن سبزی بهسازان صنعت تدبیر عبارتند از توجه به جنس بدنه، در تهیه دستگاه های خشک کن از جنس استیل و یا گالوانیزه با توجه به نیاز دستگاه و درخواست مشتری استفاده می شود. استفاده از این جنس ها در تولید محصول مانع از پوسیدگی و زنگ زدگی دستگاه ها می شود. در ضمن اکثر دستگاهای بهسازان قابل استفاده با هر سه نوع سوخت گازی، گازوئیلی و برقی است. 

همچنین شما میتوانید با استفاده از برق تک فاز و سه فاز نیز این دستگاه ها را به کار ببرید. در نهایت باید به این موضوع اشاره کنیم که تمامی محصولات شرکت بهسازان صنعت تدبیر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است.

قیمت و خرید دستگاه سبزی خشک کن

قیمت ماشین آلات خشک کن سبزی صنعتی بهسازان صنعت تدبیر با توجه به مشخصات فنی و عملکرد محصولات از قیمت مناسبی برخوردار است، البته باید توجه کنیم که قیمت دستگاه خشک کن سبزی با توجه به نوع دستگاه و مشخصات فنی آن متغیر است، بنابراین جهت اطلاع از قیمت دستگاه ها، می توانید پس از انتخاب محصول مدنظرتان با گذاشتن کامنت در بخش نظرات و یا برقراری تماس با کارشناسان فروش ما نسبت به دریافت قیمت روز محصولات و دریافت مشخص فنی آنها اقدام کنید. 

لازم به توضیح است که هنگام خرید دستگاه سبزی خشک کن باید به چند نکته مهم همچون گارانتی، خدمات پس از فروش توجه داشته باشید.

سوالات متداول ماشین آلات خشک کن سبزی

با استفاده از دستگاه های خشک کن سبزی می توان انواع سبزیجات برگی و غیر برگی، گیاهان دارویی و قارچ ها را خشک کرد.

دستگاه های تولید شده در بهسازان صنعت تدبیر از سه نوع سوخت  گازی، گازوئیلی و برقی امکان استفاده دارند.

ظرفیت دستگاه های خشک کن براساس ابعاد دستگاه و تعداد سینی های دستگاه تعیین می شود.

6 Comments

 1. سلام من اردیبهشت دستگاه تک کابین خریداری کردم اما قبلش با مشاورین شما در ارتباط بودم خسته نباشید بهشون میگم خیلی کمکم کردن

  • سلام و درود؛
   ممنون از لطف بیکران شما.

 2. شرکت بهسازان برای دستگاه خشک کن سبزی به صورت اختصاصی هم سفارش میپزیره؟

  • سلام و درود؛
   بله برای سفارشات اختصاصی باید با شماره زیر تماس بگیرید.

   ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳

 3. سلام وقت شما بخیر
  بین محصولاتی که تولید می کنید دستگاه خشک کن سبزی دارید که بشه بعنوان دستگاه خانگی و نه صنعتی استفاده کرد ؟

  • سلام و درود؛
   بله دستگاه سبزی خشک کن هم بعنوان دستگاه خانگی هم توسط مجموعه بصورت اختصاصی ساخته میشه. برا این منظور میتونید با شماره تماس ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳ تماس بگیرین تا راهنمایی ها و مشاوره لازم رو در این مورد دربافت کنین


دیدگاه خودرا ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بهسازان صنعت تدبیر

تخفیفات ویژه بهسازان

7% تخفیف