Skip to content

دستگاه بسته بندی

در حال بارگذاری

دستگاه بسته بندی، تجهیزی صنعتی است که نقش تاثیرگذاری در افزایش سطح فروش کالاها دارد و در مراکز تولید فرآورده های غذایی، حبوبات، محصولات گرانولی و … برای بسته بندی محصولات با وزن دقیق به کار می رود. این دستگاه های بسته بندی به شما کمک می کنند محصول را در قالبی زیبا و جالب به بازار عرضه کنید و درآمد خود از فروش را تا چندین برابر افزایش دهید.

برای خرید بهترین دستگاه های بسته بندی، به شرکت بهسازان ماشین سر بزنید که جزو بهترین طراحان و تولید کنندگان در این زمینه بوده و شما را در انتخاب دستگاهی مناسب، به صورت کاملاً رایگان راهنمایی می کند.

این شرکت با تکیه بر علم و استفاده از برترین تکنولوژی جهان، محصولاتی استاندارد که با نیازهای شما سازگار است را تولید و روانه بازار می کند. شما می توانید برای شروع و توسعه کسب و کارتان از دستگاه های بسته بندی بهسازان در خط تولید محصولات خود استفاده کنید.

در حالت کلی مهمترین مرحله تولید و عرضه محصولات، بسته بندی آن است؛ بنابراین اغراق آمیز نیست اگر بگوییم بسته بندی زیبا و درست، مهمترین فاکتور در فروش هرمحصولی است. با توجه به اینکه بسته بندی محصول، ظاهر آن را نیز تحت تاثیر قرار می دهد، در افزایش فروش و سود تاثیر مستقیم دارد؛ بنابراین می توان گفت بسته بندی محصولات علاوه بر حفاظت از آنها در برابر عوامل خارجی چون گرد و غبار، نورخورشید، ضربات مکانیکی و…، جذابیت بصری محصولات را نیز بالا می برد.

شما می توانید با بسته بندی درست و هزینه کم، سود قابل ملاحظه ای به دست آورید. قطعا از این امر آگاه هستید که فروش خام محصولات چه فرقی با فروش محصولات در حالت بسته بندی شده دارد و چقدر می تواند در میزان سود تاثیر گذار باشد؛ براساس تحقیقات صورت گرفته ثابت شده که بسته بندی محصولات، تاثیر 90 درصدی در سود فروش دارد.

می بینید که بسته بندی تا چه میزان سود را بالا می برد، در بسته بندی محصولات فاسد شدنی بهتر است از بسته بندی های کوچک استفاده شود تا محصولات کمتر در معرض خراب شدن قرار گیرند.

فایل کاتالوگ به صورت PDF

دستگاه بسته بندی دو توزین بدون سکو
دستگاه بسته بندی دو توزین بدون سکو

آشنایی با دستگاه های بسته بندی شرکت بهسازان

همانطور که گفته شد بهسازان ماشین، تولید کننده انواع دستگاه بسته بندی است که از دستگاه های تولیدی این شرکت می توان به، دستگاه های بسته بندی تک توزین سکودار گرانول وزنی، تک توزین بدون سکو گرانول وزنی، تک توزین پنوماتیک، دو توزین سکودار گرانول وزنی، دو توزین بدون سکو گرانول وزنی و دستگاه پنوماتیک گرانول وزنی- مینی اشاره کرد.

دستگاه ‌های بسته ‌بندی که توزین وزنی دارند، ابزارهایی هستند که برای بسته بندی محصولات گرانولی مانند دانه ها، غلات، خشکبار، قهوه، شکر و موارد مشابه استفاده می‌ شوند. این دستگاه‌ ها با دقت و کمترین تلورانس وزنی، وزن محصول را اندازه‌ گیری می کنند و آن را به صورت دقیق در بسته بندی قرار می دهند.

دستگاه بسته بندی تک توزین سکودار گرانول وزنی

این دستگاه برای بسته بندی محصولات گرانولی با سیستم توزین وزنی کاربرد دارد و توسط آن می توان محصولاتی مانند دانه‌ها، غلات، قهوه و خشکبار را بسته بندی کرد. دقت بالا، سرعت بالا و قابلیت تنظیم وزن محصول از ویژگی های بارز این محصول به حساب می آید.

انواع دستگاه های بسته بندی
دستگاه بسته بندی تک توزین پنوماتیک

دستگاه بسته بندی تک توزین بدون سکو گرانول وزنی

این دستگاه بسته بندی نیز برای بسته بندی محصولات گرانولی، از سیستم توزین وزنی استفاده می ‌کند و تنها تفاوتشان در این است که این عمل را بدون نیاز به سکو اجرا می کند؛ این ویژگی آن را برای محیط هایی با فضا محدودتر مناسب می ‌کند.

دستگاه بسته بندی دو توزین بدون سکو

دستگاه بسته بندی تک توزین پنوماتیک

دستگاه بسته بندی تک توزین مخصوص بسته ‌بندی محصولات گرانولی با سیستم توزین پنوماتیک است و از هوا برای اندازه ‌گیری وزن محصول استفاده می ‌کند. این ماشین بسته بندی برای محیط‌ هایی که نیاز به حفظ محیط از نظر تمیزی دارند، مناسب تر است.

بهسازان ماشین، همیشه آماده است تا شما را بصورت رایگان مشاوره کند و مناسب ترین دستگاه بسته بندی را به شما معرفی کند.

دستگاه دو توزین سکودار گرانول وزنی

دستگاه بسته بندی دو توزین سکودار، برای بسته‌ بندی مقدار بیشتری محصول گرانولی با دو توزین وزنی استفاده می شود و این امکان را فراهم می ‌کند، به طوری که محصول گرانولی قبل از بسته بندی توسط توزین ها وزن شده و سپس به بخش پرکن وارد می شوند تا بسته بندی گردند.

دستگاه بسته بندی دو توزین بدون سکو گرانول وزنی

این دستگاه نیز مانند دستگاه بسته بندی تک توزین بدون سکو، برای بسته بندی محصولات گرانولی استفاده می شود و سکو ندارد؛ با این تفاوت که دارای دو عدد توزین وزنی است.

دستگاه بسته بندی پنوماتیک گرانول وزنی- مینی

این دستگاه برای بسته‌ بندی محصولات گرانولی با سیستم توزین پنوماتیک طراحی شده و از هوا برای اندازه گیری وزن محصول استفاده می کند. این محصول ساختار کوچک و جمع‌ و جوری دارد و برای محیط های نیمه صنعتی مناسب است.

دستگاه بسته بندی تک توزین پنوماتیک
دستگاه بسته بندی تک توزین پنوماتیک

دستگاه بسته بندی 4 توزین سکودار

این دستگاه بسته بندی دارای 4 عدد توزین بوده و سرعت عمل بالایی دارد و مجهز به سکو نیز می باشد؛ بنابراین با دقت وزن محصولات را اندازه ‌گیری کرده و سپس آنها را به صورت دقیق در بسته ‌بندی مناسب قرار می ‌دهد. این محصول به دلیل داشتن سیستم توزین پیشرفته، با دقت و سرعت بالایی عمل بسته‌ بندی محصولات را اجرا می کند.

دستگاه بسته بندی 4 توزین بدون سکو

دستگاه بسته بندی چهار توزین بدون سکو نیز مشابه دستگاه قبلی بوده و دارای 4 عدد توزین می باشد، فقط مجهز به سکو نیست و نسبت به سیستم 4 توزین سکودار، فضای کمتری اشغال می کند؛ بنابراین گزینه ای مناسب برای محیط هایی است که از فضای کمتری برخوردارند (البته نسبت به نوع 4 توزین سکودار فضای کمتری می گیرد).

دستگاه بسته بندی 10 توزین روتاری سکودار

این دستگاه بسته بندی متفاوت تر از دستگاه های قبلی است و در ساخت آن از سکو و 10 عدد توزین استفاده شده که این ویژگی، آن را برای استفاده در صنایعی که به بسته بندی مقدار زیادی محصول نیاز دارند مناسب کرده است. این سیستم با استفاده از یک مکانیزم چرخشی، محصولات را توزین کرده و سپس آنها را به صورت دقیق در بسته ‌بندی‌ های مختلف قرار می‌ دهد. در واقع این ماشین بسته بندی فوق برای محیط‌ هایی است که نیاز به تولید و سرعت بالا در بسته ‌بندی دارند مناسب است.

دستگاه بسته بندی ده توزین
دستگاه بسته بندی ده توزین

توجه: هر چه تعداد توزین ها بیشتر باشد، سرعت کاری بالاتر می رود و این موضوع تاثیری روی کیفیت بسته بندی نمی گذارد؛ بنابراین اگر سرعت کاری برایتان اهمیت دارد، ماشین بسته بندی با تعداد توزین بالا انتخاب کنید.

دستگاه های بسته بندی مواد پودری

این دستگاه ها مخصوص بسته بندی محصولات پودری هستند، روش وزن کشی در این محصول به صورت دقیق صورت می‌گیرد تا به راحتی و با وزن کشی بالا و دقت فراوان، بسته بندی محصولات صورت گیرد.

دستگاه بسته بندی اوگر عمودی
دستگاه های بسته بندی مواد پودری
دستگاه بسته بندی ساشه پودری
دستگاه بسته بندی ساشه پودری

دستگاه های بسته بندی ساشه پودری

دستگاه بسته بندی ساشه پودری، ۳ طرف دوخت اوگر و دستگاه بسته بندی ساشه گرانول حجمی ۳ طرف دوخت مدادی برای بسته بندی هایی که شکل مربع است، مناسبند و بسته های محصولات از 3 طرف دوخته می شوند. برای کسب اطلاعات دقیق درباره دستگاه بسته بندی ساشه ای می توانید به صفحه این محصولات مراجعه کنید.

دستگاه بسته بندی تی بگ
دستگاه بسته بندی تی بگ

دستگاه های بسته بندی تی بگ

دستگاه بسته بندی تی بگ و تی بگ لیبل دار برای بسته بندی چای کیسه ای و دمنوش های کیسه ای به کار می روند، سرعت کار این دستگاه ها بالاست و پودر چای را در بسته بندی های کوچک انجام می دهد.

دستگاههای بسته بندی چای، حجم و هزینه مناسبی دارند و برای استفاده در کارگاه های بسته بندی چای مناسب هستند. جهت دریافت توضیحات بیشتر می توانید به صفحه محصولات مراجعه کنید.

دستگاه بسته بندی شرینک پک
دستگاه بسته بندی شرینک پک

دستگاه بسته بندی شرینک پک

دستگاه بسته بندی شرینک پک برای بسته بندی مواد غذایی، بطری ها، قوطی ها، پاکت، کیف های پلاستیکی، جعبه ها، کارتن ها و غیره کاربرد دارد. در کل چهار نوع دستگاه بسته بندی شرینک پک کابینی (المنتی)، شرینک پک تونلی (المنتی)، شرینک پک تونلی (گازسوز) و شرینک پک تونلی (دوگانه سوز) وجود دارد که برای کسب اطلاعات کامل این محصولات می توانید به صفحه محصول مراجعه کنید.

دستگاه های بسته بندی استرچ پالت

دو نوع دستگاه استرچ پالت صفحه گردان و دکل گردان، برای بسته بندی محصولات بزرگ و سنگین به کار می رود. دستگاه بسته بندی استرچ پالت صفحه گردان، سلفون کشی را به صورت اتوماتیک انجام می دهد. در دستگاه های بسته بندی استرچ پالت، بسته ها بر روی صفحه قرار می گیرند و اپراتور با گره زدن سلفون به یکی از پایه های محصولات، عمل بسته بندی را آغاز می کند.

دستگاه استرچ پالت دکل گردان مناسب محصولاتی با ارتفاع بیش از ۲ متر است، در هنگام استرچ پیچی پالت روی زمین قرار می گیرد و بدون محدودیت وزنی، استرچ پیچی انجام می شود؛ در واقع با این روش امکان بهم خوردن نظم محصولات وجود ندارد.

دستگاه بسته بندی شرینک پک تونلی (المنتی)

این دستگاه همه مراحل فرآیند را به طور کامل و خودکار انجام می ‌دهد، اما علاوه بر تغذیه محصولات، اپراتورها موظف به انجام دستی عمل دوخت حرارتی هستند؛ این به معنای آن است که آنها محصول را به صورت دستی در دستگاه قرار می‌دهند، روکش PVC و POF را روی محصول قرار می‌دهند و برش لایه PVC را به صورت دستی انجام می‌دهند، پس تا حدودی می تواند دستگاه بسته بندی دستی باشد.

دستگاه بسته بندی شیرینگ پک کابینی المنتی

این دستگاه با وجود نیاز به اپراتور برای انجام عملیات دستی، از قسمت‌های میز مانندی تشکیل شده که محصولات روی آن‌ها قرار می‌گیرند. همچنین دستگاه دارای المنت‌هایی است که با تولید گرما و گرم کردن نایلون‌های اطراف محصول، فرآیند بسته‌بندی را انجام می‌دهد. پس بنا بر نیاز اپراتور می توان آن را به نوعی دستگاه بسته بندی دستی هم تلقی کرد.

دستگاه بسته بندی شیرینگ دستی

این ماشین یک دستگاه بسته بندی دستی است که نسبت به سایر مدل‏های دیگر، کارکرد آسانی دارد و با اندازه کوچک و قیمت مناسب خود، به یک گزینه ایده‌آل برای استفاده در فضاهای محدود و کسب‌وکارهای نوپا تبدیل شده است.

نوع دیگری از این دستگاه ها، تحت عنوان دستگاه‏ های بسته بندی اتومات در شرکت بهسازان ماشین تولید می‏شود که می تواند پاسخگوی نیازهای مصرف کنندگان در صنایع کوچک و بزرگ باشد. دستگاه بسته بندی اتومات، به معنای انجام عملیات بسته‌بندی محصولات بدون نیاز به دخالت دست انسان است.

دستگاه بسته بندی حرارتی

این دستگاه دارای سیلر حرارتی می‏باشد و برای بسته‌بندی و آب‌بندی محصولات و مواد مختلف ترموپلاستیک از حرارت استفاده می‌کند. دستگاه بسته بندی حرارتی می‌تواند با استفاده از حرارت، مواد ترموپلاستیک را به هم بچسباند، ساختارهای چندلایه را بسته ‌بندی و مواد مختلف با یک لایه ترموپلاستیک را به هم متصل کند.

فروش دستگاه بسته بندی

امروزه افراد زیادی به تولید و فروش دستگاه بسته بندی می پردازند و رقابت داغی بین آنها پابرجاست. برای فروش دستگاه های بسته بندی، نباید از رقبا غافل ماند و محصولات را از لحاظ کیفیت و امکانات ارزیابی کرد. در چند سال اخیر و با توجه به افزایش رقابت بین محصولات مختلف، نقش بسته بندی محصولات پر رنگ تر شده است، همین امر باعث شده تا مبالغ هنگفتی برای محصولات بسته‌بندی هزینه شود و فروش ماشین دسته بندی در سراسر کشور گسترش یابد.

شما با یک بسته بندی زیبا و منحصر به فرد، به محصولات خود ارزش و هویت متمایز می بخشید که در برند سازی واحد تولیدی شما هم تاثیرگذار است. پس انتخاب ماشین آلات بسته بندی مناسب، با توجه به نیازهای کسب و کارتان بسیار مهم و حیاتی است. بسته بندی درست همانند تولید و ارائه محصولات با کیفیت مهم و ضروری است، بنابراین اهمیت این کار را دست کم نگیرید.

شرکت بهسازان صنعت تدبیر قابلیت پذیرش سفارشات از سراسر ایران را دارد و در هر کجای کشور که باشید و قصد راه اندازی خط تولید را داشته باشید، می توانید با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در این زمینه شما را کاملاً راهنمایی کنند. چنانچه از پایتخت قصد تهیه دستگاه را دارید، می توانید با خرید دستگاه بسته بندی در تهران دستگاه مدنظر خود را دریافت نمایید. همچنین عزیزانی که ساکن شهر کرج هستند نیز می توانند بعد از دریافت مشاوره و راهنمایی از کارشناسان فروش و پشتیباتی ما، اقدام به خرید دستگاه بسته بندی در کرج کرده و نسبت به دیگر مناطق کشور، خیلی سریع دستگاه خود را تحویل بگیرند.

11 دستگاه که خط تولید بسته بندی شما را کامل می کنند

دستگاه جت پرینتر

جت پرینتر از سیستم های پیشرفته ای است که حالت جوهر افشان داشته و برای چاپ تاریخ انقضا، تاریخ تولید، لوگوی شرکت، شماره سریال، بارکد، درج علامت استاندارد و مشخصات دیگر محصول استفاده می شود. این دستگاه در حالت های دستی، اتوماتیک و صنعتی تولید می شود و مانند سیستم تاریخ زن عمل می کند.

دستگاه چسب زن

دستگاه چسب زن از دیگر دستگاههای بسته بندی مهم می باشد که استفاده از آن در صنایع مختلف رایج است. معمولاً از این دستگاه به منظور چسباندن دو سطح به هم بهره وری می شود و امکان تولید آن در سه حالت دستی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک وجود دارد.

دستگاه بسته بندی دوخت

این دستگاه وظیفه درب دوزی کیسه های پلاستیکی را بر عهده دارد؛ به  همین دلیل اغلب آن را با نام های دستگاه پرس پلاستیک یا پرس نایلون و دستگاه دوخت پلاستیک می شناسند. عمل دوخت پلاستیک و نایلون با این دستگاه، با المنت های حرارتی و فشار صورت می گیرد؛ به طوری که کیسه های نایلونی بعد از پر شدن، مابین لبه های دستگاه قرار می گیرند و به واسطه فشار و حرارت، به هم وصل می شوند.

دستگاه سیل کن

این نوع دستگاه به سیل پک نیز معروف است و به راحتی درب محصولات پلاستیکی در اندازه های مختلف را پرس می کند. این عمل از ورود هوا و هر نوع آلودگی به داخل ظروف یا بطری ها جلوگیری می کند؛ به همین دلیل ماندگاری محصولات افزایش یافته و حمل و جابجایی آنها نیز آسان می شود. این دستگاه هم در انواع دستی، نیمه خودکار و خودکار موجود است.

دستگاه سیل القایی

این دستگاه مخصوص سیل سازی درب ظروف پلاستیکی یا شیشه ای که با مواد ترمو پلاستیک ساخته اند می باشد و گزینه ای مناسب برای سیل کردن فرآورده های داروئی و غذایی است. دستگاه سیل القایی خود به گروه های مختلفی تقسیم شده که شامل: سیل وکیوم، سیل کن ترموفرمینگ و سیل حرارتی می باشد.

دستگاه وکیوم بسته بندی

عمل مکش محصولات بر عهده این دستگاه است؛ به طوری که عمل وکیوم را با ایجاد محیط خلاء اجرا می کند، این محصول در همه زمینه های صنعتی از جمله صنایع مربوط به تولید محصولات آرایشی و مواد غذایی کاربرد دارد. البته این دستگاه در صنایع داروسازی نیز استفاده می شود و نقش موثری در افزایش طول عمر داروها دارد.

دستگاه های پرکن

پرکن ها جزو دستگاه های بسته بندی پرکاربرد هستند که از آنها جهت پر کردن مواد مختلف، به داخل ظروف یا بطری ها استفاده می شود. مثلاً می توان مایعات رقیق و غلیظ از جمله کرم پودرها و مواد پودری، خمیر دندان و … را با آن پر کرد. البته از این دستگاه جهت پر کردن محصولاتی که حالت گاز دارند و یا جامدات خمیری و چسبنده نیز بهره وری می شود.

پرکن نیمه اتوماتیک

پرکن نیمه اتوماتیک مخصوص مایعات غلیظ است و در استفاده از آن، ابتدا ظرف مورد نظر پر می شود؛ سپس دستگاه سیل کن پرس، درب ظروف را پرس می کند. توجه کنید که حجم بسته بندی قابل تنظیم بوده و عملکردی پنوماتیک دارد. از این دستگاه برای بسته بندی ارده، عسل، سس، کچاپ و سایر مایعات غلیظ بهره وری می شود.

سیستم تسمه زن

بسته بندی درست محصولات، از فاکتورهای مطلوب و موثر در افزایش سطح فروش آنهاست و نقش تاثیرگذاری در جذب مخاطب دارد. یکی از روش های بسته بندی محصولات، استفاده از کارتن می باشد؛ به همین دلیل این دستگاه به منظور کارتن سازی طراحی شده که از سطح دقت و سرعت عمل بالایی برخوردار است.

این دستگاه به تسمه کش نیز معروف بوده و با تسمه های پلاستیکی، محصولات مختلف را تسمه زنی می کند. جهت انجام این کار، اپراتور باید بسته یا کارتن را روی دستگاه قرار داده و تسمه را به دور آن بپیچاند، سپس سر بسته را به بخش داخل بکشد. در نهایت باید تسمه را دور بسته سفت کرد تا به واسطه المنت های حرارتی، تسمه روی سمت دیگر آن چسبانده شده و توسط کاتر قطع گردد.

دستگاه اسکین پک

این نوع دستگاه بسته بندی صنعتی با برق کار می کنند و برق مصرفی آنها برحسب نوع و ظرفیتی که دارند، می تواند تکفاز یا سه فاز باشد. با این دستگاه می توان میزان شفافیت، ضخامت و رنگ بسته بندی را تغییر و انتخاب کرد. معمولاً اسکین پک مخصوص بسته بندی انواع پنیر، گوشت، ماهی، اسنک و … بوده و نقش تاثیرگذاری در افزایش عمر محصولات دارد.

دستگاه درب بند قوطی های فلزی

همانطور که از اسمش مشخص است، مخصوص پلمپ و پرس کردن درب قوطی های فلزی از جمله کنسروها می باشد و عملکرد آن نیمه اتوماتیک است. این دستگاه در حوزه بسته بندی مایعات و جامدات بیشترین کاربرد را داشته و در افزایش طول عمر فرآورده های غذایی کنسرو شده نقش موثری دارد.

 رابطه تکنولوژی با دستگاه های بسته بندی

امروزه پیشرفت تکنولوژی، نقش تاثیرگذاری در گسترش صنایع و کسب و کارها داشته که به تولید محصولات مختلف می پردازند که محصولات جهت عرضه به بازار، به بسته بندی مناسب نیاز دارند. در گذشته جهت بسته بندی محصولات از روش های سنتی استفاده می شد و آنها را به صورت فله ای در اختیار مشتری قرار می دادند. امروزه این روش ها کارایی چندانی ندارند و جای خود را به دستگاه های بسته بندی مدرن و حرفه ای داده اند. دستگاه بسته بندی نقش تاثیرگذاری در افزایش درآمد کاربر دارد و مشتریان را به خرید بیشتر کالا ترغیب می کند؛ در ادامه شما را با انواع دستگاه بسته بندی و مزایای آنها آشنا خواهیم کرد.

با تجهیزات بسته بندی می توانید انواع محصولات را به صورت بسته بندی شده و شیک در اختیار مشتری قرار دهید، اما هر محصولی را باید با دستگاه مختص به خود بسته بندی کرد. بدین منظور دستگاه های بسته بندی در انواع و اقسام مختلف تولید و روانه بازار شده اند.

عوامل تاثیرگذار در قیمت دستگاه بسته بندی

از آنجایی که این دستگاه در انواع و مدل های متنوعی وارد بازار می شود، نمی توان گفت قیمت دقیق آن چقدر است. اما اگر مدل دستگاه مورد نظرتان را انتخاب کنید و با کارشناسان ما تماس بگیرید، اطلاعاتی کلی از قیمت را ارائه خواهند داد. اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی بودن دستگاه بسته بندی، رابطه مستقیمی با قیمت آن دارد و طبیعیست که دستگاه های تمام اتوماتیک قیمت گران تری داشته باشند؛ چون هم سرعت آنها بالاست و هم برای بسته بندی محصول، نیازی به نیروی انسانی ندارند. اپراتور فقط باید کارهای اولیه را انجام دهد و محصولات را برای بسته بندی آماده کند، بقیه کارها بر عهده سیستم است.

برخی مشتریان جویای قیمت دستگاه بسته بندی خانگی هستند، در جواب باید گفت قیمت دستگاه بسته بندی کوچک و خانگی، نقابل مقایسه با قیمت دستگاه بسته بندی اتوماتیک و صنعتی نیست؛ چون نوع صنعتی دارای امکانات ویژه ای هستند و خود از دستگاه های مختلفی نظیر دستگاه تاریخ زن و … تشکیل شده اند. از دیگر عوامل موثر در قیمت دستگاه بسته بندی، کیفیت ساخت، نرخ بازار، میزان تقاضای بازار، تکنولوژی به کار رفته در آن، راحتی در حمل و نقل (پایه های سیار) و نوع قطعات کاربردی است. همچنین برند دستگاه بسته بندی و امکانات و خدماتی که شرکت سازنده ارائه می دهد نیز تعیین کننده قیمت هستند.

تمامی این عواملی که برشمردیم، روی قیمت دستگاههای بسته‌ بندی تاثیر دارد؛ بنابراین هنگام خرید دستگاه بسته‌ بندی می‌توانید از روی این فاکتورها، بالا و پایین بودن قیمت محصولات را حدس بزنید. برای اینکه بتوانید خرید مناسبی داشته باشید، می توانید چندین دستگاه بسته‎ بندی را باهم مقایسه کنید و سپس با توجه به کیفیت محصول و قیمت، اقدام به خرید دستگاه مدنظرتان کنید. توصیه می کنم برای خرید ماشین بسته بندی و اطمینان از اینکه دستگاه بسته بندی قیمت مناسبی دارد یا نه، با کارشناسان ما در تماس باشید.

توجه: دستگاه بسته بندی محصولات کشاورزی، تازگی و ماندگاری فرآورده ها را حفظ و از آسیب دیدن آنها جلوگیری می کند. از این دستگاه ها می توانید برای بسته بندی انواع سبزیجات، میوه، صیفی جات و … استفاده کنید تا هم به صورت ایمن به دست مشتری برسند و هم کیفیت آنها افت نکند.

قیمت دستگاه بسته بندی
قیمت دستگاه بسته بندی

نصب و راه اندازی ماشین آلات بسته بندی

پس از خرید محصول از سوی مشتری، کارشناسان شرکت بهسازان صنعت تدبیر نصب و راه ‌‌اندازی محصول را در صورت درخواست مشتری انجام می دهند و از آنجایی که محصولات بهسازان صنعت، از استیل با کیفیت ساخته شده اند، به هیچ وجه دچار زنگ زدگی نمی شوند و کیفیت محصولات غذایی، بهداشتی و دارویی به صورت کامل حفظ می شود.

انتخاب هوشمندانه دستگاه بسته بندی در 4 گام

گام اول:

ابتدا حوزه فعالیت خود را مشخص کنید و از خود بپرسید که می خواهید چه نوع کسب و کاری راه بیندازید و نیاز به خط بسته بندی چه نوع محصولاتی دارید. این سوالات ذهن شما را روی فعالیت مورد نظرتان متمرکز می کند و سبب می شود، بهترین راه را انتخاب و آینده کاری خود را پیش بینی کنید.

گام دوم:

در این مرحله نوع محصول را مشخص کنید، آیا می خواهید از دستگاه برای بسته بندی محصولات گرانولی (حبه ای یا دانه ای) استفاده کنید یا هدف بسته بندی مایعات و محصولات پودری است؟ این  مرحله خیلی مهم است؛ چون دستگاه های گرانولی مخصوص قند، چای، غلات و …. هستند و نمی توان از آنها جهت بسته بندی مایعات غلیظ و رقیق از جمله عسل، مایع دستشویی و … استفاده کرد.

گام سوم:

بعد از اینکه دو گام قبلی رو عملی کردید، حالا نوبت این است که از خودتان بپرسید می خواهم با این دستگاه پاکت های بسته بندی را چگونه انتخاب کنم و شیوه تولید خود را تعیین کنید. مثلاً می خواهید ادویه جات را بصورت تک نفره بسته بندی نمایید و در اختیار مشتری قرار دهید یا هدف بسته بندی محصولات، به صورت یک کیلویی و … است که در روش یک کیلویی، دستگاه بسته بندی توزینی بهترین گزینه می باشد.

گام چهارم:

در مرحله آخر باید نحوه بسته بندی محصول را تعیین کرد؛ همانطور که می دانید روش های مختلفی برای پک کردن محصولات هست که باید روش متناسب با محصول را برگزید. برخی ماشین آلات بسته بندی، فرآورده ها و محصولات را با سلفون پیچ بسته بندی می کنند، برخی دیگر در حالت کیسه ای یا کارتن. البته امکان بسته بندی محصولات در قوطی ها، ظروف یکبار مصرف، سطل، لیوان و … نیز وجود دارد که باید با محصول مورد نظر سازگار باشد و البته سلیقه کاربر نیز در این امر بی تاثیر است.

ختم کلام

در اینجا سعی کردیم اطلاعاتی در مورد دستگاه بسته بندی و انواع آن در اختیار شما علاقمندان قرار دهیم، اگر به دنبال راه اندازی خط تولید خود هستید، می توانید با بررسی و مشاهده انواع دستگاه های بسته بندی موجود در سایت و یا برقراری تماس با کارشناسان فروش بهسازان، دستگاه مناسب برای خط تولید خود را انتخاب و خریداری کنید.

نوع دستگاه بسته بندیوزنبرق مصرفیسیستم  توزینسرعت بسته بندیقدرت توزینعملکردامکانات ویژه
تک توزین سکودار گرانول1650سه فازوزنی دیجیتال5 تا 15 بسته (در دقیقه)10 تا 100 گرممكاترونيک 
تک توزین بدون سکو تک فاز و سه فاز 120 تا 500 (در ساعت)   
تک توزین پنوماتیک (گرانول وزنی – مینی) تک فاز    PLC
دو توزین سکودار1650تک فاز و سه فازوزنی دیجیتال8 تا 15 (در دقیقه)10 تا 1000 گرممكاترونيک 
دو توزین گرانول وزنی1650سه فازوزنی دیجیتال15 تا 25 (در دقیقه)15 تا 2000 گرممكاترونيک 
دو توزین پنوماتیک تک فاز و سه فاز 20 بسته (در دقیقه)20 تا 2000 گرم  
چهار توزین سکودار900تک فاز و سه فازوزنی دیجیتال12 تا 25 بسته در دقیقه10 تا 1000 گرممكاترونيکسیستم تزریق گاز ازت و تاریخ زن حرارتی، PLC
چهار توزین بدون سکو900تک فاز و سه فازوزنی دیجیتال12 تا 25 بسته در دقیقه۱۰ تا ۱۰۰۰ گرممكاترونيکسیستم تزریق گاز ازت و تاریخ زن حرارتی، PLC
چهار توزین پنوماتیک1500تک فاز و سه فاز 15 تا 25 بسته در دقیقه20 تا 2000 گرم  
ده توزین روتاری سکودار (گرانول وزنی)1850سه فازوزنی دیجیتال25 تا 45 بسته در دقیقه15 تا 2000 گرممكاترونيک 
ساشه پودری 3 طرف دوخت اوگر300تک فاز و سه فاز 25 تا 35 بسته در دقیقه۵ الی ۳۰ گرم با پرکن حلزونی ماردونی PLC، قابلیت نصب سیستم تاریخ زن حرارتی
ساشه گرانول 3 طرف دوخت مدادی220تک فاز 20 الی 40 بسته در دقیقه5 الی 200 گرم  
بسته بندی مواد پودری اوگر عمودی950تک فاز و سه فاز 15 الی 40 بسته در دقیقه10 الی 1100 گرمالکترومکانیک 
بسته بندی مواد پودری اوگر افقی800تک فاز و سه فاز 8 الی 15 بسته در دقیقه   
بسته بندی مواد پودری اوگر افقی – مینی پنوماتیک1800تک فاز و سه فاز 20 الی 35 بسته در دقیقه10 الی 1100 گرمالکترومکانیک- پنوماتیک 
شیرینک پک کابینی المنتی127تک فاز و سه فاز 300 الی 450 بسته در ساعت   
شیرینک پک تونلی المنتی600سه فاز 250 بسته در ساعت مکاترونیک 
شیرینک پک تونلی گاز سوز600      
شیرینک پک تونلی دوگانه550تک فاز و سه فاز     
تی بگ چای کیسه ای1200سه فاز 20 الی 35 قوطی در ساعت اتوماتیک 
تی بگ لیبل دار400تک فاز و سه فاز 30 الی 60 بسته در دقیقه2 الی 6 گرم صفحه نمایش لمسی، امکان افزودن سیستم تاریخ‌زن و قیمت زن، درج لیبل، قابلیت دوخت اتوماتیک نخ

سوالات متداول

روش سفارش محصولات بسته بندی بهسازان صنعت تدبیر به چه صورت است؟

برای سفارش کافی است که پس از انتخاب محصول، با شماره ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳ و ۳۴۷۰۰۳۲۵ -۰۲۶ تماس بگیرید و مشاوره های لازم را از ما دریافت کنید؛ پس از کسب اطلاعات کامل می توانید محصول دلخواهتان را سفارش دهید.

آیا دستگاه های بسته بندی بهسازان دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند؟

بله تمامی دستگاه ها با گارانتی معتبر و خدمات بعد از فروش در اختیار مشتری قرار می گیرند.

آیا این دستگاه‌ها قابلیت تنظیم وزن محصول را دارند؟

بله، این دستگاه‌ها قابلیت تنظیم وزن محصول را برای تطابق با نیازهای شما برخوردارند.

آیا این دستگاه‌ها قابلیت اندازه‌گیری وزن دقیق را دارند؟

بله، این دستگاه‌ها با دقت بالا و به صورت دقیق وزن محصولات را اندازه‌ گیری می‌ کنند.

52 Comments

 1. برای بسته بندی مواد پودری مثل قهوه از چه دستگاه بسته بندی میتونیم استفاده کنیم؟

 2. سلام وقت همگی بخیر برق تک فاز و یا سه فاز در کارایی دستگاه های بسته بندی تاثیری داره؟

  • سلام و درود؛
   برای کسب اطلاعات فنی با شماره های زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۴۷۰۰۳۲۵
   ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳

 3. سلام یک سوالی دارم جنس سطح بیرونی دستگاه بسته بندی چیه؟ و جنس سطحی که با مواد در ارتباط هستش چیه؟

  • سلام و درود؛
   جنس سطح بیرونی دستگاه بسته بندی استیل استنلس نگیر مرغوب است و جنس سطحی که با مواد در ارتباط است از جنس استیل است.

 4. دستگاه بسته بندی شرینک پک المثنی را موجود دارید؟

 5. سلام لطفا دستگاه های بسته بندی خانگی و صنعتی رو اگر میشه از هم جدا کنید ممنون

  • سلام و درود؛
   در صورت امکان در اسرع وقت انجام خواهد گرفت.
   سپاس از توجهتون.

 6. خسته نباشید قیمت عمده دستگاه بسته بندی تک توزین، دو توزین، چهار توزین و ده توزین رو لطف میکنید؟

  • سلام و درود؛
   قیمت تمامی دستگاه های بسته بندی به ایمیل شما ارسال گردید.

 7. سلام لیست قیمت دستگاه های بسته بندی رو برای بنده ارسال فرمایید تشکر

 8. روز بخیر قیمت گذاری دستگاه های بسته بندی بر چه اساسی هستش؟

 9. یک لیستی از دستگاه های بسته بندی خانگی رو میفرمایید؟

  • سلام و درود؛
   قیمت گذاری دستگاه های بسته بندی بر اساس فاکتورهایی مانند عملکرد، برند، کیفیت، سرعت، دقت دستگاه و… انجام میپذیرد.

   • سلام و درود؛
    دستگاه دوخت پلاستیک، دستگاه دوخت پدالی، دستگاه دوخت ریلی، دستگاه تاریخ زن، دستگاه بسته بندی وکیوم، دستگاه پرکن توزین.

 10. وقت شما بخیر . من لیست قیمت دستگاه بسته بندی هایی که تولید می کنید رو میخواستم و اینکه برا خرید دستگاه بسته بندی با شرایط قسطی چیکار باید بکنم ؟

  • سلام و درود؛
   برای دریافت لیست قیمت دستگاه بسته بندی هایی که توسط مجموعه ما تولید میشن میتونید با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳ تماس بگیرین و علاوه بر قیمت ، هرنوع اطلاعات دیگه ای که مورد نیازتون هست رو هم کارشناسان من در اختیارتون قرار میدن

 11. سلام وقت شما بخیر
  قیمت دستگاه بسته بندی هایی که تولید می کنین رو از کجا باید پیگیر باشم ؟ چون توی صفحات خود محصول قیمتی نوشته نشده

  • سلام و درود؛
   برای استعلام قیمت و خرید دستگاه بسته بندی میتونین با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳ تماس بگیرین تا کارشناسان ما شمارو در این زمینه راهنمایی کنن

 12. خسته نباشین من محتوا رو مطالعه کردم دیدم که شما دستگاه بسته بندی برای چای هم تولید می کنین کسب و کار جدید منم که میخوام راه اندازی کنم در این مورده فقط من اطلاعات کاملی ندارم در مورد دستگاه ها. ممنون میشم اگه بنده رو راهنمایی کنین

  • سلام وقت شما بخیر
   برای اطلاع از مشخصات و خرید دستگاه بسته بندی با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳ تماس بگیرین تا کارشناسان مشاوره و فروش ما شما رو در این مورد راهنمایی کنن

   • سلام و درود؛
    قیمت دستگاه ها برای اینکه نوسانات قیمتی گذاشته نشده و برای اطلاع میتونین با شماره تلفن ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳ تماس بگیرین تا هر اطلاعاتی که موردنیازتون هست رو کارشناسان ما در اختیارتون بزارن

 13. ببخشین من یه سوال دارم اونم اینکه چرا توی صفحات محصولتون قیمت دستگاه بسته بندی هایی که تولید میکنین رو قرار ندادین ؟ الان باید چطوری از قیمت ها اطلاع پیدا کنیم ؟

 14. سلام وقت شما بخیر
  من قصد تهیه دستگاه بسته بندی از شما من جمله تک توزین و دو توزین رو دارم ولی اطلاعاتی از جنس و بدنه دستگاهاتون ندارم ممنون میشم برام ایمیلش کنید

  • سلام و درود؛
   برای اطلاع از نوع و جنس دستگاه می تونید با شماره تماس ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳ تماس بگیرین تا کارشناسان ما به هر سوالی که درمورد دستگاه های بسته بندی دارید پاسخگو باشن و اطلاعات کامل رو در اختیارتون قرار بدن

 15. ببخشید این دستگاه بسته بندی با ضمانت و پشتیبانی فروخته میشن

  • بله شرکت بهسازان خدمات پس از فروش هم به مشتریان عزیزمون ارائه میده.

 16. من یه دستگاه بسته بندی واسه کیسه فریزر می خوام کدون دستگاه مناسبه و قیمت دستگاه بسته بندی ها را لطفن بنویسید

 17. با سلام من از شما دستگاه بوجاری خریدم و راضیم و می خوام دستگاه بسته بندی حبوبات هم بخرم اما نمیدونم کدوم دستگاه خوبه. لطفا راهنمایی کنین

  • باسلام و درود؛بله حتما.
   برای کسب اطلاعات و راهنمایی جهت تهیه دستگاه بسته بندی لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۴۷۰۰۳۲۵
   ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳

   • با سلام و وقت بخیر. البته. لطفا جهت مشاوره و راهنمایی خرید دستگاه خرد کن سبزیجات، با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید تا همکارانمون به طور کامل شما رو راهنمایی کنن .

    • جهت اطلاع از تفاوت دستگاه بسته بندی تک توزین و دو توزین لطفا به بخش بلاگ سایت مراجعه کنید .

     • با سلام. همه دستگاه ها نیاز به آموزش دارند ولی صد در صد کار کردن با دستگاه اتوماتیک خیلی راحت تر از دستگاه نیمه اتوماتیک هست.

     • شما میتونید برای اطلاعات بیشتر وارد قسمت بلاگ سایت ما بشید و مطالب مرتبط رو بخونید. بله بعد از خرید دستگاه، آموزش هم داده میشه.

 18. واسه خرید دستگاه بسته بندی حتمن باید بیام شرکت یا غیرحضوری هم میتونم سفراش بدم؟

 19. دستگاه های بسته بندی دوخت پلاستیک هم می فروشین واسه دوخت پلاستیک چه دستگاهی خوبه لطفت رهنمایی کنید

  • باسلام و درود؛بله حتما.
   برای کسب اطلاعات و راهنمایی جهت تهیه بسته بندی حبوبات لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۴۷۰۰۳۲۵
   ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳

 20. فرق دستگاه های بسته بندی صنعتی تک توزین و دو توزین چیه کدوم بهتره؟

 21. من تا حالا از ماشین آلات بسته بندی استفاده نکردم و نمی ونم نحوه کارکردشون رو . آیا بعد خرید آموزش هم می دین

  • با سلام. خیر به هیچ عنوان نیاز به حضور شما نیست و هر شهری که تشریف داشته باشید ارسال میشه خدمتتون.

   • باسلام و درود؛بله حتما.
    برای کسب اطلاعات و راهنمایی جهت تهیه دستگاه بسته بندی صنعتی با سایز کوچیک لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.
    ۰۲۶-۳۴۷۰۰۳۲۵
    ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳

 22. سلام دستگاه بسته بندی اتوماتیک چه مزایایی داره که دستگاه نیمه اتوماتیک نداره . دستگاه اتوماتیک نیاز به آموزش داره؟

 23. سلام من سایز کوچیم دستگاه بسته بندی صنعتی می خوام بخرم
  این دستگاه های بسته بندی چه سایزی هستند

  • با سلام و وقت بخیر. بله شرکت بهسازان همچین محصولی تولید میکند ولی جهت استعلام موجودی و قیمت باید با شماره های زیر تماس بگیرید .
   ۰۲۶-۳۴۷۰۰۳۲۵
   ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳

 24. با سلام . کار من فروش سبزیجات هست و میخواستم بدونم کدوم دستگاه برای من بهتره که استفاده کنم ؟

 25. قیمت دستگاه بسته بندی رو بگید ممنون

  • سلام وقت بخیر
   میتوانید برای استعلام قیمت، فرم موجود در انتهای سایت رو پر کنید یا با شماره ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳ تماس بگیرید کارشناسان ما شمارا راهنمایی خواهند کرد

 26. دستگاه‌های بسته‌بندی شما به نظر بسیار حرفه‌ای و کارآمد می‌آیند. از اینکه می‌توانید محصولات با کیفیتی را ارائه دهید بسیار سپاس‌گزارم

  • سپاس از شما امیدواریم که محصولات ما به انتظارات شما برسند و به شما کمک کنند تا کسب و کار شما را به موفقیت بیشتری برساند


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *