Skip to content

دستگاه بسته بندی

در حال بارگذاری

دستگاه بسته بندی

یکی از مهمترین مراحل تولید و عرضه محصولات، بسته بندی آن است، بنابراین اغراق آمیز نیست اگر بگوییم که بسته بندی زیبا و درست از مهمترین فاکتورهای فروش بیشتر محصولات است.

در حال حاضر بسته بندی یکی از موارد لازم زندگی روزمره ما شده است و باعث شناساندن، حفظ و نگهداری محصولات تولیدی از کارخانه تا منازل ما گردیده است. 

در بسته بندی ها از علومی همچون هنر، گرافیک و علم ماشین سازی برای اجرای بسته بندی استفاده می شود، از این روی تولید کنندگان بهتر است تلاش کنند تا بهترین دستگاههای بسته‌بندی را برای خط تولید خود تهیه کنند. 

بهسازان صنعت تدبیر یکی از بهترین مراکز برای طراحی، ساخت و تولید انواع ماشین آلات صنعتی با سابقه ۲۰ ساله می باشد، این شرکت ارائه دهنده بهترین دستگاههای بسته بندی است و شما می توانید برای شروع و توسعه کسب و کار خود از دستگاههای خط بسته بندی بهسازان در خط تولید محصولات خود استفاده کنید. 

بسته بندی شامل مراحل طراحی، ارزیابی و تولید بسته ها می‌شود. صنعت بسته بندی محصولات به طور بیشماری بر زندگی روزمره ما سایه افکنده به طوری که به هر طرف نگاه کنیم، متوجه محصولی می شویم که درون یک بسته بندی خاص قرار گرفته و جزئیات آن محصول روی بسته بندی ذکر شده است.

در ضمن با توجه به اینکه بسته بندی جز ظاهر محصول به حساب می آید در افزایش فروش و سود بالاتر شما تاثیر مستقیم دارد. بنابراین با بسته بندی بهتر علاوه بر نقش محافظتی آن در برابر عوامل محیطی خارجی چون گرد و غبار، نورخورشید، ضربات مکانیکی و… جذابیت بصری نیز به محصولات خود بدهید. 

با بسته بندی شما می توانید با هزینه های کم سود قابل ملاحظه ای را به دست آورید. قطعا شما نیز از این امر آگاه هستید که فروش خام محصولات یا به صورت بسته بندی در میزان سود آن تاثیر بسیار بالایی دارد. براساس تحقیقات صورت گرفته با بسته بندی محصولات شما تا ۹۵ درصد سود مازاد به دست می آورید. 

بنابراین می بینید که با بسته بندی تا چه میزان می‌توان سود را افزایش داد در بسته بندی محصولات فاسد شدنی بهتر است از بسته بندی های کوچک استفاده شود تا محصولات کمتر در معرض خراب شدن قرار گیرد. 

محصول تولیدی شما برای اینکه بتواند در این بازار پر رقابت جایگاهی برای خود داشته باشد، باید بتواند خود را متمایز و بالاتر از رقبایش نشان دهد، ما در بهسازان صنعت تدبیر به این موضوع توجه کامل داریم و سعی می کنیم محصولاتمان هم دارای کیفیت کار عالی و زیبا باشند تا تمامی نیازهای مشتریان را به بهترین نحو تامین کنند. 

همه ما می دانیم که صنعت بسته بندی ایران نیاز به کار و توسعه زیادی دارد تا بتواند همه رده با کشورهای توسعه یافته باشد اما بهسازان در این سالها تمام تلاش خود را به کار بسته تا از این بازار پر رقابت جا نماند و با ارائه دستگاه های بسته بندی کارآمد به صنعت بسته بندی ایران در حد توان خود کمک کند. 

شرکت بهسازان صنعت تدبیر قابلیت پذیرش سفارشات از سراسر ایران را دارد و در هر کجای کشور که باشید و قصد راه اندازی خط تولید دارید، می توانید با ما تماس بگیرید.

ما با ساخت انواع ماشین و دستگاه بسته بندی مواد غذایی، انواع تجهیزات بسته بندی، دستگاه بسته بندی حبوبات ، دستگاه بسته بندی آجیل و خشکبار، بسته بندی چای، تافی، میوه خشک و در کل بسته بندی محصولات جامد در ابعاد و اندازه های گوناگون به شما در راه اندازی خط تولیدتان کمک خواهیم کرد. 

دستگاه بسته بندی

خط بسته بندی

بسیاری از کارخانجات با احداث خط بسته بندی،، اقدام به بسته بندی محصولات و مواد غذایی نموده اند و وارد عرصه رقابت می شوند. خط بسته بندی با دستگاه های تمام اتوماتیک از جمله دستگاه های پرکن، دستگاه دوخت ریلی یا حرارتی، دستگاه تاریخ زن و… محصولات را به طور کامل بسته بندی می کنند تا بسته های تولیدی وارد مرحله بعدی شود.

دلیل اهمیت بسته بندی محصولات 

در عرصه بازار به دلیل عدم وجود تبلیغات گسترده در فروشگاه ها، حضور محصولات با بسته بندی های به روز و گویا در فروش و بازاریابی بسیار تاثیر دارد. 

افراد هنگام خرید محصولات مورد نیاز خود در صورتی که با چندین برند مواجه می شوند اغلب محصولاتی را انتخاب می کنند که بسته بندی مناسب، شکیل و بهداشتی داشته باشد. 

انواع بسته بندی محصولات

 • بسته بندی روکش دار
 • بسته بندی استرچ پالت بطری ها
 • بسته بندی با محافظ های بادکنکی
 • بسته بندی با قوطی 
 • بسته بندی پاکتی
 • بسته بندی با کیف های پلاستیکی
 • بسته بندی با کارتن ها و کارتن پلاست ها
 • بسته بندی های کوچک مقوایی
 • بسته بندی با پاکت ها یکاغذی
 • بسته بندی با قوطی های فلزی

انواع دستگاه ها و ماشین آلات بسته بندی

در اولین قدم از آشنایی با انواع دستگاه بسته بندی لازم است بدانید که این محصولات به صورت کلی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. این دو دسته با داشتن شباهت هایی به یکدیگر، دارای تفاوت های واضحی نیز هستند. این دو دسته از دستگاه بسته بندی عبارت است از:

 1. دستگاه های اتوماسیون در دو حالت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک: اولین دسته از دستگاه های بسته بندی را می توان به دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم بندی کرد. این محصولات قابل استفاده برای انواع مایعات و جامدات هستند که کیفیت بهتری را نیز برای محصولات ارائه می کنند.
 2. دستگاه های مناسب برای محصولات فراوری شده: دومین مدل از دستگاه های بسته بندی، دستگاه هایی هستند که برای محصولات فراوری شده ارائه می شوند. این دستگاه ها بیشتر برای محصولاتی چون مایعات، انواع سس، شکر، حبوبات و محصولاتی از این قبیل به کار می روند.

در ادامه دستگاههای بسته بندی نیز با توجه به نوع محصولی که بسته می کنند به چند گروه و دستگاه تقسیم می شوند، که عبارتند از:

 • دستگاه بسته بندی تک توزین سکودار
 • دستگاه بسته بندی تک توزین بدون سکو
 • دستگاه بسته بندی تک توزین پنوماتیک
 • دستگاه بسته بندی دو توزین سکودار
 • دستگاه بسته بندی دو توزین بدون سکو
 • دستگاه بسته بندی دو توزین پنوماتیک
 • دستگاه بسته بندی چهار توزین سکودار
 • دستگاه بسته بندی چهار توزین بدون سکو
 • دستگاه بسته بندی چهار توزین پنوماتیک
 • دستگاه بسته بندی ده توزین
 • دستگاه بسته بندی مواد پودری اوگر
 • دستگاه بسته بندی مواد پودری اوگر عمودی
 • دستگاه بسته بندی مواد پودری اوگر افقی
 • دستگاه بسته بندی مواد پودری پنوماتیک اوگر افقی – عمودی 
 • دستگاه بسته بندی ساشه پودری 3 طرف دوخت اوگر
 • دستگاه بسته بندی ساشه پودری گرانول حجمی 3 طرف دوخت – مدادی
 • دستگاه بسته بندی ساشه گرانول حجمی
 • دستگاه بسته بندی تی بگ
 • دستگاه بسته بندی تی بگ لیبل دار
 • دستگاه بسته بندی شیرینک پک کابینی المنتی
 • دستگاه بسته بندی شیرینک پک تونلی المنتی
 • دستگاه بسته بندی شرینک پک تونلی گازسوز
 • دستگاه بسته بندی شرینک پک تونلی دوگانه سوز
 • دستگاه بسته بندی استرچ پالت دکل گردان
 • دستگاه بسته بندی استرچ پالت صفحه گردان

هر کدام از این دستگاهها برای محصول خاصی به کار می رود و بهتر است شما قبل از اقدام به خرید محصولات بسته بندی اطلاعات جامعی از این محصولات پیدا کنید تا بتوانید بهترین محصول را برای خواسته خود انتخاب کنید. بهسازان صنعت تدبیر این امکان را برای شما فراهم آورده است تا پس از مشاهده محصولات با برقراری تماس با کارشناسی فنی و فروش ما از اطلاعات فنی محصولات اطلاعات کاملی به دست آورید که به شما در انتخاب بهترین محصول کمک شایانی می کند. 

هدف اصلی ما از ارائه مشاوره این است تا شما بتوانید بهترین و مناسب ترین محصول را خریداری کنید. همچنین می توانید به صفحه محصولات مراجعه کنید و با مشاهده اطلاعات محصولات و با توجه به نیازهای خودتان محصول بسته بندی مدنظر خودتان را خریداری کنید.

انواع دستگاه بسته بندی

دستگاههای بسته بندی تک توزین

دستگاه‌ بسته بندی تک توزین برای وزن کردن محصولات با ترازوهای دقیق با کمترین تلورانس وزنی به کار می رود و هر چه تعداد توزین ها بیشتر باشد، دقت و سرعت بسته بندی نیز افزایش می یابد.

دستگاه های بسته بندی تک توزین در مدل های سکودار، بدون سکو و پنوماتیک در بهسازان صنعت تدبیر طراحی و تولید می شود.

 جهت دریافت اطلاعات کامل محصول به صفحه دستگاه بسته بندی تک توزین مراجعه کنید.

دستگاه بسته بندی تک توزین پنوماتیک

دستگاه های بسته بندی دو توزین

دستگاه بسته بندی دو توزین به صورت وزنی است و برای بسته بندی محصولات گرانولی به کار می رود. دستگاه بسته بندی دو توزین دارای دو ترازوی دیجیتال برای وزن کردن محصولات، صفحه نمایشگر دیجیتال با منو فارسی، تاریخ زن حرارتی و سیستم تزریق گاز ازت است.

دستگاه ذکر شده در سه مدل سکودار، بدون سکور و پنوماتیک توسط مجموعه بهسازان صنعت تدبیر طراحی و تولید می شود.

برای دریافت اطلاعات جامع محصول می توانید به صفحه دستگاه بسته بندی دو توزین مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دستگاه های بسته بندی چهار توزین

دستگاه بسته بندی چهار توزین به صورت وزنی است و برای بسته بندی انواع محصولات گرانول به کار می رود. دستگاه بسته بندی چهار توزین با وجود چهار ترازوی دیجیتال برای وزن کردن محصولات به کار می رود و دارای صفحه نمایشگر دیجیتال با منو فارسی، تاریخ زن حرارتی و سیستم تزریق گاز ازت است. 

برای دریافت اطلاعات دقیق می توانید به صفحه دستگاه بسته بندی چهار توزین مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دستگاه بسته بندی چهارتوزین پنوماتیک

دستگاه بسته بندی ده توزين

دستگاه بسته بندی ده توزین مانند سایر دستگاههای بسته بندی توزین دار برای بسته بندی محصولات گرانول به کار می رود. این دستگاه مجهز به ده ترازوی لودسل و چشم الکترونیکی است و دارای یک سیستم پی ال سی به همراه صفحه نمایش لمسی است. در ضمن این دستگاه به زبان فارسی برنامه نویسی شده و دارای عیب یاب فارسی نیز است. 


نکته: توجه داشته باشید که با افزایش تعداد توزین ها فقط سرعت بسته بندی بالا می رود و بر کیفیت و نوع بسته بندی هیچ تاثیری ندارد. دستگاه توزین در نمونه خانگی و صنعتی به صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک با توجه به نیاز مشتری طراحی و ساخته می شود.

دستگاه بسته بندی ده توزین

دستگاه های بسته بندی مواد پودری

این دستگاه ها جهت بسته بندی محصولات پودری است. روش وزن کشی به صورت دقیق صورت می‌گیرد تا به راحتی و با وزن کشی بالا و با دقت فراوان بسته بندی محصولات صورت گیرد.

برای توضیحات بیشتر میتوانید به صفحات این محصولات (دستگاه بسته بندی مواد پودری (اوگر عمودی)، دستگاه بسته بندی مواد پودری (اوگر افقی)، دستگاه بسته بندی مواد پودری (اوگر افقی – عمودی) پنوماتیک و دستگاه بسته بندی گرانول حجمی (ترازو گردان) بروید و اطلاعاتی کامل از دستگاه های بسته بندی مواد پودری به دست آورید.

دستگاه بسته بندی اوگر عمودی

دستگاه های بسته بندی ساشه پودری

دستگاه بسته بندی ساشه پودری ۳ طرف دوخت اوگر و دستگاه بسته بندی ساشه گرانول حجمی ۳ طرف دوخت – مدادی برای بسته بندی هایی که شکل مربع است، به کار می رود و بسته های محصولات از 3 طرف دوخته می شود. برای کسب اطلاعات دقیق درباره دستگاه بسته بندی ساشه ای می توانید به صفحه این محصولات مراجعه کنید.

دستگاه بسته بندی ساشه پودری

دستگاه های بسته بندی تی بگ

دستگاه بسته بندی تی بگ و تی بگ لیبل دار برای بسته بندی چای کیسه ای و دمنوشهای کیسه ای به کار می رود، سرعت کار این دستگاه ها بالاست و پودر چای را در بسته بندی های کوچک انجام می دهد. 

دستگاههای بسته بندی چای حجم و هزینه مناسبی دارند و برای کاربرد در کارگاههای بسته بندی چای بسیار مناسب هستند. جهت دریافت توضیحات بیشتر می توانید به صفحه محصولات مراجعه کنید.

دستگاه بسته بندی تی بگ

دستگاه بسته بندی شرینک پک

دستگاه بسته بندی شرینک پک برای بسته بندی مواد غذایی، بطری ها، قوطی ها، پاکت، کیفهای پلاستیکی، جعبه ها، کارتن ها و غیره کاربرد دارد.

در کل چهار نوع دستگاه بسته بندی شرینک پک کابینی (المنتی)، شرینک پک تونلی (المنتی)، شرینک پک تونلی (گازسوز) و شرینک پک تونلی (دو گانه سوز) وجود دارد که برای کسب اطلاعات کامل این محصولات می توانید به صفحه محصول مراجعه کنید.

دستگاه بسته بندی شرینک پک

دستگاه های بسته بندی استرچ پالت

دو نوع دستگاه استرچ پالت صفحه گردان و دکل گردان برای بسته بندی محصولات بزرگ و سنگین به کار می رود. دستگاه استرچ پالت صفحه گردان سلفون کشی را به صورت اتوماتیک انجام می دهد. در دستگاه های بسته بندی استرچ پالت بسته ها بر روی صفحه قرار می گیرند و اپراتور با گره زدن سلفون به یکی از پایه های محصولات بسته بندی را آغاز می کند.

دستگاه استرچ پالت دکل گردان مناسب محصولاتی با ارتفاع بیش از ۲ متر است، در هنگام استرچ پیچی پالت روی زمین قرار می گیرد و بدون محدودیت وزنی استرچ پیچی انجام می شود. همچنین با این روش امکان بهم خوردن نظم محصولات وجود ندارد. برای دریافت اطلاعات جامع می توانید به صفحه محصولات مراجعه کنید. 

دستگاه بسته بندی استرچ پالت صفحه گردان

لیست قیمت دستگاه بسته بندی

در صنعت بسته‌ بندی علم آماده کردن محصولات برای انتقال به انبار و رسیدن به دست مشتری به صورت زیبا و قابل ارائه را بسته‌ بندی گویند. هدف اصلی بسته بندی ارائه محصولات به بهترین نحو است تا کیفیت محصولات به صورت کامل حفظ شود، بنابراین باید با دقت و حساسیت کافی این موضوع پیگیری می شود. 

با توجه به تمامی مطالب گفته شده مشخص است که قیمت دستگاه بسته بندی با توجه به نوع محصول و شرایط آن متفاوت است، شما می توانید جهت اطلاع از قیمت محصولات بسته‌ بندی با کارشناسان فروش بهسازان صنعت تدبیر تماس بگیرید تا آنها راهنمایی های لازم را جهت خرید محصول مناسب برای خط تولیدتان ارائه دهند. 

عوامل موثر در قیمت ماشین آلات و دستگاه بسته بندی

 • کیفیت دستگاه بسته‌ بندی
 • نحوه عملکرد دستگاه 
 • تکنولوژی به کار رفته در تولید دستگاه بسته‌ بندی
 • کاربردهای مختلف دستگاه بسته‌ بندی 
 • انعطاف پذیری دستگاه بسته‌ بندی
 • راحتی در حمل و نقل
 • مصرف آسوده
 • تولید آسان

تمامی این عواملی که برشمردیم روی قیمت دستگاههای بسته‌ بندی تاثیر دارد، بنابراین هنگام خرید دستگاه بسته‌ بندی می‌توانید از روی این فاکتورها بالا و پایین بودن قیمت محصولات را حدس بزنید. برای اینکه بتوانید خرید مناسبی داشته باشید، می توانید چندین دستگاه بسته‎ بندی را باهم مقایسه کنید و سپس با توجه به کیفیت محصول و قیمت اقدام به خرید دستگاه بسته بندی صنعتی مدنظرتان کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی

فروش دستگاه بسته بندی​

در چند سال اخیر و با توجه به افزایش رقابت بین محصولات مختلف نقش بسته بندی محصولات نیز پر رنگ تر شده است و همین امر باعث شده تا مبالغ هنگفتی برای محصولات بسته‌بندی هزینه شود، بنابراین این خیلی مهم است که شما در انتخاب محصول بسته بندی مدنظر خود دقت داشته باشید تا مجبور نشوید با پرداخت هزینه بیشتر محصول یکسانی را خریدار کنید. 

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، هدف اصلی بسته بندی محافظت از محصولات در مقابل عوامل خارجی آلوده کننده است، اما هدف دوم بسته بندی محصولات که اهمیت آن کمتر از هدف اصلی نیست بالا بردن زیبایی ظاهر محصول است که خود به صورت یک فروشنده بی‌صدا عمل می کند و در افزایش فروش محصولات شما نقش بسزایی دارد. 

همچنین شما با یک بسته بندی زیبا و منحصر به فرد به محصولات خود هویت متمایز می بخشید که در برند سازی واحد تولیدی شما بسیار مهم است. پس انتخاب ماشین آلات صنعتی بسته بندی مناسب با توجه به نیازهای کسب و کارتان بسیار مهم و حیاتی است. بسته بندی درست همانند تولید و ارائه محصولات با کیفیت مهم و ضروری است، بنابراین اهمیت این کار را دست کم نگیرید. 

دستگاههای بسته بندی محصولات مختلفی دارد که در سطوح مختلف خانگی و صنعتی کاربرد دارند. بهسازان صنعت تدبیر ارائه دهنده محصولات بسته بندی خانگی و صنعتی به مشتریان می باشد: 

 • ارائه دستگاههای بسته بندی خانگی (دستگاههای دستی و نیمه اتوماتیک) که کاربرد آنها همانطور که از اسم این محصولات برمی آید برای تولید محصولات خانگی و کارگاهی مناسب است و سطح قیمت مناسب تری نیز دارند.
 • دستگاههای بسته بندی صنعتی (اتوماتیک) همانطور که از این نام این نوع دستگاههای بسته بندی بر می‌آید، این محصول برای خط تولیدات صنعتی است و تمامی این محصولات به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند و کاربرد اصلی آنها در کارخانه های صنعتی می باشد. 

برای تهیه محصولات بسته بندی از بهسازان صنعت تدبیر می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از ما بخواهید.

نصب و راه اندازی ماشین آلات بسته بندی

پس از خرید محصول از سوی مشتری، کارشناسان شرکت بهسازان صنعت تدبیر نصب و راه ‌‌اندازی محصول را در صورت درخواست مشتری انجام می دهند و از آنجایی که محصولات بهسازان صنعت از استیل با کیفیت ساخته شده به هیچ وجه دچار زنگ زدگی نمی شود و کیفیت محصولات غذایی، بهداشتی و دارویی به صورت کامل حفظ می شود.

خرید دستگاه بسته بندی

به دلیل نوسانات بازار نمیتوان قیمت دستگاه بسته بندی را ارائه کرد و برای دریافت قیمت روز دستگاه بسته بندی و ماشین آلات صنعتی میتوانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و با دریافت اطلاعات کامل محصول به همراه قیمت نسبت به خرید دستگاهها و ماشین آلات بسته بندی اقدام کنید.

جمع بندی پایانی

در اینجا سعی کردیم اطلاعاتی در مورد دستگاه بسته بندی و انواع آن در اختیار شما علاقمندان قرار دهیم، اگر به دنبال راه اندازی خط تولید خود هستید، می توانید با بررسی و مشاهده انواع دستگاه های بسته بندی موجود در سایت و یا برقراری تماس با کارشناسان فروش بهسازان صنعت تدبیر دستگاه مناسب برای خط تولید خود را انتخاب و خریداری کنید.

دستگاه بسته‌ بندی مواد پودری

این دستگاه جهت بسته بندی محصولات پودری است. روش وزن کشی به صورت دقیق صورت می‌گیرد تا به راحتی و با وزن کشی بالا و با دقت فراوان بسته‌بندی محصولات صورت گیرد. برای توضیحات بیشتر میتوانید به صفحه این محصول بروید و اطلاعاتی کامل از دستگاه بسته بندی مواد پودری به دست آورید.

دستگاه بسته بندی سرکیسه‌ دوز

دستگاه سرکیسه دوز جهت دوختن انواع کیسه‌ها به کار می‌رود، از این دستگاه برای دوختن سر کیسه‌ها با جنس‌های مختلف همچون پارچه‌ای، پلاستیکی، گونی، کنفی و غیره استفاده می‌شود. شما می‌توانید از سایت بهسازان نسبت به خرید این محصول اقدام کنید.

دستگاه بسته بندی دوخت حرارتی

دستگاه دوخت حرارتی یا پرس پلاستیک برای پرس و دوخت کیسه‌های نایلونی کاربرد دارد. پس از پر کردن محصولات در کیسه‌های پلاستیکی به وسیله این دستگاه با حرارت و فشار لبه‌های بالایی نایلون را می‌دوزند. این نوع بسته بندی علاوه برا نقش حفاظتی خود در ظاهر شکیل محصولات نیز تاثیر دارد.

دستگاه بسته بندی سیل پک لیوانی

ظاهر دستگاه سیل پک لیوانی به شکل دایره و یا بیضی است و عملکرد آن به صورت مکانیکی است. کاربرد اصلی این محصول در بسته‌بندی ظروف محصولات لبنی، ترشی، سوپ، آلوچه و مواد مشابه است. برای دریافت اطلاعات کامل می‌توانید به صفحه محصول مراجعه کنید و کاتالوگ محصول را مشاهده کنید.

دستگاه بسته بندی سیل پک

دستگاه سیل پاک دارای انواع مختلف است که کاربرد اصلی آن پک زنی با ظروف یکبار مصرف و پلاستیکی است و در بسته بندی محصولات غذایی چون بسته بندی سالاد الویه کاربرد دارد.

دستگاه بسته بندی شرینک پک المنتی

دستگاه بسته بندی شرینک پک المنتی با استفاده از برق کار می‌کند و برای بسته بندی مواد غذایی، بطری‌ها، قوطی‌ها، پاکت، کیفهای پلاستیکی، جعبه‌ها، کارتن‌ها و غیره کاربرد دارد.

دستگاه بسته بندی تی بگ (چای کیسه‌ای)

این دستگاه جهت بسته بندی تی بگ و دمنوشهای کیسه‌ای به کار می‌رود، سرعت کار این دستگاه بالاست و پودر چای را در بسته‌بندی‌های کوچک انجام می‌دهد. دستگاههای بسته بندی تی بگ حجم و هزینه مناسبی دارند و برای کاربرد در کارگاههای بسته بندی چای بسیار مناسب هستند. جهت دریافت توضیحات بیشتر می‌توانید به صفحه محصول مراجعه کنید.

نوار نقاله یا بالابر واسطه

نوار نقاله به صفحات متحرکی گفته می‌شود که برای انتقال محصولات استفاده می‌شود و برای محصولات مختلف کشاورزی، معدنی، مواد شیمیایی و کارتن‌های بسته بندی به کار می‌رود. هدف اصلی استفاده از این دستگاه کاهش نیرو و اپراتور‌ها و افزایش سرعت و اطمینان از انتقال بار و محصولات در خطوط تولید مختلف کارخانجات است. برای دریافت اطلاعات جامع میتوانید به صفحه محصول مراجعه کنید.

دستگاه‌های بسته بندی تک توزین-گرانولی

دستگاه‌ بسته بندی تک توزین برای وزن کردن محصولات با ترازوهای دقیق با کمترین تلورانس وزنی به کار می‌رود و هر چه تعداد توزین‌ها بیشتر باشد دقت و سرعت بسته‌بندی نیز افزایش می‌یابد. جهت دریافت اطلاعات کامل محصول به صفحه آن مراجعه کنید.

دستگاه بسته بندی دو توزین

دستگاه بسته بندی دو توزین به صورت وزنی است و برای بسته بندی محصولات گرانول به کار می‌رود. دستگاه بسته بندی دو توزین دارای دو ترازوی دیجیتال برای وزن کردن محصولات، صفحه نمایشگر دیجیتال با منو فارسی، تاریخ زن حرارتی و سیستم تزریق گاز ازت است. برای دریافت اطلاعات جامع محصول می‌توانید به صفحه دستگاه بسته بندی دو توزین مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. 

دستگاه بسته بندی چهار توزین (گرانول وزنی)

دستگاه بسته بندی چهار توزین به صورت وزنی است و برای بسته بندی انواع محصولات گرانول به کار می‌رود. دستگاه بسته بندی چهار توزین با وجود چهار ترازوی دیجیتال برای وزن کردن محصولات به کار می‌رود. این دستگاه دارای صفحه نمایشگر دیجیتال با منو فارسی، تاریخ زن حرارتی و سیستم تزریق گاز ازت است. برای دریافت اطلاعات دقیق می‌توانید به صفحه محصول مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دستگاه بسته بندی ده توزين

دستگاه بسته بندی ده توزین مانند سایر دستگاههای بسته بندی توزین دار برای بسته بندی محصولات گرانول به کار می‌رود. این دستگاه مجهز به ده ترازوی لودسل و چشم الکترونیکی است و دارای یک سیستم پی ال سی به همراه صفحه نمایش لمسی است. در ضمن این دستگاه به زبان فارسی برنامه نویسی شده و دارای عیب یاب فارسی نیز است.

دستگاه بسته بندی گرانول حجمی (ترازو گردان)

دستگاه بسته بندی گرانول حجمی پایان دهنده عملیات بسته بندی است و قیمت آن نیز منصفانه است. این دستگاه قادر است بدون نیاز به اپراتور کار بسته بندی محصولات را با دقت و بدون هیچ عیب و نقصی به پایان برساند.

فروش دستگاه بسته بندی و ماشین آلات بسته بندی

در چند سال اخیر و با توجه به افزایش رقابت بین محصولات مختلف نقش بسته بندی محصولات نیز پر رنگ تر شده است و همین امر باعث شده تا مبالغ هنگفتی برای محصولات بسته‌بندی هزینه شود، بنابراین این خیلی مهم است که شما در انتخاب محصول بسته‌بندی مدنظر خود دقت داشته باشید تا مجبور نشوید با پرداخت هزینه بیشتر محصول یکسانی را خریدار کنید. 

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم، هدف اصلی بسته‌بندی محافظت از محصولات در مقابل عوامل خارجی آلوده کننده است اما هدف دوم بسته‌بندی محصولات که اهمیت آن کمتر از هدف اصلی نیست بالا بردن زیبایی ظاهر محصول است که خود به صورت یک فروشنده بی‌صدا عمل می‌کند و در افزایش فروش محصولات شما نقش بسزایی دارد. 

همچنین شما با یک بسته‌بندی زیبا و منحصر به فرد به محصولات خود هویت متمایز می‌بخشید که در برندسازی واحد تولیدی شما بسیار مهم است. پس انتخاب دستگاه بسته بندی مناسب با توجه به نیازهای کسب‌وکارتان بسیار مهم و حیاتی است. بسته بندی درست، همانند تولید و ارائه محصولات با کیفیت مهم و ضروری است، بنابراین اهمیت این کار را دست کم نگیرید. 

ماشین آلات بسته‌ بندی محصولات مختلفی دارد که در سطوح مختلف خانگی و صنعتی کاربرد دارند. بهسازان صنعت تدبیر ارائه دهنده محصولات بسته بندی خانگی و صنعتی به مشتریان می‌باشد: 

 • ارائه دستگاههای بسته‌بندی خانگی (دستگاههای دستی و نیمه اتوماتیک) که کاربرد آنها همانطور که از اسم این محصولات برمی‌آید برای تولید محصولات خانگی و کارگاهی مناسب است و سطح قیمت مناسب‌تری نیز دارند.
 • ارائه دستگاه بسته‌ بندی صنعتی (دستگاه بسته بندی اتوماتیک) همانطور که از نام این نوع دستگاههای بسته بندی بر می‌آید، این محصولات برای خط تولیدات صنعتی است و تمامی این محصولات به صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند و کاربرد اصلی آنها در کارخانه‌هالی صنعتی می‌باشد.

نصب و راه اندازی ماشین آلات بسته بندی

پس از خرید محصول از سوی مشتری کارشناسان شرکت بهسازان صنعت تدبیر  نصب و راه ‌‌اندازی محصول را در صورت درخواست مشتری انجام می‌دهند و از آنجایی که محصولات بهسازان صنعت از استیل با کیفیت ساخته شده به هیچ وجه دچار زنگ‌زدگی نمی‌شوند و کیفیت محصولات غذایی، بهداشتی و دارویی به صورت کامل حفظ می‌شود.

خرید دستگاه بسته‌بندی

به دلیل نوسانات بازار نمیتوان قیمت دستگاه بسته بندی را ارائه کرد و برای دریافت قیمت روز میتوانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و با دریافت اطلاعات کامل محصول به همراه قیمت نسبت به خرید دستگاهها و ماشین آلات بسته بندی مواد غذایی اقدام کنید. 

سوالات متداول دستگاه های بسته بندی

برای سفارش کافی است که پس از انتخاب محصول با شماره ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳ و ۳۴۷۰۰۳۲۵ -۰۲۶ تماس بگیرید و مشاوره های لازم را از ما دریافت کنید؛ پس از کسب اطلاعات کامل می توانید محصول دلخواهتان را سفارش دهید. 

بله تمامی دستگاه ها و ماشین آلات بسته بندی بهسازان صنعت تدبیر دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش هستند. 

دستگاه های بسته بندی بهسازان شامل دستگاه های بسته بندی توزینی، مواد پودری، ساشه پودری، دستگاه بسته بندی تی بگ، استرچ پالت ها و شیرینک پکها است

19 Comments

 1. برای بسته بندی مواد پودری مثل قهوه از چه دستگاه بسته بندی میتونیم استفاده کنیم؟

  • درود؛
   برای بسته بندی مواد پودری از دستگاه ساشه پودری میتونید استفاده کنید.

 2. سلام وقت همگی بخیر برق تک فاز و یا سه فاز در کارایی دستگاه های بسته بندی تاثیری داره؟

  • سلام و درود؛
   برای کسب اطلاعات فنی با شماره های زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۴۷۰۰۳۲۵
   ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳

 3. سلام یک سوالی دارم جنس سطح بیرونی دستگاه بسته بندی چیه؟ و جنس سطحی که با مواد در ارتباط هستش چیه؟

  • سلام و درود؛
   جنس سطح بیرونی دستگاه بسته بندی استیل استنلس نگیر مرغوب است و جنس سطحی که با مواد در ارتباط است از جنس استیل است.

 4. دستگاه بسته بندی شرینک پک المثنی را موجود دارید؟

  • سلام و درود؛
   برای کسب اطلاعات لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۴۷۰۰۳۲۵
   ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳

 5. سلام لطفا دستگاه های بسته بندی خانگی و صنعتی رو اگر میشه از هم جدا کنید ممنون

  • سلام و درود؛
   در صورت امکان در اسرع وقت انجام خواهد گرفت.
   سپاس از توجهتون.

 6. خسته نباشید قیمت عمده دستگاه بسته بندی تک توزین، دو توزین، چهار توزین و ده توزین رو لطف میکنید؟

  • سلام و درود؛
   لیست قیمت دستگاه های درخواستی به ایمیل شما ارسال گردید.

 7. سلام لیست قیمت دستگاه های بسته بندی رو برای بنده ارسال فرمایید تشکر

  • سلام و درود؛
   قیمت تمامی دستگاه های بسته بندی به ایمیل شما ارسال گردید.

 8. روز بخیر قیمت گذاری دستگاه های بسته بندی بر چه اساسی هستش؟

  • سلام و درود؛
   قیمت گذاری دستگاه های بسته بندی بر اساس فاکتورهایی مانند عملکرد، برند، کیفیت، سرعت، دقت دستگاه و… انجام میپذیرد.

 9. یک لیستی از دستگاه های بسته بندی خانگی رو میفرمایید؟

  • سلام و درود؛
   دستگاه دوخت پلاستیک، دستگاه دوخت پدالی، دستگاه دوخت ریلی، دستگاه تاریخ زن، دستگاه بسته بندی وکیوم، دستگاه پرکن توزین.

 10. دستگاه گرانول پرکن حجمی تو خط بسته بندی چه کاری رو انجام میده؟


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *