دستگاه های بسته بندی نهایی

در حال بارگذاری

” برای دریافت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید دستگاه با شماره تلفن 09126934673 تماس بگیرید. “

دستگاه بسته بندی نهایی

یکی از انواع دستگاه های بسته بندی تولید شده توسط بهسازان صنعت تدبیر، دستگاه های بسته بندی نهایی است که در مدل ها مختلف برای خطور تولیدی مختلف طراحی شده اند.
همانطور که می دانید؛ در اغلب خطوط تولید بعد از پروسه تولید، محصولات فرآوری شده وارد فاز بسته بندی می شوند. بسته بندی نهایی محصولات شامل دوخت کیسه ها، تاریخ زنی و سیل پک است.
در بخش های زیرین به معرفی و بررسی تمامی دستگاه های بسته بندی نهایی و ماشین آلات پرس مواد غذایی پرداخته خواهد شد. برای خرید دستگاه بسته بندی نهایی می توانید با مشاوران فروش بهسازان صنعت تدبیر تماس بگیرید.

کاربرد دستگاه های بسته بندی نهایی

دستگاه های بسته بندی نهایی طراحی شده توسط مجموعه بهسازان صنعت تدبیر کاربرد های خاصی دارد که به صورت کلی در این قسمت به آنها خواهیم پرداخت سپس در بخش های بعد به بررسی آنها می پردازیم.

 1. افزایش اصول بهداشتی 
 2. آگاهی مشتریان از اطلاعات مهم محصول اعم از تاریخ تولید، تاریخ انقضا، قیمت و….
 3. پک  کردن محصولات به صورت کاملا منظم 
 4. دوخت آسان کیسه ها و گونی و جلوگیری از پخش محصولات بسته بندی شده 
 5. و…

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت انواع دستگاه بسته بندی می توانید با مشاوران فروش مجموعه بهسازان صنعت تدبیر تماس بگیرید.

انواع دستگاه های بسته بندی نهایی بهسازان صنعت تدبیر

در این بخش سعی داریم به معرفی و بررسی تمامی دستگاه های بسته بندی نهایی تولید شده توسط بهسازان صنعت تدبیر بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

 • دستگاه سرکیسه‌ دوز

یکی از دستگاه های بسته بندی نهایی، دستگاه سرکیسه دوز می باشد. این دستگاه به پلمپ و بسته بندی انواع گونی و کیسه می پردازد. برای استفاده از این دستگاه و دوخت کیسه ها باید از نخ های مخصوص و چند لایه استفاده کرد.

 • دستگاه دوخت حرارتی

دستگاه دوخت حرارتی در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می شود. این دستگاه برای جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی کاربرد دارد. این دستگاه با تولید حرارت به پرس و بسته بندی مواد غذایی می پردازد.

 • دستگاه دوخت ریلی و تاریخ زن

این نوع دستگاه در دو مدل عمودی و افقی تولید می شود و از پرکاربرد ترین دستگاه های بسته بندی نهایی به شمار می آید. دستگاه دوخت ریلی و تاریخ زن وظیقه بسته بندی و نگارش تاریخ تولید، تاریخ انقضا را بر روی محصولات دارد.

 • دستگاه سیل پک لیوانی

عمل پرس در این دستگاه به صورت مکانیکی است و برای بسته بندی ماست، دوغ، ترشی و… کاربرد دارد. جهت کار با دستگاه سیل پک لیوانی باید اندازه دهانه ظرف بسته بندی بررسی شود.

 • دستگاه سیل پک وکیوم

دستگاه سیل پک وکیومی از کپک زدن، اکسید شدن و بو گرفتگی مواد غذایی جلوگیری می کند. عملکرد این دستگاه به این صورت است که اکسیژن از داخل بسته بندی تخلیه می شود و گازهای نگهدارنده همچون نیتروژن تزریق می شود.

 • دستگاه تاریخ زن حرارتی نیمه اتوماتیک

دستگاه تاریخ زن حرارتی نیمه اتوماتیک توانایی درج تاریخ به صورت حرارتی بر روی 100 محصول را در هر ساعت دارد. تاریخ چاپ شده بر روی محصولات توسط این دستگاه در شرایط آب و هوایی مختلف از جمله گرما، سرما و… از بین نمی رود.

 • دستگاه سیل پک

دستگاه های سیل پک بهسازان صنعت تدبیر در دو مدل ریلی و رومیزی است که توسط بهسازان صنعت تدبیر تولید شده است. دستگاه سیل پک در دو جنس مختلف از جمله آلومینیوم و استیل به سفارش مشتری ساخته می شود. 

قیمت و خرید انواع دستگاه بسته بندی نهایی

قیمت دستگاه های بسته بندی نهایی با توجه به سفارش مشتری متغیر است شما می توانید برای خرید دستگاه های بسته بندی با مشاوران فروش این مجموعه تماس بگیرید.

سوالات متداول

شما میتوانید از دستگاه سرکیسه دوز برای دوخت کیسه، گونی پارچه ای، گونی پلاستیکی و… کاربرد دارد.

از این دستگاه در صنعت تولید رب، بسته بندی سبزیجات، گوشت استفاده زیادی می کنند.

خیر، تمامی دستگاه های بسته بندی نهایی نیازمند اپراتور برای تنظیم و کنترل سیستم هستند.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است! اولین نفری باشید که دیدگاهی ثبت میکنید


ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *