Skip to content

تماس با ما ​

راه‌های ارتباطی با بهسازان صنعت تدبیر

یکی از موضوعاتی که ما در ماشین سازی بهسازان صنعت تدبیر به آن اهمیت زیادی میدهیم، شنیدن نظرات شما از طریق وجود راههای ارتباطی کوتاه و آسان است. از این روی این امکان را فراهم کرده‌ایم تا شما از طریق فرم زیر و قرار دادن شماره تماس خود بتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و در کوتاهترین زمان پاسخ تمام سوالات را به دست آورید و یا مشکلات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
 همانطور که مشاهده می‌کنید، تمامی راههای ارتباطی ماشین سازی بهسازان تدبیر در پایین صفحه درج شده است، تا به آسانی با ما در ارتباط باشید. ضمنا اگر تمایل دارید، میتوانید بهسازان صنعت تدبیر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

راه های ارتباطی

تلفن تماس

026-34700325
09126934673
ساعات پاسخگویی از ساعت 8:30 صبح الی 17:30

آدرس

البرز - کمالشهر
خیابان شهید بهشتی - ظفر12 - خیابان شهید کلهر - کوچه ششم غربی(امین روستایی) - پلاک 258

سوالات متداول شما

 ماشین سازی بهسازان صنعت تدبیر سانده 180 دستگاه متنوع می باشد و برای شرکت مقدور نیست تمام دستگاه ها از قبل ساخته شود ، به همین علت تمام دستگاه ها با توجه به سفارش شما مشتری عزیز ساخته میشود.

 ما فضای کوچک داریم: اگر قرارگیری دستگاه ها به صورت پشت سر هم باشد طول 12 متر اشغال میکند ، منتهی چیدمان دستگاه ها را میتوان به صورت L یا U انجام داد که فضای کمتری اشغال کند.

اگر خط تولید تمام اتومات مدِ نظرتان است، نیاز به بالابر دارید در غیر این صورت میتوانید بالابر را حذف کرده و کارگر محصول را از طریق سکوی پلکانی به صورت دستی، به دستگاه مورد نظر انتقال دهد.

در این صورت شما می توانید دستگاه پرکن نیمه اتومات (بسته بندی نیمه اتومات تهیه کنید)، این دستگاه صفحه نمایشگر دیجیتال دارد و مزیت آن این است که در آینده و هر زمان مدِنظرتان بود، میتوانید دستگاه را به بسته بندی تمام اتومات ارتقا دهید.

خشک کن های ساده دارای سینس های ثابت ، صفحه نمایشگر آنالوگ می باشد، ولی دستگاه خشک کن های تمام اتوماتیک مجهز به :صفحه نمایشگر دیجیتال به طوری که 5 برنامه در حافظه دستگاه می توان ذخیره کرد ، سینی های گردان و… می باشد  به طوری که مشابه این دستگاه خشک کن تمام اتومات  کم نظیر می باشد.

ماشین سازی بهسازان صنعت تدبیر، در رابطه با دستگاه بوجاری مدل های مختلف و متوعی دارد که شما با توجه به نیازتان تهیه میکنید.

در این صورت ما بوجاری دانه های گیاهی را به شما پیشنهاد میدهیم که نسبت به بوجاری حبوبات پیشرفته تر است، و علاوه بر اینکه حبوبات را بوجاری و تسویه میکند انواع دانه های گیاهی را نیز پاسخگو است.

دستگاه تونل هوادهی برای زمانی که شما بخواهید سبزیجات تازه مانند سبزی خوردن را بسته بندی کنید، مورد استفاده قرار میگیرد زیرا برای بسته بندی کردن سبزیجات تازه درصورتی که حتی یک مقدار جزئی نم داشته باشند باعث خراب شدن محصولات میشود.

در مواردی که شستشو به صورت دستی انجام شود میزان مصرف آب بالا رفته و صرفه اقتصادی ندارد

از این رو ماشین سازی بهسازان صنعت تدبیر برای شستشوی سبزیجات و صیفی جات به صورت اتوماتیک، سیستمی را تعبیه کرده است که آب مصرفی در نوار استیل آبکشی (مرحله آخر آبکشی محصولات) به وان اولیه که به وان کثیف معروف است انتقال پیدا کرده در نتیجه در مصرف آب صرفه جویی میشود.

خیر ، دستگاه مجهز به اینورتر می باشد و ساخت دستگاه به صورتی انجام شده که شما انواع کشمش از کشمش پلویی گرفته تا مویز یا حتی زرشک را نیز می توانید دمگیری کنید.