Skip to content

دستگاه کیسه پرکن

” برای دریافت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید دستگاه با شماره تلفن 09126934673 تماس بگیرید. “

دستگاه کیسه پرکن چیست؟

دستگاه کیسه پرکن شرکت بهسازان صنعت تدبیر برای بسته بندی محتویات پودر، گرانولی و… طراحی و ساخته شده است که می توان با استفاده از بازوهای پنوماتیکی که در بخش خروجی دستگاه برای گرفتن کیسه، لودسل که دارای صفحه نمایشگر نصب شده بر روی دستگاه است، وجود دارد برای تنظیم وزن مورد نظر برای پر کردن و حاضر کردن  کیسه ها استفاده می شود.

کاربرد دستگاه کیسه پرکن

ماشین آلات  کیسه پرکن به نحوی طراحی و تولید شده اند که بتوان تمامی اصول پر کردن کیسه را بدون عیب و نقص و با کیفیت و سرعت بالا رعایت کرد و مواد مورد نظر را درون کیسه، شیشه، قوطی مقوایی و… ریخت و مراحل بسته بندی را انجام داد. 

نکته مهم و دارای اهمیت در رابطه با انواع دستگاه کیسه پرکن این است که با به کمترین نیروی انسانی، تعداد انبوهی کیسه را میتوان پر و بسته بندی کرد. از دستگاه کیسه پرکن در صنایع متفاوتی مانند صنعت غذایی، صنعت کشاورزی، صنعت ساختمانی و صنعت دارویی استفاده می شود.

تکنولوژی و عملکرد دستگاه های کیسه پرکن

شرکت بهسازان صنعت در ساخت دستگاه های کیسه پرکن تمامی نکات و اصول استاندارد جهانی را پیاده سازی کرده و از قطعاتی با جنس مرغوب و با کیفیت عالی در ساخت محصولات کیسه پرکن استفاده می کند. 

دستگاه های ساخته شده توسط بهسازان صنعت تدبیر دارای سیستم عیب یابی اتوماتیک هستند و تنها با یکبار تنظیم در هنگام نصب دستگاه بدون مشکل شروع به کار می کنند.

بدنه و شاسی دستگاه های کیسه پرکن از جنس فلز و استیل است و در برابر رطوبت مقاومت بسیار زیادی از خود نشان می دهند.

انواع دستگاه کیسه پرکن

در هنگام خرید ماشین آلات صنعتی از جمله دستگاه کیسه پرکن باید به یکسری نکات حائز اهمیت توجه بسیاری کرد تا بتوان دستگاه مورد نظر را در کسب و کار استفاده کرد و از بروز مشکلات جلوگیری کرد. برای آشنایی با انواع دستگاه کیسه پرکن و کاربردهای هر کدام به بخش زیرین توجه کنید:

  • دستگاه کیسه پرکن پودری

از دستگاه های کیسه پرکن پودری برای پرکردن موادی همچون ادویه، آرد و کود شیمیایی و…استفاده می شود. این دستگاه دارای آپشن هایی همچون لودسل است تا این دستگاه توانایی ارسال محصولات به بخش بسته بندی را بدون خطا داشته باشد.

  •  دستگاه کیسه پرکن حجمی

در هنگام پر کردن کیسه ها با این نوع از دستگاه ها می توانید حجم آن ها را تغییر دهید. جنس بدنه دستگاه از فلز و استیل می باشد که در برابر ضربات و زنگ زدگی مقاوم هستند. از این نوع دستگاه ها می توان برای کسب و کارهای سنگین و سبک نیز استفاده کرد.

  •  دستگاه کیسه پرکن گرانولی

در صورت نیاز برای پر کردن موادی همچون خشکبار می توان از دستگاه کیسه پرکن گرانولی استفاده کرد زیرا دقت عمل این نوع دستگاه ها بسیار بالا است و درصد خطای کمی دارد. دستگاه های کیسه پرکن گرانولی در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و تولید می شود.

نحوه کار این دستگاه ها به این گونه است که کیسه های پر شده موجود بر روی نوار نقاله به سمت مخزن دستگاه حرکت می کند و پس از اتمام مرحله پرشدن نوبت به بسته بندی آن می رسد.

دستگاه های پرکن موجود در بهسازان صنعت تدبیر

شرکت بهسازان صنعت تدبیر یکی از برندهای پرآوازه در حوزه تولید ماشین آلات صنایع غذایی است در این راستا اقدام به ساخت دستگاه های پرکن کرده است. در زیر به معرفی و بررسی آنها پرداخته شده است. 

  •  دستگاه پرکن دو توزین نیمه اتوماتیک گرانول وزنی

دستگاه پرکن دو توزین نیمه اتوماتیک گرانول جهت پر کردن و بسته بندی انواع محصولات جامد مانند غلات، برنج، آجیل، نخود، قند و قرص و… کاربرد دارد. وزن دستگاه پرکن ذکر شده که توسط بهسازان صنعت تدبیر طراحی و تولید شده 150 کیلوگرم است.

  • دستگاه پرکن مواد پودری نیمه اتوماتیک اوگر

کار با دستگاه پرکن مواد پودری نیمه اتوماتیک اوگر بسیار آسان است و نیازمند نیروی انسانی برای پر کردن مخزن ورودی است.  اوگری که در نام این دستگاه مشاهده می کنید؛ به بخش ورودی مخزن می گویند که قیفی شکل می باشد. 

  • دستگاه کیسه و کارتن پرکن دو توزین نواردار گرانول وزنی

دستگاه کیسه و کارتن پرکن دو توزین نوار دار، جهت پرکردن و بسته بندی انواع گونی پلاستیکی، کیسه، تورهای میوه و سبد های پلاستیکی استفاده میشود. این دستگاه برای پر کردن مخزن ورودی نیازمند یک نیروی انسانی است.

  • دستگاه کیسه و کارتن پرکن دوتوزین

این دستگاه مجهز به سیستم توزین وزنی است و از سرعت و دقت بالایی برخوردار است. از دستگاه مذکور برای پرکردن و بسته بندی مواد گرانولی مانند کشمش، برنج، رشته سوپ و خشکبار استفاده می کنند.

  • دستگاه کیسه پرکن گرانول حجمی ترازو گردان

دستگاه پرکن حجمی در هر بار بسته بندی، حجم انبوهی از محصول مورد نظر را می تواند بسته بندی کند. عملیات دوخت برای بسته بندی ها در دستگاه کیسه پرکن گرانول حجمی بر عهده دستگاه می باشد و نیازمند دستگاه مجزایی نیست.

قیمت دستگاه کیسه پرکن اتوماتیک

امروزه با توجه به نوسانات قیمت که در بازار ایران وجود دارد قیمت محصولات بهسازان صنعت تدبیر را نمیتوان به طور دقیق ذکر کرد.

شرکت بهسازان صنعت تدبیر تمامی دستگاه های خود را از جمله دستگاه های کیسه پرکن، دستگاه های بسته بندی، دستگاه های خشک کن و… خود را با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت دستگاه کیسه پرکن با مشاورین این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

خرید دستگاه پرکن از بهسازان صنعت تدبیر

شرکت ماشین سازی بهسازان صنعت تدبیر از سال 1371 فعالیت خود را در کشور ایران شروع کرده است و از زمان فعالیت تا به امروز شرکت پیشرفت های گسترده ای در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی خود داشته است.

اگر شما قصد خرید دستگاه پرکن (اتوماتیک و نیمه اتوماتیک) را دارید، می توانید از طریق وب سایت شرکت بهسازان صنعت تدبیر، خصوصیات دستگاه های صنعتی را بررسی کنید و پس از بررسی برای خرید کیسه پرکن اقدام کنید.

سوالات متداول

بله، در صورتی که در کیفیت محصول تولیدی خود دقت کافی را داشته باشید می توانید به درآمد مورد نیاز خود با پاسخگویی به نیاز مشتریان دست پیدا کنید.

بله، شرکت بهسازان صنعت تدبیر برای تمامی محصولات خود 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه میدهد.

عملکرد دستگاه حجمی به این گونه است که در ابتدا پیمانه ای که قبل از مرحله بسته بندی محصول توسط نیروی انسانی تنظیم شده است، محصول را در دستگاه تنظیم کرده و بعد از آن اقدامات لازم را انجام می دهد، ولی در دستگاه های توزینی در  ابتدا محصول تا ظرفیت قیف دستگاه پر می شود و سپس تک به تک محصولات به سمت دستگاه پرکن وزنی توزینی هدایت می شوند و با محدودیت وزنی که توسط اپراتور تنظیم شده مراحب بعدی انجام میگیرد.