دستگاه بسته بندی مواد پودری

در حال بارگذاری

” برای دریافت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید دستگاه با شماره تلفن 09126934673 تماس بگیرید. “

دستگاه بسته بندی پودری چیست؟

دستگاه بسته بندی پودری از انواع ماشین آلات جدیدی است که از آن برای بسته بندی انواع ادویه های مختلف، نمک، پودر لباسشویی و غیره استفاده می شود. یکی از مهمترین مواردی که باید در مورد دستگاه های بسته بندی پودری مورد توجه قرار گیرد این است که به هیچ عنوان دستگاه بسته بندی پودر مواد شیمیایی را با دستگاه بسته بندی مواد غذایی ترکیب نکنید. این نوع دستگاه علاوه بر نمونه های صنعتی دارای نمونه های خانگی نیز می باشد. اگر بخواهیم این دو دستگاه را با یکدیگر مقایسه کنیم، باید بگوییم که هر دو عملکرد مشابه دارند و تنها تفاوت آن ها در ابعاد دستگاه ها است. 

کیفیت دستگاه ها از مهم ترین عواملی است که باید به آن توجه کنید. برای دریافت اطلاعات در مورد قیمت و خرید دستگاه بسته بندی به وب سایت شرکت بهسازان صنعت تدبیر مراجعه کنید و دستگاه مورد نظر خود را با قیمت مناسب، همراه با کیفیت بالا خریداری کنید.

چه موادی را با دستگاه های بسته بندی پودری می توان بسته بندی کرد؟

خرید دستگاه بسته بندی پودری برای بسته بندی انواع محصولات مانند مانند مواد شیمیایی و مواد غذایی توصیه می شود. از این دستگاه برای بسته بندی انواع محصولات مختلف مانند فلفل، زردچوبه، دارچین، پودر کیک، انواع مواد پودری شیمیایی و دارویی، سماق، آرد و غیره استفاده می شود. تمامی مراحل بسته بندی با بهداشت کامل انجام شده و هیچ ناخالصی وارد محصولات نمی شوند. 

بسته بندی پودری

انواع دستگاه های بسته بندی پودری در بهسازان صنعت تدبیر

  • دستگاه بسته بندی مواد پودری اوگر عمودی

دستگاه بسته بندی مواد پودری اوگر عمودی از انواع دستگاه های اتوماتیک است که دست در عملکرد آن، هیچ دخالتی ندارد. شاید برای شما نیز جالب باشد که اوگر چیست؟ اوگر به بخش قیف شکل بالای دستگاه می گویند که از یک مخزن و یک بخش حلزونی تشکیل شده است. این نوع دستگاه دقت وزن کشی بسیار بالایی است. اما توجه داشته باشید که در هنگام تنظیمات دستگاه، حالت چسبندگی مواد و تفاوت در چگالی ها را مورد توجه قرار دهید. از این دستگاه برای بسته بندی انواع محصولات مختلف مانند پودر کافی میکس، آرد، نشاسته، پودر کاکائو، ادویه جات، پودر شیر خشک، پودر قهوه، مواد پودری و شیمیایی استفاده می شود.

با استفاده از این دستگاه می توانید انواع مواد پودری مختلف را بسته بندی کنید. سلفون، فویل آلومینیوم، پلی استر و غیره از جمله محصولات پوششی هستند که برای بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرند. جنس این نوع دستگاه استیل است. به همین دلیل مقاومت بالایی دارد. برای اطلاع از قیمت دستگاه بسته بندی پودری به وب سایت بهسازان صنعت تدبیر مراجعه کنید. 

  • دستگاه بسته بندی مواد پودری اوگر افقی – مینی پنوماتیک

دستگاه بسته بندی مواد پودری اوگر افقی – مینی پنوماتیک در فضاهای کوچک مانند کارگاه ها و خانه ها استفاده می شود. این دستگاه دارای ابعاد مناسبی بوده و دارای ارتفاع بسیار کمی است. جا به جایی این نوع دستگاه بسیار آسان است و برای استفاده از آن، از برق تک فاز استفاده می شود. این نوع دستگاه را می توانید به صورت دمونتاژ و مونتاژ شده نیز داشته باشید. از این دستگاه برای بسته بندی انواع ادویه جات، پودر پیاز، پودر کتلت، پودرهای شیمیایی، پودر شربت، انواع آرد، پودرهای دارویی، پودر کافی میکس، پودر شیر خشک، پودر قهوه، انواع نشاسته پودر استفاده می شود. 

  • دستگاه بسته بندی مواد پودری اوگر افقی

دستگاه بسته بندی مواد پودری اوگر افقی بهترین نوع دستگاه برای بسته بندی انواع مواد پودری می باشد. از آنجایی که مواد پودری حالت چسبندگی بالا و چگالی زیاد دارند، برای اندازه گیری نیاز به دقت بسیار بالایی دارند. این نوع دستگاه به صورت اتوماتیک عمل کرده و دست در عملکرد آن هیچ دخالتی ندارد. این نوع دستگاه مواد را به خوبی بسته بندی می کند. به گونه ای که بسته بندی در اثر فشار و ضربه دچار آسیب نشود. در غیر اینصورت، محتویات داخل بسته از آن خارج شده و در نتیجه ارزش غذایی محصول از بین می رود. 

  • دستگاه بسته بندی مواد پودری اوگر

توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب بهترین نوع دستگاه بسته بندی محصولات پودری به نوع محصول و مقدار و حجم آن توجه کنید. چرا که ممکن است در اثر فشار اضافی، پاره شده و یا ضربه بخورند. بسته بندی محصولات باید به صورتی باشد که به هیچ عنوان آلودگی وارد آن نشود. به عبارت دیگر، هیچ نوع هوا و یا شی خارجی وارد بسته بندی نشود تا محصولات طعم عالی خود را از دست دهند. معمولا محصولات صادراتی نسبت به انواع دیگر محصولات، مستحکم تر بوده و ظاهر بهتری دارند. 

برای خرید دستگاه بسته بندی مواد پودری اوگر می توانید با مشاوران فروش مجموعه بهسازان صنعت تدبیر مراجعه کنید.

انواع دستگاه بسته بندی پودری

مزایای استفاده از دستگاه بسته بندی پودری

از دستگاه بسته بندی محصولات پودری برای بسته بندی محصولاتی استفاده می شود که جریان پذیری بالایی دارند. این دستگاه ها به راحتی تمیز شده و ایمنی بهداشتی بسیار بالایی دارند. به دلیل داشتن هم زن مستقل، تغذیه پیچ چرخان، و سیستم کنترل سرور موتور، اندازه گیری محصولات و دقت بالا در بسته بندی آن ها، به درستی رعایت می شوند. این نوع دستگاه دارای کارکرد بسیار آسانی است و با هزینه بسیار مناسب در اختیار خریداران قرار می گیرد. با استفاده از دستگاه بسته بندی پودری می توانید محصولات خود را به صورت محکم و رعایت ایمنی بهداشتی، بسته بندی کنید. 

از سوی دیگر، منبع درآمد فوق العاده برای تمامی افرادی است که به دنبال ایجاد یک شغل خانگی و یا صنعتی پرسود هستند. اگر به دنبال ایجاد یک کسب و کار خانگی هستید، بهترین گزینه برای شما خرید دستگاه بسته بندی پودری است. نگهداری از این دستگاه بسیار آسان بوده و به راحتی شست و شو می شود.

قیمت و خرید دستگاه بسته بندی پودری

قیمت دستگاه بسته بندی پودری با توجه به نوع دستگاه خانگی و صنعتی، ابعاد دستگاه، عملکرد دستگاه و برند تولید کننده آن متفاوت است. بی شک افزایش کیفیت دستگاه بسته بندی پودری باعث افزایش قیمت خرید دستگاه بسته بندی می شود. شما می توانید این نوع دستگاه را با قیمت مناسب از شرکت بهسازان صنعت تدبیر سفارش داده و از کارکرد عالی آن رضایت کامل را داشته باشید.

سوالات متداول

از این دستگاه برای بسته بندی انواع محصولات پودری شیمیایی و غذایی استفاده می شود. 

نوع دستگاه، ابعاد دستگاه، عملکرد و برند تولید کننده آن.

دستگاه بسته بندی پودری با ایمنی بهداشتی کامل، محصولات را بسته بندی می کند به گونه ای که هیچ نوع هوا یا ناخالصی وارد آن شود. این دستگاه ها به راحتی قابل شستشو بوده و می توان آن را جا به جا کرد. 

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *