Skip to content

کسب درآمد آسان با بسته بندی خشکبار و حبوبات

کسب درآمد آسان با بسته بندی خشکبار و حبوبات

کسب درآمد بصورت مستقل و بدون وابستگی به ارگان خاصی برای اغلب افراد خوشایند است، زیرا شروع به فعالیت در محیط های مختلف نیازمند فاکتورهایی است که در بسیاری از افراد وجود ندارد و همچنین افراد را وارد چالش های غیر منتظره می‌کند به همین دلیل این دسته از افراد اکثرا به دنبال حرفه ای هستند که بتوانند بدون نیاز به سرمایه کلان به درآمد قابل قبولی برسند.
دسته دیگر از افراد نیز به دلیل گرانی و مشکلات اقتصادی به دنبال شغل دومی هستند تا درآمد ماهیانه آنها افزایش چشمگیری داشته باشد. ما در این مقاله قصد داریم برای افراد جویای شغل و حرفه خاص، مسیری را پیشنهاد کنیم تا بتوانند به درآمد مورد نظر خود دست پیدا کنند.

ما در سایت بهسازان صنعت تدبیر با ارائه مقاله ای تحت عنوان کسب درامد آسان با بسته بندی خشکبار و حبوبات به تمامی چالش های موجود در این مسیر و جزئیات موجود در ارتباط با ماشین آلات مورد نیاز پرداخته ایم، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

شغل بسته بندی خشکبار و حبوبات برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که در بالا ذکر شد، شغل بسته بندی مواد غذایی بویژه بسته بندی حبوبات و خشکبار و راه اندازی مغازه حبوبات فروشی و خشکبار شغلی پرطرفدار و سودآور است.
این حرفه با توجه به فضای مورد نظر کارفرما و سرمایه اولیه وی می تواند تبدیل به یک کسب و کار بسته بندی خانگی یا یک کارگاه بسته بندی خشکبار کوچک با کارکنان اندک و یا حتی یک کارگاه بسته بندی خشکبار بزرگ با کارکنان نسبتا بیشتری شود.
به طور کلی بسته بندی حبوبات و خشکبار برای افراد زیر مناسب است:
خانم های خانه دار جویای شغل می توانند به آسانی از طریق حرفه بسته بندی حبوبات و خشکبار و راه اندازی شغل حبوبات فروشی و خشکبار به درآمدی عالی دست پیدا کنند.
افرادی که به دلیل داشتن فرزند خردسال، قادر به کارکردن در محیط های مختلفی نیستند، می‌توانند با خرید دستگاه‌های بسته بندی حبوبات و خشکبار، حرفه خود را آغاز کنند. همچنین با پیشرفت در شغل خود می‌توانند محیط کاری خود را گسترش دهند و کارآفرینی کنند.
دانشجویان به دلیل منظم نبودن ساعت های کلاس‌های دانشگاه نمی‌توانند در بسیاری از محیط ها فعالیت کنند به این ترتیب این حرفه برای دانشجویان جویای کار می‌تواند مناسب باشد.
بسته بندی حبوبات و خشکبار برای افراد شاغلی که به دنبال شغل دوم هستند، بسیار مناسب است. بسیاری از افراد به دلیل مشکلات اقتصادی و گرانی به دنبال شغل دومی برای خود هستند تا به درآمدی سودآور دست پیدا کنند که با ساعت کاری آنها تداخل نداشته باشد.
حرفه مذکور برای اشخاصی که به دلایل مختلفی شغل خود را از دست داده اند و به دنبال راه اندازی کسب و کار شخصی خود هستند مناسب باشد.
افرادی که که ساعت کاری مشخص و منظمی برای شغل اول خود ندارند می‌توانند شغل دومی را انتخاب کنند که ساعت کاری آن معطوف به خودشان باشد.
تمامی افرادی که به کسب درآمد بصورت مستقل و خارج از محیط های کاری وابسته به ارگان خاص و یا شرکت های خصوصی علاقه دارند می‌توانند از این حرفه استقبال کنند تا به درآمد مدنظر خود دست پیدا کنند.

در حقیقت میتوان گفت، درآمد و سود بسته بندی خشکبار و حبوبات برای افراد فعال در این حوزه متفاوت است و به فضای کاری و سرمایه اولیه برای خشکبار بستگی دارد.
در صورت تمایل می‌توانید با تهیه دستگاه بسته بندی از شرکت بهسازان صنعت تدبیر، برای خود و حتی اعضای خانواده خود شغلی مطمئن و سودآور ایجاد کنید تا به صورت شبانه روزی کارگاه کوچک متعلق به کسب و کارتان فعال باشد.

چرا بسته بندی خشکبار و حبوبات را به عنوان شغل انتخاب کنیم؟

شاید سوال شما هم باشد چرا بهتر است بسته بندی حبوبات و خشکبار را به عنوان کسب و کار خود انتخاب کنید؟ برای دریافت پاسخ سوال خود با ما همراه باشید.

1.کسب درآمد زیاد و ریسک کم

حرفه بسته بندی خشکبار و حبوبات با توجه به سود آوری شگفت انگیزی که دارد ریسک بسیار اندکی دارد، بسیاری از افراد در انتخاب شغل بسیار محتاط عمل می‌کنند و حرفه ای که دارای ریسک باشد را به عنوان شغل قبول نمی کنند پس ایجاد یک کارگاه کوچک با خرید دستگاه های بسته بندی برای این قبیل افراد بسیار مناسب است.
شما با راه اندازی این حرفه می‌توانید با فروش روزی تنها 100 محصول بسته بندی شده به مغازه ها، مدارس، شیرینی فروشی ها و دیگر مشاغل در ماه بیشتر از 6 میلیون تومان سود خالص بدست آورید.

2. بازار فروش

در رابطه با بازار فروش این محصولات میتوان گفت که به دلیل وجود تقاضای زیاد از سوی مشتری و همچنین تنوع محصولات، فروش خوبی خواهید داشت. علاوه بر نکات ذکر شده در بالا، بسته بندی خشکبار در منزل در مقایسه با دیگر شغل ها و حرفه ها به سرمایه کلانی نیاز ندارد و با سرمایه اندک نیز میتوان به سود خوبی دست پیدا کرد.
شما می‌توانید با یک بار خرید دستگاه بسته بندی سال ها در این حوزه کار کنید و کارآفرینی کنید. همچنین در صورتی که بخواهید به کسب و کار خود در این حرفه پایان دهید، می توانید با فروش دستگاه های بسته بندی خود درآمد کسب کنید.
شما می‌توانید در صورت تمایل برای خرید دستگاه های بسته بندی حبوبات، آجیل و خشکبار و… به وبسایت بهسازان صنعت تدبیر مراجعه کنید و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
در صورت نیاز برای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه و دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناسان شرکت بهسازان صنعت تدبیر تماس برقرار کنید.

3. فضا و سرمایه اولیه

برای شروع هر کسب و کاری، سرمایه اولیه و فضای متناسب با کسب و کار لازم است و بسته بندی حبوبات و خشکبار نیز از این قانون مستثنی نیست. برای شروع بسته بندی حبوبات و خشکبار باید فضایی حداقل 12 متر مربع را در نظر بگیرید.
در صورت تمایل برای شروع این کسب و کار میتوانید با متخصصان ما تماس بگیرید. مشاوران ما با در نظر گرفتن سرمایه اولیه، فضایی که در اختیار دارید، بازار هدفتان مناسب ترین دستگاه بسته بندی را به شما معرفی می کنند تا شما بتوانید با صرفه جویی در فاکتورهای مختلف از جمله هزینه، زمان، فضا و… درست ترین انتخاب را داشته باشید.
در سرمایه اولیه برای خشکبار باید مقداری بودجه نیز برای تهیه پاکت بسته بندی، برچسب که لوگوی کسب و کارتان را شامل می‌شود را در نظر بگیرید.

راه های افزایش کسب درآمد از طریق بسته بندی حبوبات و خشکبار

بسته بندی حبوبات و خشکبار با استفاده از دستگاه بسته بندی خشکبار و حبوبات شغل پر درآمدی است. اما با رعایت چند نکته کوچک می توانید درآمد خود را دو چندان کنید:
استفاده از خشکبار درجه یک در کسب و کارتان
انتخاب نام مناسب و درج لوگوی اختصاصی روی بسته ها برای شروع برندسازی
برند سازی از طریق تبلیغ در فضای مجازی، پخش بروشور و…
بازاریابی برای مشتریان دائمی مانند بوفه مدارس و… و جلب اعتماد آنها با بهترین بسته بندی و محصولات با کیفیت
توزیع بسته های خشکبار کوچک به صورت رایگان به عنوان تبلیغات و شناخته شدن میان عموم جامعه
ایجاد نوآوری و خلاقیت در بازاریابی با توجه به بازار هدف
و…
شما می‌توانید برای کسب درآمد در ایام خاص مانند عید نوروز و چهارشنبه سوری و شب یلدا اقدام به تهیه دستگاه های بسته بندی مرتبط کنید و کسب و کار بسته بندی خود را شروع کنید و به بهترین درآمد در این حوزه برسید.

سود و درآمد بسته بندی خشکبار و حبوبات در خانه

یکی از فاکتورهای مهم در شروع کسب و کارهای مستقل و خانگی، کسب درآمد بسته بندی حبوبات و سود خوب است. سود حاصل از بسته بندی خشکبار و سود بسته بندی حبوبات در منزل به دلیل سرمایه اندک و فضای کوچک بسیار خوب است و همین موضوع باعث جذب بسیاری از افراد به این شغل است.
در ابتدای راه اندازی این حرفه، باید تمامی خرج های موجود در این کسب و کار را در نظر گرفت تا سود خالص به دست آمده دقیق باشد. با برنامه ریزی دقیق میتوان در مدت زمان اندکی این کسب و کار را گسترش داد تا تعدادی از افراد جویای شغل نیز در این کارگاه شروع به فعالیت کنند.
کسب و کارهای خانگی به دلیل اینکه نیازی به فضای بزرگی ندارد و سرمایه کمتری نسبت به بقیه موارد میخواهد سود حاصل از آن بیشتر خواهد بود بطور کل با کاهش هزینه سود حاصل شده بیشتر خواهد بود. علاوه بر نکات ذکر شده، کسب و کارهای خانگی فاقد هزینه های کنترل کیفیت، پروانه بهداشت و آزمایش محصول است.

لیست هزینه های مربوط به بسته بندی حبوبات و خشکبار

در بخش های بالایی درباره هزینه های مربوط به این حرفه نوشتیم شاید برای شما نیز سوال باشد که این هزینه ها شامل چه مواردی می شود؟ ما در این بخش به بررسی تمامی هزینه های موجود در این راه خواهیم پرداخت.

هزینه خرید دستگاه های بسته بندی
هزینه ثبت برند و تهیه کاتالوگ
هزینه خرید مواد اولیه به صورت فله ای
هزینه حمل و نقل دستگاه و مواد اولیه
هزینه بازاریابی و تبلیغات
هزینه طراحی و تولید لوگو و پاکت بسته بندی

نکات مهم جهت کارآفرینی با دستگاه بسته بندی خشکبارو حبوبات خانگی

هنگام خرید دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار خانگی به نکات زیر توجه کنید.
دستگاهی خریداری کنید که برق مصرفی آن تک فازی باشد.
ارتفاع دستگاه بسته بندی و ارتفاع کارگاه خود را در نظر بگیرید.
از دستگاه های نیمه اتوماتیک برای کسب و کارهای خانگی استفاده کنید.
قبل از خرید دستگاه مورد نظر حتما به خدمات پس از فروش آن توجه کنید.
از تجربه های افراد کاربلد در این حرفه استفاده کنید.

اخذ مجوز و راه اندازی کسب و کارهای خانگی

برای شروع کسب و کارهای خانگی و اخذ مجوز در ابتدا باید به اداره جهاد کشاورزی شهر خودتان مراجعه کنید و در بخش مشاغل خانگی درخواست خود را برای راه اندازی یک حرفه خانگی ثبت کنید. پس از ثبت درخواست شما در بخش مشاغل خانگی، خود اداره جهاد کشاورزی نامه های مربوطه را به بهداشت منطقه ارسال میکند و پس از تایید و تکمیل کارهای اداری، برای ثبت برند باید اقدام کنید.

موفقیت در کسب و کارهای خانگی

برای موفقیت در کسب و کارهای خانگی باید نکات زیادی را درنظر گرفت زیرا تعداد رقبا در این حرفه زیاد است. در این بخش به عوامل تاثیر گذار در راستای موفقیت کسب و کارها خواهیم پرداخت:
کیفیت محصولات
نوع بسته بندی
کیفیت بسته بندی
قیمت محصول
برندسازی
خلاقیت در تبلیغات
داشتن محصول تستی برای تست توسط مشتریان
و…

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار

بهسازان صنعت تدبیر با طراحی و ساخت انواع دستگاههای بسته بندی و ماشین آلات صنایع غذایی پاسخگوی نیاز مشتریان در سراسر ایران است. در صورتی که مایل به خرید دستگاه های بسته بندی و ماشین الات صنایع غذایی هستید میتوانید با متخصصان ما در بخش فروش تماس بگیرید و پس از دریافت راهنمایی های لازم اقدام به ثبت سفارش خود کنید.

سوالات متداول

سرعت دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار چقدر است؟

سرعت بسته بندی این دستگاه ها به تعداد توزین آن بستگی دارد. دستگاه بسته بندی تک توزین در هر دقیقه 10 کیسه، دستگاه خشکبار و حبوبات دو توزین در هر دقیقه 15 کیسه، دستگاه بسته بندی خشکبار و حبوبات چهار توزین در هر دقیقه 25 کیسه و دستگاه بسته بندی خشکبار و حبوبات در هر دقیقه 35 الی 40 کیسه را اماده می‌کنند.

جنس بدنه و مخزن دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار چیست؟

جنس بدنه دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار گالوانیزه و جنس مخزن آن استیل است.

برق مصرفی دستگاه بسته بندی حبوبات و خشکبار چگونه است؟

برق مصرفی این دستگاه ها می تواند تک فاز و یا سه فاز باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

7 Comments

 1. با سابقه ی بیش از ۵ سال کار در خدمت شما هستم.

 2. با سابقه ی بیش از ۵ سال کار در خدمت شما هستم.

  • سلام ممنون ميشم بفرماييد بسته بندي آجيل چقدر درآمد داره و چطور مشتري ها رو پيدا كنيم ؟

 3. با سلام خسته نباشید خدمت کارشناس محترم من میخواستم کسب و کار خشک کردن و بسته بندی میوه های خشکباری راه بندازم ،هزینه خرید تجهیزات مربوطه چقدر درمیاد منظورم تجهیزاتی که از ابتدای کار بتونی استارت کار رو شروع به و تا بعد

 4. باسلام بنده خیلی دوس دارم یه همچین کاری رو شروع کنم فقط تو بازارفروشش موندم مثلا بنده دستگاه تهیه کنم مکان باشه بعد همه مراحل تموم بشه و خشکباربمونه دستم و…..ممنون میشم راهنمایی کنید🙏

 5. سلام من قصد راه اندازی وبسته بندی اجیل وخشکبار دارم وصادرات هم تو برنامه دارم چقدر سرمایه لازمه البته مشکل سرمایه ندارم ونیروهای مربوطه رو از کجا پیداکنم که چند سال سابقه اجیل وبسته بندی داشته باشه

  • سلام و درود
   سرمایه شما به کارگاهی که در نظر دارید راه اندازی کنید بستگی دارد. در رابطه با نیروی کار هم در سایت های مختلف می توانید اقدام به ثبت آگهی کنید.
   ممنون از توجه شما دوست عزیز.


وارد کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *