Skip to content

دستگاه بسته بندی حبوبات

دستگاه بسته بندی حبوبات

لیست محتوا

آشنایی با دستگاه بسته بندی حبوبات

از مهمترین ماشین آلات و دستگاه‌ها در تولید و بسته بندی صنایع غذایی که کاربرد گسترده‌ای دارد، دستگاه بسته بندی حبوبات است. این دستگاه دارای انواع مدل تک توزین، دو توزین، چهار توزین، ده توزین و… می‌باشد. بهسازان صنعت تدبیر از تولیدکنندگان و صادرکنندگان انواع مختلف دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی و صنعتی است که با کیفیت عالی آماده ارسال محصولات خود به سراسر کشور است. 

دستگاه بسته بندی حبوبات یکی از پرکاربردترین گزینه در بسته بندی مواد غذایی است. در چند سال اخیر دستگاه‌های بسته بندی حبوبات محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و افراد زیادی برای کسب‌وکارهای خانگی و صنعتی اقدام به تهیه دستگاه بسته بندی حبوبات در منزل می‌کنند.

دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی و صنعتی در مدل‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود. صاحبان کارگاه های بسته بندی مواد غذایی و همچنین افرادی که دارای شغل بسته بندی در منزل هستند، بایستی قبل از مقایسه قیمت دستگاه‌های بسته بندی حبوبات از انواع بسته بندی و ملاک‌های کیفیت دستگاه ها مطلع شوند.

تفاوت اصلی بین دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی و صنعتی در این است که دستگاه های بسته بندی حبوبات صنعتی از نظر ابعاد بزرگتر هستند و گستره کاربرد آنها وسیع‌تر است. در دستگاه های بسته بندی حبوبات خانگی با هدف مقرون به صرفه بودن و اشغال فضای کمتر به صورت کوچکتر طراحی شده‌اند. 

شما با دستگاه بسته بندی حبوبات می‌توانید انواع مختلف محصولات گرانولی به صورت بالشتی، کاسه‌دار و پاکتی را بسته بندی کنید. در ضمن وزن محصول در هر نوع بسته بندی به دستگاه بسته بندی حبوبات ارتباط مستقیمی دارد. 

انواع دستگاه بسته بندی حبوبات

تنوع بسته بندی نیز یکی دیگر از فاکتور‌هایی است که باید به آن توجه کرد. همانطور که می‌دانید و مشاهده نموده‌اید، بسته بندی مواد غذایی در مدلهای مختلفی به بازار عرضه می‌شود که هر کدام از آنها مزایا و معایب خاص خود را دارد. 

ناگفته نماند که قبل از شروع بسته بندی محصولات، باید به بودجه مورد نظر و بازار هدف توجه کامل شود. با توجه به نکات ذکر شده در بالا، پیشنهاد ما این است که قبل از اقدام به تهیه نایلون یا دستگاه بسته بندی حبوبات تحقیقات لازم را انجام دهید. در اینجا دو نوع دستگاه اصلی که در بسته بندی حبوبات کاربرد دارند، را معرفی می‌کنیم. 

 • دستگاه پرکن توزینی
 • دستگاه پرکن حجمی

دستگاه بسته بندی حبوبات، پرکن توزینی

یکی از اصلی ترین دستگاه های بسته بندی حبوبات دستگاه پرکن توزینی است، اصلی تفاوت این محصولات به علت وزن دقیق آنها می‌باشد. با اینکه دستگاه پرکن توزینی را به عنوان دستگاه بسته بندی حبوبات معرفی شده است اما کاربرد اصلی آن در بسته بندی محصولات گرانولی چون آجیل، خشکبار و غلات است که وزن دقیق محصولات بسیار مهم و ضروری است. 

البته همچنان دستگاه پرکن توزینی جز پرکاربردترین دستگاههای بسته بندی حبوبات است که براساس ویژگی‌های وزنی، نوع محصول، سرعت دستگاه و نوع مخزن و… به انواع مختلف تقسیم می‌شود. 

دستگاه‌های پرکن دو و چهار توزین برای بسته بندی حبوبات، قند و شکر به کار می‌رود ولی دستگاه‌های پرکن شش و هشت توزین برای عملیات پر کردن با سرعت بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

عملکرد دستگاه‌های بسته بندی حبوبات به این صورت است که ابتدا ظروف توسط نوار نقاله به سمت مخزن اصلی دستگاه پرکن هدایت می‌شوند و پس از رسیدن ظرفها به وزن مشخص شده برای تکمیل عملیات پر کردن و بسته بندی به سمت دیگر دستگاه ارسال می‌شوند. 

شما می‌توانید جهت سفارش و خرید انواع دستگاه‌های پرکن توزینی از سایت بهسازان صنعت تدبیر اقدام به خرید دستگاه و محصول مدنظر خود کنید.

دستگاه بسته بندی حبوبات، پرکن حجمی

یکی دیگر از دستگاه های بسته بندی حبوبات دستگاه پرکن حجمی است و اصلی ترین کاربرد آن در محصولاتی می‌باشد که وزن آنها از اهمیت زیادی برخوردار نیست. با وجود اینکه دستگاه پرکن حجمی دارای اندازه‌گیری وزنی دقیقی نیست اما برای پر کردن و بسته بندی حبوبات کاربرد بالایی دارد. 

روش پر کردن حجمی به صورت مکانیکی می‌باشد، در این دستگاه‌ها قسمتهایی که با محصول در تماس است، از جنس استیل می‌باشد. این دستگاه دارای قابلیت تنظیم پیمانه است و همچنین این دستگاه مجهز به چشم الکترونیکی می‌باشد که برای پر کردن بسته هنگام قرار گرفتن در خروجی دستگاه کاربرد دارد. 

پس از اینکه از نوع دستگاهها صحبت کردیم، ما در این بخش قصد داریم شما را با برخی از نمونه های بسته بندی حبوبات و نایلون مورد استفاده در هر کدام از آنها آشنا کنیم.

انواع بسته بندی حبوبات عبارتند از:

 1. شیشه‌ای
 2. جعبه ای (مقوایی)
 3. نایلونی یا نایلکسی
 4. سلفون بسته بندی حبوبات (opp, cpp, bopp و…)
 5. پاکت کرافت یا پلاستیکی
 6. ظروف پلاستیکی یکبار مصرف

در بالا برخی از انواع مدل‌های بسته بندی معرفی شد ولی باید بدانید که اغلب کسب و کارها جهت بسته بندی حبوبات، از سلفون بسته بندی استفاده می‌کنند. زیرا این مدل بسته بندی، از لحاظ بهداشتی و اقتصادی خوب است و همچنین امکان چاپ انواع طرح‌ روی سلفون بسته بندی وجود دارد. بنا به دلایل ذکر شده اکثر اوقات برای بسته بندی حبوبات و خشکبار از سلفون استفاده می‌شود. 

ویژگی های دستگاه های بسته بندی حبوبات

دستگاه های بسته بندی حبوبات دارای ویژگی های متعددی هستند و شما باید با توجه به خواسته و نیاز خود دستگاه مدنظر خود را خریداری کنید. 

یکی از مهمترین ویژگیها که باید در هنگام خرید محصول مدنظر قرار دهید، محصولی است که خواهان بسته بندی آن هستید. ویژگی دوم که باید به آن اهمیت دهید، نوع بسته بندی است و مورد بعدی که باید به آن توجه کنید، ظرف بسته بندی می‌باشد. موارد مهم بعدی نیز به ترتیب عبارتند از خانگی یا صنعتی بودن دستگاه، فضا کاری که برای بسته بندی اختصاص داده اید که این در اندازه و ویژگی های دستگاه همچون اتومات و دستی اهمیت زیادی دارد. در نهایت اینکه شما برای کاربرد این دستگاه از چه برقی تک فاز یا سه فاز برخوردار هستید. 

همه این ویژگی‌ها در دستگاه‌های مختلف بسته بندی حبوبات دیده می‌شوند و شما با توجه به هدف خود می‌توانید دستگاه مدنظر را انتخاب کنید. شما میتوانید براساس نیاز خود بین دستگاه بسته بندی حبوبات اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی یکی را انتخاب کنید.

قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات

در گذشته بسته بندی از اهمیت چندانی برخوردار نبود و حبوبات به صورت خام ارائه می‌شد. اما در حال حاضر برای بهتر دیده شدن محصولات و نگهداری بهتر از حبوبات بسته بندی بسیار گسترش یافته و کاربرد آن به شدت افزایش یافت. 

همین امر باعث شد که تولید دستگاه های بسته بندی حبوبات نیز افزایش قابل ملاحظه‌ای پیدا کند و دستگاه های بسته بندی حبوبات با توجه به کاربرد آن، خانگی، صنعتی بودن و موارد دیگر قیمتهای متفاوتی دارد. بنابراین قیمت دستگاه بسته بندی حبوبات بستگی به ویژگی‌های دستگاه دارد. ویژگی‌های مهمی که روی قیمت دستگاه مورد نظر تاثیر زیادی دارد، عبارتند از کیفیت دستگاه، عملکرد، تکنولوژی، صنعتی و خانگی بودن دستگاه هستند. 

توصیه ما در بهسازان صنعت تدبیر به شما عزیزان این است که قبل از خرید دستگاه بسته بندی حبوبات مدنظرتان تمامی این ویژگی‌ها را بررسی کنید و در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین و مناسب‌ترین دستگاه بسته بندی حبوبات را خریداری کنید.

اقتصادی‌ترین مدل بسته بندی حبوبات

کم هزینه‌ترین مدل بسته بندی حبوبات بسته بندی نایلونی و نایلکسی است. این نمونه بسته بندی بسیار ارزان قیمت بوده و اغلب خرده فروشان از این مدل بسته بندی استفاده می‌نمایند. این مدل بسته بندی جهت تولید عمده، کارگا‌ه‌ها و یا کارخانه‌جات توصیه نمی‌شود.

دلیل این موضوع هم این است که بسته بندی نایلونی و نایلکسی از مقاومت کمی برخوردار است و احتمال آسیب دیدگی بسته بالاست و انتخابی هوشمندانه محسوب نمی‌شود.

ارزان ترین مدل بسته بندی حبوبات مناسب صنایع و تولیدات مواد غذایی

همانطور که به آن اشاره نمودیم، استفاده از سلفون بسته بندی opp معمولاً در بین تولیدکنندگان مواد غذایی و صنایع رواج دارد. یکی از علت‌های آن هم اقتصادی بودن آن است. لازم به ذکر است که همین سلفون بسته بندی نیز خود دارای قیمت‌های مختلفی می‌باشد. در صورتیکه به تازگی کسب و کار خود را راه‌اندازی نموده‌اید و نمی‌خواهید هزینه‌ بسیار زیادی را متقبل شوید، از نمونه های شفاف و یا تک رنگ ساده استفاده کنید و در صورت مشاهده بازدهی به ارتقای بسته بندی محصول خود بپردازید.

از دیگر مزایای این مدل بسته بندی میتوان به مقاومت بالا، قابلیت چاپ طرح های مختلف بر روی آنها و مناسب بودن برای بسته بندی حبوبات و خشکبار در هر وزنی نیز اشاره نمود که از دلایل محبوبیت بسیار این مدل بسته بندی است.

خرید دستگاه بسته بندی حبوبات

اگر تمایل دارید تا یکی از دستگاه های بسته بندی حبوبات بهسازان صنعت تدبیر را خریداری کنید میتوانید از سایت دستگاه منظر خود را انتخاب کنید. البته بهتر است قبل از خرید دستگاه بسته بندی حبوبات به یک سری نکات مهم توجه کنید. 

شما باید در ابتدا بودجه خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خود را مشخص کنید و سپس به ویژگی‌های مهم دستگاه چون کیفیت، کاربرد، محل استفاده، فضای اشغالی توجه کنید. در ضمن شما میتوانید با کارشناسان بهسازان صنعت تدبیر در ارتباط باشید تا آنها به شما در انتخاب دستگاه مناسب راهنمایی‌های لازم را بدهند.

نحوه کار دستگاه های بسته بندی حبوبات

نحوه کارکرد دستگاه های بسته بندی حبوبات بستگی به ویژگی‌های آن دارد، برای مثال دستگاه بسته بندی حبوبات دستی به صورت کاملا دستی کار می‌کند. در مدل دستی، دستگاه دارای یک المنت است و زمانی که اهرم پایین کشیده می‌شود، المنت به سرعت جریان را عبور می‌دهد و در یک ثانیه گرم می‌گردد و در حدود دو ثانیه نیز طول می‌کشد که نایلون دوخت بخورد. 

نوع دیگر دستگاه بسته بندی حبوبات، دستگاه توزین دارد که شامل تک توزین، دو توزین، چهار توزین و ده توزین هستند. در این نوع دستگاه ها حبوبات باید تا ارتفاع دو متر و ۵۰ سانتیمتر بالا می‌روند و به درون فیدر یا قیف اولیه دستگاه ریخته می‌شوند. پس از رسیدن حبوبات به فیدر دستگاه، وزن کشی شروع می‌شود تا وزن دقیق برای انتقال بسته‌ها جدا شود و سپس سایر مراحل بسته بندی که شامل دوخت بسته می‌باشد، ادامه پیدا می‌کند. 

مدل‌های دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی

۱. دستگاه بسته بندی حبوبات دستی

یکی از روش های ارزان و سریع بسته بندی حبوبات خانگی به صورت دستی، استفاده از دستگاه دوخت دستی است. دستگاه های تولیدی مشاغل خانگی در سایزهای مختلفی در بازار موجود است. مدل های با کیفیت دستگاه بسته بندی حبوبات دستی دارای عرض دوخت استاندارد، المنت و تایمر با کیفیت تری هستند.

چنانچه تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر کدام از دستگاه‌های بسته بندی حبوبات دستی دارید، می‌توانید به صفحه اختصاصی هر کدام مراجعه نموده و از ویژگی‌ها و مشخصات فنی آن دستگاه مطلع شوید. در ضمن شما میتوانید با کارشناسان فروش بهسازان صنعت تدبیر در تماس باشید و از آنها اطلاعات دقیق بخواهید. 

۲. دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی (دستگاه نیمه اتوماتیک بسته بندی حبوبات)

دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی، دارای دوختی سریع تر و استانداردتر و همچنین تاریخ زن همزمان است. این دستگاه در مدل های میز دار و همچنین ساده موجود است. دستگاه دوخت پلاستیک ریلی قابلیت استفاده در محیط صنعتی و خانگی را دارد.

از طرفی قیمت دستگاه نیمه اتوماتیک بسته بندی حبوبات ریلی از مدل دستی بیشتر می‌باشد. زیرا این دستگاه از قابلیت‌ها و کارایی‌های بیشتر نسبت به دستگاه دوخت دستی برخوردار است.

لذا جهت مشاهده قابلیت‌ها و ویژگی‌های دستگاه بسته بندی حبوبات ریلی می‌توانید به صفحه اختصاصی این دستگاه‌ها مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

۳. دستگاه پرکن حجمی

یکی دیگر از دستگاه‌ های بسته بندی مورد نیاز در خط بسته بندی، دستگاه پرکن حجمی است. این دستگاه به نوعی دستگاه مکمل به شمار می رود که وظیفه دسته بندی حبوبات، خشکبار و… را دارد.

دستگاه پر کن حجمی دارای چشم الکترونیکی بوده و قابلیت کار به صورت اتوماتیک را دارد. از مزایای استفاده از این دستگاه بسته بندی حبوبات، سرعت عمل بالای آن و قابل تنظیم بودن مقدار مواد خارج شده از آن است.

۴. دستگاه تاریخ زن

دستگاه تاریخ زن یکی از دستگاه های بسته بندی می‌باشد که برای هر خط تولید و بسته بندی مورد نیاز است. این دستگاه که قابلیت چاپ تاریخ و قیمت را بر روی خود دارد، به مشتری کمک نموده تا از سلامت محصول مورد نظر اطلاع پیدا نماید.

راه اندازی خط تولید بسته بندی حبوبات

براساس برآورد کلی در سال ۱۴۰۱ برای راه اندازی خط تولید بسته بندی حبوبات به ۶۰۰ میلیون سرمایه نیاز است تا بتوانید روزانه ۱۰ تن محصول را آماده کنید. در ضمن شما نیاز به یک الن بهداشتی با حداقل مساحت ۷۰ متری با انبار اولیه هستید. 

شما برای کار با دستگاه های بسته بندی حبوبات میتوانید از برق تک فاز ۲۲۰ ولتی استفاده کنید و یا از برق صنعتی سه فاز با راندمان کاری بیشتر استفاده نمایید. 

مراحل کلی خط تولید بسته بندی حبوبات 

 • بوجاری
 • پولیش
 • توزین و بسته بندی

مزایای استفاده از دستگاه های بسته بندی حبوبات

 •  افزایش سرعت و دقت کار (تمامی بسته ها دارای وزن یکسان با خط اندازه گیری نزدیک به صفر هستند). 
 • افزایش سطح بهداشت و استاندارد در بسته‌های تولیدی
 • کاهش هزینه های تولید
 • زیبایی و دوام بیشتر بسته ها
 • توجه به نیازهای روز مشتری
 • دارای تابلو برق مجزا، صفحه لمسی و منوی فارسی
 • دارای عیب یاب داخلی و اپراتور آسان
 • توانایی بسته بندی محصولات به روشهای مختلف
 • امکان نصب تجهیزات چون تاریخ زن و…
 • امکان بسته‌بندی انواع محصولات گرانولی مثل حبوبات، قند، شکر، چای و…

چرا باید از دستگاه بسته بندی حبوبات استفاده کنیم؟

همه ما از اهمیت روز افزون دستگاه بسته بندی حبوبات اطلاع داریم و اینکه چطور در چند سال اخیر این موضوع به دغدغه کسب‌وکارها تبدیل شده است. بنابراین اگر شما نیز خواهان آن هستید که سود بالایی به دست آورید و محصولات خود را مناسب بازار مصرف کنید، توصیه می‌کنیم تا از دستگاه بسته بندی حبوبات استفاده کنید. 

دستگاه‌های بسته بندی حبوبات به دو صورت خانگی و صنعتی به کار می‌روند و شما به راحتی می‌توانید با خرید دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی کسب‌وکار خانگی خود را آغاز کنید و یا با خرید دستگاه بسته‌بندی صنعتی خط تولید بسته بندی حبوبات را به راه بیندازید.

میزان اهمیت و جایگاه بسته بندی در کسب کار های امروزی

در دنیای امروزی کسب و کارها، ارائه بسته بندی شکیل بسیار حائز اهمیت است؛ در واقع هر محصولی که قابلیت فروش در بازار را داشته باشد، به یک بسته بندی استاندارد و جذاب نیاز دارد. حبوبات نیز از این قاعده مستثنی نیست و امروزه شاهد انواع بسته بندی حبوبات در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف هستیم.

علاوه بر نکات ذکر شده، بسته بندی حبوبات دارای یک افق درآمدی خوب است که جهت انجام و راه‌اندازی یک کارگاه یا به طور کلی یک کسب و کار در زمینه بسته بندی حبوبات به سرمایه چندان زیادی نیاز نیست و در صورت تحقیق و کسب دانش و اطلاعات مورد نیاز، می‌توان در مدت زمان کم به درآمد و حتی بازگشت سرمایه رسید.

به طور کلی انواع بسته بندی حبوبات موجود در بازار از چند نظر حائز اهمیت می‌باشند. اگر بخواهیم به اهمیت این موضوع اشاره کنیم بهتر است که ابتدا این موضوع را به دو بخش کلی تقسیم نماییم.

این دو بخش عبارتند از:

 1.  اهمیت تجاری
 2. اهمیت بهداشتی

۱- اهمیت تجاری انواع بسته بندی حبوبات

در ابتدای بحث بهتر است به این سوال پرداخته شود که آیا تا به حال برایتان پیش آمده که در انتخاب دو محصول مشابه، آن محصولی را انتخاب نمایید که دارای بسته بندی و ظاهر استاندارد تر و بهتر می باشد؟

اگر جواب شما به این سوال بله است پس باید بدانید یکی از دلایلی که مشتریان اقدام به خرید و اعتماد به محصول مورد نظر می‌کنند بسته بندی آن محصول است.

بهتر بگوییم اگر محصول مورد نظر شما حبوبات است، مشتری شما در نگاه اول به انواع بسته بندی حبوبات ارائه شده در فروشگاهی که قصد خرید آن را دارد نگاه می‌کند. در واقع بسته بندی یک قدم قبل از تست کیفیت محصول شما است.

این خود دلیلی می شود که شما علاوه بر تمرکز بر روی کیفیت حبوبات ارائه شده توسط خود، باید به ارائه یک بسته بندی مناسب نیز فکر کنید و اهمیت آن را نادیده نگیرید.

مورد بعدی که از نظر تجاری و اقتصادی اهمیت دارد این است که شما فرض کنید می‌خواهید در زمینه بسته بندی حبوبات فعالیت نمایید و برندسازی نمایید. لذا شما حبوبات بسته بندی شده و برندسازی شده خود را در فروشگاه‌ها و مراکز خرید مربوط پخش می‌نمایید.

در اینجا یک مسئله به وجود می‌آید و آن این است که چگونه به مشتری یا شخصی که قصد خرید محصول را دارد توضیح دهیم که حبوبات ارائه شده توسط ما ارزش خرید دارد و می‌تواند جوابگوی نیاز مشتری باشد؟ خیلی ساده تر بگوییم: چرا مشتری باید حبوبات ارائه شده توسط ما را بخرد و بابت آن پول پرداخت نماید؟

یکی از مزیت‌های بسته بندی این است که شما می‌توانید از طریق بسته بندی خود با مشتری خود ارتباط برقرار کنید و به او این اطمینان را بدهید که محصول شما ارزش خرید و اعتماد را دارد. این امر توسط طراحی و توضیحاتی که روی بسته بندی خود پیاده سازی می‌نمایید صورت می‌گیرد و باعث می‌شود که فروش محصول شما به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا کند.

۲- اهمیت بهداشتی انواع بسته بندی حبوبات

بهداشت در بسته بندی حبوبات بسیار حائز اهمیت است. شما اگر خواهان فعالیت در حوزه بسته بندی حبوبات باشید باید بدانید که بسته بندی حبوبات از جمله لوبیا، تنها به جذاب تر شدن و افزایش فروش آن کمک نمی‌کند بلکه در صورت عدم رعایت بسته بندی بهداشتی محصول ارائه شده شما در معرض خرابی و کلی مسائل دیگر نیز قرار میگیرد و در نهایت پس از مدت کوتاهی از بین می‌رود.

پس با استفاده از بسته بندی بهداشتی حبوبات می‌توان محصولات خود را از خرابی های ذکر شده در زیر در امان نگه داشت:

 1. کاهش تلفات هنگام مصرف
 2. فساد و خرابی
 3. مصون نگه داشتن از دست جانوران موذی
 4. نفوذ ویروس و باکتری
 5. نفوذ گرد و غبار و رطوبت در امان نگه می‌داریم

ما باید بدانیم که با جلب رضایت و اعتماد مشتری با ارائه یک محصول با کیفیت و بهداشتی می‌توانیم به بازدهی اقتصادی بیشتری دست پیدا نماییم. لذا بسته بندی و سرمایه گذاری بر روی آن نه تنها هزینه اضافی نیست بلکه نمونه‌ای از سرمایه‌گذاری می‌باشد که منجر به سوددهی و کسب درآمد می‌شود.

شرکت بهسازان صنعت تدبیر

شرکت بهسازان صنعت تدبیر یکی از مراکز سازنده و فروش انواع دستگاه بسته بندی حبوبات در تهران و کرج می‌باشد. که دارا ی دو دهه سابقه فعالیت در زمینه طراحی و ساخت ماشین بسته بندی حبوبات و خشکبار سفارشی سازی طبق نظر مشتری را دارد. شما می‌توانید از ما انواع دستگاه‌های بسته بندی حبوبات چون دستگاه بسته بندی حبوبات اتومانیک، نیمه اتوماتیک و دستی را با بهترین کیفیت خریداری کنید.

ماشین سازی بهسازان صنعت تدبیر برای تمامی دستگاه های بسته بندی خشکبار و حبوبات ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات ارائه می نماید.

سوالات متداول دستگاه بسته بندی حبوبات

با دستگاه بسته بندی حبوبات چه موادی را می توان بسته بندی کرد؟

با استفاده از دستگاه بسته بندی حبوبات می توان انواع محصولات گرانولی، عدس سبز، عدس قرمز، نخود سیاه، نخود سفید، نخود فرنگی، لوبیا چیتی، لوبیا سفید، لوبیا قرمز، لوبیا چیتی قرمز، ماش، باقلا، نخود سفید، نخود سیاه، نخود فرنگی سبز، لوبیا چشم بلبلی، لوبیا سیاه، لوبیا عروس، لپه، عدس قهوه ای، عدس نارنجی و سایر انواع دیگر حبوبات، غلات را بسته بندی کرد.

تفاوت دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی با نوع صنعتی آن چیست؟

تفاوت دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی و صنعتی در عملکرد، سایز، وزن، تعداد توزین ها، سرعت پر کردن، حجم و… است.

پرکاربرد ترین دستگاه بسته بندی حبوبات کدام است؟

دستگاه نیمه اتوماتیک دوخت ریلی پرکاربردترین دستگاه بسته بندی حبوبات است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

21 Comments

 1. با خواندن این مقاله یک سوال برای بنده پیش امد تفاوت دستگاه پرکن توزینی و حجمی در چیست

 2. سلام و درود؛
  از دستگاه پر کن حجمی برای محصولاتی استفاده می‌شود که وزن دقیق آنها در بسته بندی مهم نیست و از دستگاه پرکن توزینی برای محصولاتی که وزن دقیق آنها در بسته بندی بسیار مهم است استقاده می‌شود.

 3. من میخوام کسب و کار خانگی راه بندازم برای اینکار هم عدس و نخود مدنظرم هست میتونم از این دستگاه ها استفاده کنم؟

  • سلام و درود؛
   بله برای بسته بندی حبوبات میتوانید از این دستگاه استفاده کنید.

 4. سلام حجم بسته ها در قیمت دستگاه موثر هست

  • سلام و درود؛
   بله یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری دستگاه ها، حجم بسته ها است.

 5. دستگاه فول اتوماتیک بسته بندی دارید؟ ممنون و خسته نباشید

  • درود آقای جهاندیده؛
   برای اطلاع از تنوع محصولات به ویسایت بهسازان مراجعه کنید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۴۷۰۰۳۲۵
   ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳

 6. با سلام بهسازان دارای دوخت ریلی هم هست؟

  • سلام و درود؛
   بله، با مراجعه به سایت بهسازان میتوانید تمامی دستگاه های موجود را مشاهده فرمایید.

 7. قیمت لیست دستگاه های خط بسته بندی حبوبات رو بفرمایید لطفا

  • سلام و درود؛
   به ایمیلتان ارسال گردید.

 8. سلام برای راه اندازی خط بسته بندی بهتره از کدوم دستگاه ها استفاده کنیم؟

  • سلام و درود؛
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید.
   ۰۲۶-۳۴۷۰۰۳۲۵
   ۰۹۱۲۶۹۳۴۶۷۳

 9. وقت بخیر لطفا لیست دستگاه های بسته بندی حبوبات رو میگید؟

  • سلام و احترام؛
   تمامی دستگاه های بسته بندی حبوبات در سایت موجود هست.

 10. سلام دستگاه بسته حبوبات خانگی برای وزن های بالا هم استفاده میشود یا خیر

  • سلام و درود؛
   دستگاه خانگی بسته بندی حبوبات برای وزن های پایین استفاده می‌شود.

 11. سلام در صورت امکان لیست دستگاه های مربوط به خط بسته بندی حبوبات رو بگید.

  • سلام و درود؛
   به دلیل مشخص نکردن دستگاه بسته بندی حبوبات خانگی و صنعتی، ما لیست هردو مورد رو براتون ایمیل کردیم.

 12. سلام و درود؛
  از دستگاه پرکن توزینی برای محصولاتی استفاده میکنند که وزن دقیق آنها در بسته بندی بسیار مهم است.


وارد کردن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *