Skip to content

خردکن سبزیجات و صیفی جات بشقابی

دستگاه فر پخت چیپس

خردکن سبزیجات و صیفی جات بشقابی

 در این بخش ازمحصولات شرکت بهسازان صنعت تدبیر ما برشرح مختصری از دستگاه خرد کن سبزیجات و صیفی جات بشقابی میپردازیم و شما را با نحوه عملکرد این دستگاه آشنا میسازیم.

در ایران و اکثر کشور ها افراد از سبزی و صیفیجات به منظور تهیه غذا استفاده میکنند که به دلیل حفظ شکل ظاهری غذا و پایین آمدن زمان طبخ آن سبزی و صیفی جات را قطعه قطعه می نمایند. لذا اشاره ای داریم به روش های سنتی و نوین که با پیدایش ماشین آلات صنعتی به منظور سهولت در انجام کارها پدیدار شدند.

خرد کردن سبزیجات به روش سنتی و معایب آن:

در گذشته متداول ترین روش جهت خرد کردن سبزیجات و صیفیجات با استفاده از کارد و تخته های مخصوص بوده که این روش معایبی به همراه داشته، از جمله احتمال بریدن دست و انگشتان، احتمال عدم رعایت نظافت شخصی فرد، پایین بودن سطح پروتوکل های بهداشتی چراکه سبزیجات و صیفیجات تماس مسقیم با دست داشته.

با استفاده از روش های سنتی سبزیجات به صورت یکدست خرد نمیشده و زمان زیادی بایستی صرف خرد کردن سبزیجات میگشته؛ بنا بر این روش سنتی خرد کردن سبزیجات و صیفیجات منسوخ شده، خصوصا مناسب حجم بالا نمی باشد.

دستگاه های خرد کن سبزی و صیفی صنعتی :

امروزه اکثر خانوار ها به علت بهینه سازی در وقت خود اقدام به خرید سبزیجات خرد شده و آماده می نمایند، از خرد کن ها در فروشگاه های سبزیجات آماده، مطبخ ، رستوران هتل ها و آشپزخانه های بزرگ استفاده و جایگزین روش قدیمی شده.

استفاده از خرد کن ها باعث جلوگیری از اتلاف زمان و افزایش سرعت، عدم له شدگی، به وجود نیامدن ضایعات و به دست آمدن محصول یک دست و یک سایز می گردد.

خرد کن ها در ابعاد و اشکال مختلفی در بازار موجود می باشد، که انتخاب نوع آن متناسب با نیاز مشتریست؛ برخی از خرد کن ها به صورت ایستاده، سطلی و بشقابی و … می باشد.

که در این قسمت اشاره ای داریم به خرد کن های بشقابی که متداول ترین مدل خرد کن در بازار می باشد؛ با آمدن این مدل خردکن ها کم کم طرفدار زیادی به دست آورد و توجهات را به خود جلب کرد.

این مدل خرد کن ها که بسیار باب شده از لهیده شدن سبزیجات پیشگیری میکند و خرد کردن سبزیجات و صیفیجات یکدست خواهد بود؛ به جز موارد نام برده از دیگر محاسن این مدل دستگاه لرزش و صدای کم آن است و میتوان به سادگی داخل مخزن آن را تمیز و پاکسازی نمود.

جنس دستگاه سبزی خرد کن:

متریال استفاده شده برای تولید این مدل خرد کن ها به گونه ایست که عمر مفید دستگاه بالا باشد، جنس بدنه آن از استنلس استیل و تیغه های آن فولادی است.

تیغه های خرد کن بشقابی به ندرت کند میشود و لازم به ذکر است تیغه هایش یکبار مصرف نبوده و میتوان آن را به آسانی مجدد تیز نمود؛ کندی تیغه ها منجر به له شدن سبزیجات می شود.

 

محصول مرتبط با دستگاه خرد کن سبزیجات و صیفی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

هنوز نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید.


ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.