Skip to content

دستگاه تولید ماسک تنفسی

تولید ماسک تنفسی در زمان شیوع کرونا

ترس جهانی از بیماری همه گیر کرونا ویروس مطمئنا به یکی از مهمترین عوامل محرک رشد استثنایی بازار جهانی ماسک تنفسی در سال 2020 تبدیل شده است.

در شرایط فعلی در بسیاری از کشورهای جهان شاهد مصرف ماسک هستیم که همین امر باعث شده تا در برخی از بازارها همینطور کشورمان کمبود چشمگیر ماسک ایجاد شود.

در حالی که مقامات بهداشت و درمان جهانی برای مقابله و قطع زنجیره بیماری کرونا به این نتیجه رسیده‌اند که افراد سالم برای جلوگیری از آلوده شدن به کرونا ویروس ، نیاز به پوشیدن ماسک صورت دارند ، از همین حیث تقاضای جهانی ماسک و خرید این محصول به طور قابل توجهی رو به افزایش است و همین امر سبب گردیده است شرکت بهسازان صنعت تدبیر در راستای رفع نیازهای مردم عزیز کشورمان به طراحی و تولید دستگاه های تولید ماسک تنفسی بپردازد.

لذا این شرکت توانایی تولید دستگاه های ساخت ماسک تنفسی ، ماسک جراحی و همچنین ماسک های N95 را برای کارآفرینان عزیز در حوضه درمانی و بهداشتی دارد.

در این مقاله ابتدا اطلاعاتی در زمینه ماسک ها ارائه می دهیم تا بتوانید منابع آگاهانه تری داشته باشید.

 

دستگاه تولید ماسک تنفسی
دستگاه تولید ماسک تنفسی

فرآیند تولید ماسک صورت:

فرآیند تولید ماسک صورت با فرآیند مواد نازک روی قرقره های بزرگ در دستگاهی که سه لایه از محصول را به یکدیگر جوش می دهد ، شروع می شود. جلوی ماسک ها را گرفته و خط فلزی آن یا سیم بینی را درج می کند. سپس دستگاه پارچه را می برد. یک کارگر در پایان خط یک بررسی سریع محصول را انجام می دهد و به دنبال آن بازرسی عمیق تر در ایستگاه کاری دیگر انجام می شود. سرعت دستگاه می تواند در هر تولید تغییر کند.

آن جا که ماسک ها در سطل های کوچک پلاستیکی قرار گرفته اند و کارگران با لیزر حلقه های گوش را بر روی ماسک ها جوش می دهند ، یکی از پر فشار ترین قسمت های این فرایند است.

گاهی اوقات کارمندان مجبور هستند هر ۴ گوشه ماسک را به طور جداگانه با ضربه زدن به پدال پا ، تا حدودی مانند یک چرخ خیاطی که روی زمین است ، جوش دهند . دستگاه های جوشکاری دوگانه باید تولید جوش را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

برای هر دسته از ۱۰۰ ماسک ، که در جعبه های استریلیزاسیون یا اتاق ها ذخیره می شوند ، کنترل کیفیت دیگری وجود دارد . پس از استریل شدن ، ۱۰ ماسک در یک ماشین کیسه سازی قرار داده می شود که همچنین دستورالعمل ها و اقدامات احتیاطی را با آرم و لوگوی دلخواه شما روی کیسه ها قرار می دهد.

تولید ماسک تنفسی صورت یکی از تلاش هایی است که شرکت ما هنگام انجام بیماری کرونا ویروس به آن متعهد شده است .

ماسک های جراحی هر روز توسط متخصصان پزشکی برای محافظت در برابر خطر ابتلا به عفونت استفاده می شود ، توجه به این نکته ضروری است که همه ماسک ها به طور مساوی ایجاد نمی شوند و برخی به هیچ وجه محافظت نمی کنند .

 

ایمن ترین ماسک های جراحی برای استفاده کدامند ؟

ماسک های خاصی برای محیط های پر خطرطراحی شده اند. یادآوری این نکته حائز اهمیت است که یک ماسک به تنهایی توانایی محافظت از COVID-19 را نخواهد داشت .

ماسک ، دستکش و سایر لوازم مراقبتی برای محافظت از ویروس و همچنین روشهای اساسی مانند شستن دست و عدم لمس صورت لازم است.همچنین مراقبت های بهداشتی ماسک ، که مدت زمان طولانی را در مناطقی با بیشترین خطر ابتلا به ویروس می گذرانند، امری مهم است.

ماسک های تنفسی N95 (به دلیل اینکه 95٪ از ذرات کوچک را فیلتر می کنند) برای محیط هایی با بیشترین خطر ، مانند جراحی یا شرایط دیگر که آئروسل های حامل ویروس معمولاً منتشر می شوند ، طراحی شده اند.

N95 قویترین محافظت در برابر بیماری را فراهم می کند زیرا مانع از رسیدن ویروس ها و باکتری ها به فرد پوشنده می شود. این ماسک ها در صورت مناسب قرار دادن، ناحیه اطراف صورت را کاملاً مهر و موم می کنند.

ماسک n95

ماسک های جراحی برای موقعیت های پزشکی با ریسک پایین ساخته شده اند و به منظور جلوگیری از انتشار میکروب ها کاربرد دارند.
برخی معتقدند که ماسک های یکبار مصرف خطرات کمتری در برابر عفونت دارند .

ماسک جراحی
دستگاه تولید ماسک جراحی

، مناسب برای محیط های کم خطر در خارج از مناطق پزشکی ، برای استفاده توصیه می شود. این ماسک ها به اندازه کافی بافت خوبی ندارند تا ویروس ها را فیلتر کنند ، اما می توانند جلوی انتشار سرفه یا عطسه را بگیرند .

همچنین می توان از آن ها بر روی ماسک های جراحی استفاده کرد تا به حفظ ماسک در زیر آن ها کمک کند. مهم است که ماسک های پارچه ای را به طور مرتب در ماشین لباسشویی بشویید ، زیرا رطوبت ناشی از نفس شخص می تواند با گذشت زمان میکروب هایی را در پارچه تولید کند. همچنین باید سعی کنید تا حد ممکن ماسک را بدون شکاف های بزرگ روی صورت قرار دهید.

ماسک های دیگری برای جلوگیری از ورود گردو غبار هستند که به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند ذرات بزرگتر ویروس ها را از ورود به بینی و دهان منع کنند، آن ها مانند ماسک های پارچه ای می توانند به جلوگیری از ورود قطرات ناشی از عطسه یا سرفه افراد آلوده کمک کنند .

شایان ذکر است که هر دو ماسک و دستگاه تنفس بسته به شرایط و اقلیمی که در آن نگهداری می شوند دارای ماندگاری خاصی هستند ، بنابراین مهم است که از ماسک ها به درستی و در شرایط مناسب نگهداری شود.

ما از کسانی که قدم در راه کمک به این پروژه مهم گذاشتند سپاسگزاریم. جالب است بدانیم که ما در کنار هم توانستیم راه حل هایی را برای رفع نیازهایی که بسیاری از کشورها در آن تجربه می کنند ارائه دهیم.

امید ما این است که این تلاش همچنان به نفع دیگران باشد و اطلاعات و ابزاری را که می تواند برای کمک به جوامع خود استفاده کند ، در اختیار آنها قرار دهد.

برای سفارش دستگاه تولید ماسک تنفسی صورت با ماشین سازی بهسازان صنعت تدبیر تماس گرفته تا علاوه بر ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ، از ۱۰٪ تخفیف این دستگاه بهرمند شوید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

هنوز نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید.


ثبت نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.